HCL.HR

Assassin's Creed: Unity

  • 278 Odgovora
  • 91092 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #165 : 12. Studeni, 2014., 14:40 »
Igram malo igru i ništa mi se ne sviđa osim kretanja koje je sad dobilo novu dimenziju zbog bočnog penjanja i kontroliranog spuštanja.
To sada izgleda kao prava stvar i puno više organski djeluje. Interijer je isto dosta dobar iako je očiti downgrade po onom prvom prikazivanju.
No taj tehnički aspekt i užasan uvod mi najviše smetaju.

Jedino što još nisam, nisam naletio na nikakv bug.
Nezz za igru koja je sedma ili osma u serijalu bi očekivao bolji izgled likova.
Stvarno nezz kako uspiju sa tom svojom glupom vizijom.

I onda kada kažu da Shadow of Mordor je bolja Assassins Creed igra od Unitya ispada smješna usporedba, ali nije.
Ovo će možda biti i prva AC igra koju neću završiti. A drage su mi sve. Čak su mi Revelation i III jedni od dražih, inače najomraženije kod ljudi.

Opet sudiš nakon sat vremena i onda češ jedan dan si dat vremena i proć igru i bit će 9/10 :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #166 : 12. Studeni, 2014., 15:35 »
Ane Cole to shvaca kao osnovu probijanja vagine, Na pocetku je 1/10 kasnije kao pordjes dublje postane postane 8 ili 10/10 sve zavisi od grafike lica :D

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #167 : 12. Studeni, 2014., 15:38 »
:hihi:

Igra izgleda kao nedovršeno govno.
19 frejmova na PS4. Bravo lol.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #168 : 12. Studeni, 2014., 15:42 »
cut

Ae istina. Sudio sam po jednoj od prvih scena, a kasnije vidio kako ostali likovi izgledaju.
Pogotovo kad dođe scena gdje Arno ima bradu.

Opet sudiš nakon sat vremena i onda češ jedan dan si dat vremena i proć igru i bit će 9/10 :hihi:

Vjerovatno. xD

Nezz nisam naletio niti na jedan bug i meni ova verzija radi skroz dobro.
Nije fluidno kao niti jedan u serijalu, no nije da mi radi kao što ostali pišu po netu.
Tu i tamo frame drop, no svjedeno ne opravdavam tehničku i neispoliranu katastrofu. To si jedan AAA naslov stvarno nebi trebao dopuštati.

Nakon što sam bio u prvom danđenu, igra mi se drastično popravila.
Mogu priznat da je grafički stvarno pun pogodak i zato je neoprostivo da igra nije dobro optimizirana i da taj kod nije bolje napisan.
Tisuće NPC-a na ulicama stvarno impresivno izgleda, interijeri i eksterijeri također. One neravnine na ulicama i općenito teksture su izvanredne.

Paris je baš čudo, prelijep je i predivno prenešen u igru. Baš gledao jedan video uspredbe od IGN-a koliko je autentičan.
Side misije se zasada totalno razlikuju od prijašnjih i baš me zanima koliko dugo će to ići.

Likovi stvarno dobro izgledaju i dosta dobro je odrađen lip sync.
Nažalost htio sam ovo igrat s francuskim jezikom, no to će pričekat drugi prolaz.
Dosta mi je impresivno što ima toliko kuća i vila za pretražit.

Parkour je dosta uznapredovao. Jedino što mi se ne sviđaju oni skokovi u daljinu, predugački su pa dosta neprirodno izgleda.
Isto tako kastomizacija i promjena loadouta unutar gameplaya mi je također pravi pogodak. Zato što mogu unutar bitke promjeniti taktiku i odabrat oružje koje mi najviše paše.
Uvijek me živcirao taj njihov koncept kako upgradad sebe i oružja, ovo je puno brže i to pozdravljam.
Isto tako više nema glupih komentara na ulici gle ovog panja kak se penje ili onih kretena što su nas zaustavljali po ulici da im dodjelimo koji novčić.

Dojmovi su dosta dobri, ako zanemarim sve ono što ne valjda sa današnjom industrijom igara, Ubisoftom i njihovom politikom i realizacijom proizvoda koji bi trebali biti završeni.
Skroz razumijem ekipu koja biča oko toga svega. Ipak platit 60€ poluproizvod koji ti radi, odnosno varira između 20-40FPS, dok korisnik ima GPU od 600+€ je stvarno za svaku osudu.
Žalosno je vjerovatno da su igru odgodili i na godinu dana, da nebi previše uspijeli oko optimizacije i performansi, jer je problem očito u kodu, jer meni osobno niti jedna igra s aktualnom konfiguracijom nije radil kak spada.





Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #169 : 12. Studeni, 2014., 18:22 »
Daj slike grada i tih tisuću NPC-ijeva nabaci.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #170 : 12. Studeni, 2014., 18:36 »
Evo dvije slike...




