HCL.HR

ARK: Survival Evolved

  • 232 Odgovora
  • 135285 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #195 : 25. Studeni, 2016., 18:51 »
Najavljen je, ali još uvijek nema točnog datuma izlaska ako se ne varam.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #196 : 27. Studeni, 2016., 13:31 »
Imam jedno pitanje  :piva: dali ce izaci ark za ps4
Da, izaci ce. Trenutno rade na njemu, nedavno su sredili ugovor sa Sony-em.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #197 : 01. Prosinac, 2016., 19:25 »
6.12. Ark izlazi za PS4. Igra će bit dostupna u običnom izdanju koje će koštat 35 eura i drugo izdanje je ARK Survivor's Pack u kojem se dobije originalna igra + Scorched Earth DLC + valjda par još nekih skinova i to izdanje će biti 50 eura.

I najavili su da će stizat updateovi s novim itemima, dinosaurima itd. na PS4 jer igra neće biti u finalnom izdanju.
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2016., 19:28 donmate »

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #198 : 06. Prosinac, 2016., 19:05 »
E a pitanje našo sam na storu igru oču kupit al bokte oču morat na proljece kad izbace full game opet uzimat ? :S

 

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #199 : 06. Prosinac, 2016., 21:45 »
Ma ne, kupiš sada i dobivaš updateove - na proljeće ćeš dobit posljednji update koji će tvoju verziju učiniti punom igrom.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #200 : 07. Prosinac, 2016., 12:25 »
Plis pomoc. Igram na ps4, glupo mi je i pitat uopce. Kako se moze sejvat u single playeru i kako onda loadirat save? Igrao sam malo i izasao iz igre, mislio sam da ce automatski sajvat jer nisam vidio da ima ta opcija, i sada ne mogu ni loadirat, tj. ne znam gdje se to nalazi.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #201 : 07. Prosinac, 2016., 14:21 »
Ma ne, kupiš sada i dobivaš updateove - na proljeće ćeš dobit posljednji update koji će tvoju verziju učiniti punom igrom.

hvalaa igoree :D

 

*

waha

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #202 : 09. Siječanj, 2017., 22:09 »
Kupio ARK trazim tribe, kolko ekipe od tu igra ARK? I u kojem ste tribeu?

Ukoliko želiš igrati na serverima sa puno ljudi možeš igrati bilo gdje (ili će ti se javiti netko tko ima tribe na stranim serverima) a koliko znam ima 2 hrvatska/regionalna servera na kojima možeš igrati (imaju populaciju od 10-20 ljudi ali je u rastu)

CroHQ.org Ark Server
http://www.gametracker.com/server_info/87.98.243.199:7777/

Trajbnjak
http://www.gametracker.com/server_info/trajbnjak.servegame.org:7777/

Slobodno si dodaš te servere u steam server listu za lakše spajanje ;)


Trajbnjak zaobidjite u sirokom luku. Alpha trajb je adminov koji spawna resurse za svoje drugare (Ares - God-of.War) i rejda koga stigne i kad stigne. Ka jadnicak ne moze nekog da rejda - ukljuci god mod i spawna se na igraca i ubija ga dok igrac ne odustane. Ako ni to ne upali, onda ga samo kick-a sa servera. Pacenicki server, samo cete gubiti vreme na njemu.

*

fila4

  • *
  • 138
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #203 : 11. Siječanj, 2017., 23:12 »
Steta servera, taman se uigro sa ekipom i dodje admin spawna za moj tribe sto cuda i izgubim volju za igrom. Tako da vise ne igramo tamo, ako bude wipe i normalni ljudi postanu admini mozda se i vratimo na server a do tada "zaboravi majstore"   ;)

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #204 : 15. Siječanj, 2017., 23:45 »
Pozzzz...Ovako, otvarat cu server sad ovaj tjedan sto dolazi, neznam tocno koji dan jer trba jos modove pregledat i odlucit sta cu sve ubaciti.
Zasad znam samo da ce biti Volcano mapa( tko nezna moze pogledat na steam workshopu- netreba SE DLC da bi se igralo)
Speed server ce biti, jos odlucujem izmedu 10 ili 20...
Cisto da znate... Kad otvorim cu dat ime i sve stra treba.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #205 : 17. Siječanj, 2017., 17:10 »
Otvorena je communities grupa na PS4 (ARK Survival Evolved Croatia), slobodno svratite. Bilo bi mi drago da podjelite s drugima Vaše doživljaje iz igre npr. novo pripitomljene dinosaure, nove vile koje ste sagradili ili čak i neke smiješne bugove igre a naravno i za razne dogovore oko formiranja plemena itd. itd.!!   :clap: :piva:

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #206 : 20. Siječanj, 2017., 20:50 »
Ajde momci ko hoce na officialni pvp srw nas je 10+ u trajbu svi s nasih prostora trazimo malo iskusnije ...Tko hoce add na steamu😈 Izbjeglica 😈!!! Ocekujem vas odaziv ;)

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #207 : 20. Siječanj, 2017., 21:03 »
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

krunosupan

  • n00b
  • 3
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #208 : 07. Veljača, 2017., 03:20 »
Bok ljudi. Imam neki problem sa arkom i pokušavam ga pronaći ali ne mogu, čitam ovdje ali nema odgovora... dakle igram singl player i skužio sam da mi nema nekih dinoa opće (giga titanosaur sve alfe) pokušo sam svašta čak i sa novim početkom međutim isto....nemam nikakih modova, pokušo sam na stimu sa onime verfy integrity.... i našlo greške ali opet ništa...dali se možda neko susreo sa takime problemom? hvala unaprijed

*

zom

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #209 : 27. Veljača, 2017., 21:12 »
Bok ljudi. Ako je tko zainteresiran da igra na oficijalnom serveru nek mi se javi. Mi smo balkanski trajb koji je u savezu sa mega trajbovima kao sto su Spartanci, BLDX, VDD itd.. Imamo oko 70 breedani war quetzela, 10-tak giga, 100-tinjak pterodona, 20-tak zmajeva i td...
Nedavno smo napali i ocistili jedan Island server da mozemo raditi boseve jer na centar mapi to jos nije odrađeno kako treba. Ako tko zeli mozemo dogovoriti da igrate na tom serveru u miru. Mi vam mozemo pomoci u startu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9