HCL.HR

Apex Legends

  • 118 Odgovora
  • 32473 Hitova
Odg: Apex Legends
« Odgovori #75 : 04. Ožujak, 2019., 15:54 »
LegendaryNeXus6 - Origin

Odg: Apex Legends
« Odgovori #76 : 04. Ožujak, 2019., 16:13 »
Večeras igramo, pa tko bude htio baciti pogled, streama frend na svom twitch accountu: https://www.twitch.tv/godlikecro  :faca: startamo oko 20h

Odg: Apex Legends
« Odgovori #77 : 04. Ožujak, 2019., 17:41 »
Zanima me kakva će gledanost na Twitchu biti kada sezona počne, Fortnite sada uglavnom vodi zbog pocetka 8. sezone, vidjecemo sta ce biti sa Apexovom.

*

vujke2110

  • n00b
  • 1
Odg: Apex Legends
« Odgovori #78 : 04. Ožujak, 2019., 19:10 »
vujke2110 (na PC i Origin a i ovdje :) )
ako tko zeli TEAM play dodajte me
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2019., 20:43 Ementaler »

Odg: Apex Legends
« Odgovori #79 : 06. Ožujak, 2019., 12:30 »
Zanima me kakva će gledanost na Twitchu biti kada sezona počne, Fortnite sada uglavnom vodi zbog pocetka 8. sezone, vidjecemo sta ce biti sa Apexovom.

Biti će na Twitchu masivna gledanost, pogotovo jer svi glavni FPS streameri igraju samu tu igru.. do kada će to tako biti, vidjet ćemo, ali trenutačno, mislim da je Apex velika prijetnja i Fortnite-u i PUBG-u.. Shroud je prošli mjesec probio svoj rekord po broju sub-ova i to bolesno nadmašio.. imao je 86 000 subova i to zbog Apex-a.. kada je bio onaj event Twitch rivals, 12.02. i igrao se Apex, u jednom trenutku je imao oko 230 000 viewera.. nastao je ogroman hype oko igre, i sada je pravo vrijeme da lansiraju sezonu i vjerujem da će se održati to i dalje

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Apex Legends
« Odgovori #80 : 08. Ožujak, 2019., 09:37 »
Ja evo samo došao javiti da sam updateao prvi post ponovno, pa je popis sada porastao na nekih 30-ak igrača. Samo javljajte dalje svoje nicknameove ;)

Odg: Apex Legends
« Odgovori #81 : 08. Ožujak, 2019., 10:01 »
Ja sam probao igrati ovo preko vikenda (ps4), odigrao par mečeva i totalno sam noob.Mislim da sam uspio samo dvojicu ubit a mene su najvise resetali.Igrao sam bllodhoundom i bangalore.Ovo mi je prvi mp fps koji igram na plejci tako da sam katastrofa  :chair:

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Apex Legends
« Odgovori #82 : 08. Ožujak, 2019., 10:17 »
Ja sam probao igrati ovo preko vikenda (ps4), odigrao par mečeva i totalno sam noob.Mislim da sam uspio samo dvojicu ubit a mene su najvise resetali.Igrao sam bllodhoundom i bangalore.Ovo mi je prvi mp fps koji igram na plejci tako da sam katastrofa  :chair:
bitno da se zabavljaš, a i ne odustaj, svi smo počeli od nekud. Ja igram na 50 frejmova i low pa šta sad bitna je zabava.

Eh da i dodaj nekoga od ekipe, puno je lakše igrati u timu sa kolegama :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Apex Legends
« Odgovori #83 : 08. Ožujak, 2019., 11:11 »
Btw, stigao update u kojem su nerfali Wingamana i Peacekeepera, između ostalog:
https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/ay5hh2/live_balance_update_live_on_all_platforms_lets/

WEAPON ADJUSTMENTS LIVE ON ALL PLATFORMS

Wingman

Rate of fire reduced from 3.1 -> 2.6 shots per second.

Skullpiercer Headshot damage multiplier reduced from 2.5 -> 2.25

Increased base hip fire spread and decreased the rate at which hip fire spread decays (shrinks back down).

Peacekeeper

Shotgun Bolt rechamber rate has been reduced for the Peacekeeper only.

Level 1 mitigation 10% -> 7.5%

Level 2 mitigation 20% -> 13%

Level 3 mitigation 25% -> 16%

Wingman and Peacekeeper availability has been reduced in all zone tiers.

Increased availability of energy weapons & ammo in all zone tiers.

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Apex Legends
« Odgovori #84 : 08. Ožujak, 2019., 11:43 »
Odigrao sinoć nekih 5 rundi. Nekako kao da je manje loota, odnosno kao da ima više ovih low tier weapona. Sve puno Mozambika, P2020 i R45 pištolja, a manje R-301, R99 i sl.

Wingman smanjen, ali sam ga svejedno nalazio svako malo na podu ili kod protivnika. Koristio u 2 navrata i dalje uništava taj gun. Mislim da umjesto da nerfaju, možda bolje da pojačaju ostale puške. Jer recimo sa Wingmanom možeš 2 ili 3 lika ubiti sa jednim okvirom, pogotovo extended. A sa ostalim puškama gotov da nema šanse, ako dva u jednom klipu ubiješ si sretan.
Isto i sa peacekeeperom, ali kod te šotice je više problem bio što možeš exploit korisiti da pucaš kao poluatomatik. Ono prekidanje animacije postizalo veći rate of fire.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #85 : 08. Ožujak, 2019., 12:56 »
Ja evo samo došao javiti da sam updateao prvi post ponovno, pa je popis sada porastao na nekih 30-ak igrača. Samo javljajte dalje svoje nicknameove ;)

dodaj mene na popis :) origin: CRODennyy

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Apex Legends
« Odgovori #86 : 11. Ožujak, 2019., 11:14 »
Ekipa, putem dole navedenog linka možete registrirati neki ASUS proizvod i pored nekoliko kul stvari dobiti i 1000 Apex coinsa.
https://www.asus.com/events/info/activity_Promotion/

Odg: Apex Legends
« Odgovori #87 : 12. Ožujak, 2019., 00:09 »
Odigrao sinoć nekih 5 rundi. Nekako kao da je manje loota, odnosno kao da ima više ovih low tier weapona. Sve puno Mozambika, P2020 i R45 pištolja, a manje R-301, R99 i sl.

Wingman smanjen, ali sam ga svejedno nalazio svako malo na podu ili kod protivnika. Koristio u 2 navrata i dalje uništava taj gun. Mislim da umjesto da nerfaju, možda bolje da pojačaju ostale puške. Jer recimo sa Wingmanom možeš 2 ili 3 lika ubiti sa jednim okvirom, pogotovo extended. A sa ostalim puškama gotov da nema šanse, ako dva u jednom klipu ubiješ si sretan.
Isto i sa peacekeeperom, ali kod te šotice je više problem bio što možeš exploit korisiti da pucaš kao poluatomatik. Ono prekidanje animacije postizalo veći rate of fire.

Evo da se malo kasnije nadovežem na ovu temu i tvoj komentar, respawn entertainment odnosno developeri igre su ti svjesni toga što si gore napisao i navode da namjerno žele da određena oružja u igri budu slabija i češća, a pojedina jača i rijeđa. To što si rekao za wingmana, to je čisto hipotetski ili pak te ubio neko sa malo više skilla...Moguće je i to da te ubio haker pošto trenutno imaju "mali" problem s time pa su nedavno izbacili i objavu o malo većem "ban valu" iako ja, osobno, nisam još ni na jednog naletio...Pratim njihov subreddit i redovito gore bacaju i patch notes i odgovore na česta pitanja pa si malo to proguglaj ak te još to detaljnije zanima

*

HenryjZG

  • n00b
  • 2
Odg: Apex Legends
« Odgovori #88 : 12. Ožujak, 2019., 11:42 »
Ja sam probao igrati ovo preko vikenda (ps4), odigrao par mečeva i totalno sam noob.Mislim da sam uspio samo dvojicu ubit a mene su najvise resetali.Igrao sam bllodhoundom i bangalore.Ovo mi je prvi mp fps koji igram na plejci tako da sam katastrofa  :chair:

Takoder, nakon godina igranja na PC uzeo sam PS4 i totalno sam nesposoban. Dva killa dosad, najvise me jebe nisanjenje gljivom, prespor sam jednostavno, a bogme ne pomazu ni jumpmasteri koji vecinu vremena ne prate iskrcavanja pa onda izaberu lokaciju na koju se istovremeno ide iskrcat par ekipa i onda ne stignes ni pistolj pokupit i malo municije pobiju cijelu ekipu

Odg: Apex Legends
« Odgovori #89 : 13. Ožujak, 2019., 11:45 »
Apex casti. Nekakav bug je u pitanju i grabite dok mozete. Flatline epic skin i 1000 apex coinsta sto je jednako 10 apex packova. Slicna stvar kao i sa onim twitch prime bugom u kojem sam dobio noz za Wraith =)

Apex ne smije biti pokrenut inace ne mozete do command linea.
Games library - apex - settings - game properties - advanced launch options
U onaj command line arguments zaljepite ovo +debug_force_EAAccess 1 i kliknite save.

Uzivajte ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9