*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #171 : 12. Studeni, 2014., 18:59 »
Žalosno je vjerovatno da su igru odgodili i na godinu dana, da nebi previše uspijeli oko optimizacije i performansi, jer je problem očito u kodu, jer meni osobno niti jedna igra s aktualnom konfiguracijom nije radil kak spada.

A teško je reći. Ali kad sam vidio ovaj Watch Dogs... koji ne izgleda TOLIKO bolje od Sleeping Dogsa ili GTA 4 čak, počeo sam sumnjati u taj Ubisoft i njihove sposobnosti optimiziranja. Onak, vau, imaš deset tisuća ljudi na ekranu. Ima i Hitman u 60 frejmova. Istina, u sklopu puno manje mape, ali čemu forsirati nešto ako nisu u stanju održati framerate?? Ja bih radije učitavanja od minute između različitih dijelova grada negoli ovakvih smiješnih 30 frejmova.

Ali prije svega, ako je ikojem serijalu potrebna pauza od godinu dana onda je to Assassin's Creed definitivno. Ove godine je bila savršena prilika za to jer su imali AC Rogue, i da su samo pola godine još peglali igru mislim da bi im se više isplatilo. Ovako će ju peglati kao i AC3, a na kraju neće mnogo postići.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #172 : 12. Studeni, 2014., 20:33 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #173 : 12. Studeni, 2014., 20:43 »
Al jebemu dobra je igra.
Baš me drži sve od lootanja gradom, do side misija, do sakupljanja.
Fora su mi ove istražiteljske misije i dosta je borba otežana mi se čini.
Nezz proveo sam danas valjda 10 sati u igri minimalno.

I da niti na jednu glupost nisam naletio da mogu reć okej ovo je glitch ili smješno ili nešto treće.
Sreća valjda nezz. I da rula mi ovo što napokon nemožemo zujat po modernom vremenu, nego je to sve pojednostavljeno.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #174 : 12. Studeni, 2014., 20:46 »
Ja sam imo kilu glitcheva...
Zadnji - nakon šta sam ubio nekog tipa katapultiralo me u zrak i nakon toga je usljedio pad u bezdan... :bonk:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #175 : 12. Studeni, 2014., 21:20 »
Nemam bas neke negativne kritike prema igri,igra je dobra,mozda nije optimizirana kako treba i ima bugova,ali igra mi rula jako,atmosfera je odlicna,Paris je ziv,ocrtava se gomila ljudi,cak mi je glavni lik cool nije kao onaj Connor iz AC III ali nije kao Edward Kenway koji mi je uz Ezia iz AC II najdrazi lik.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #176 : 12. Studeni, 2014., 22:06 »
Kako je ovo prošlo ikakvu kontrolu!?!?!

http://youtu.be/-PkzIGSyjLQ

:tired: :mrgreen: :bonk:

Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #177 : 13. Studeni, 2014., 14:39 »
Moram priznati da mi je baš drago što je ovako ispalo, nakon onakvih sistemskih zahtjeva :ementaler:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #178 : 13. Studeni, 2014., 19:05 »
Žalosno je vjerovatno da su igru odgodili i na godinu dana, da nebi previše uspijeli oko optimizacije i performansi, jer je problem očito u kodu, jer meni osobno niti jedna igra s aktualnom konfiguracijom nije radil kak spada.

A teško je reći. Ali kad sam vidio ovaj Watch Dogs... koji ne izgleda TOLIKO bolje od Sleeping Dogsa ili GTA 4 čak, počeo sam sumnjati u taj Ubisoft i njihove sposobnosti optimiziranja. Onak, vau, imaš deset tisuća ljudi na ekranu. Ima i Hitman u 60 frejmova. Istina, u sklopu puno manje mape, ali čemu forsirati nešto ako nisu u stanju održati framerate?? Ja bih radije učitavanja od minute između različitih dijelova grada negoli ovakvih smiješnih 30 frejmova.

Ali prije svega, ako je ikojem serijalu potrebna pauza od godinu dana onda je to Assassin's Creed definitivno. Ove godine je bila savršena prilika za to jer su imali AC Rogue, i da su samo pola godine još peglali igru mislim da bi im se više isplatilo. Ovako će ju peglati kao i AC3, a na kraju neće mnogo postići.

Istina. Rogue je totalno pao u drugi plan, a na kraju će ispasti još boljom igrom od Unityja.
Iako, kužim Ubisoft. Žele držati korak s trojcem EA / Activision-Blizzard / Take-Two, no još uvijek im nedostaje jedan-dva jaka IP-a da budu to u mogućnosti. Watch Dogs je bio dobra prilika, al' su zajebali stvar. Na kraju će još zeznuti i Far Cry.
The greatest teacher, failure is.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Unity
« Odgovori #179 : 13. Studeni, 2014., 21:27 »
Istina. Rogue je totalno pao u drugi plan, a na kraju će ispasti još boljom igrom od Unityja.

Neće.
Kad patchevima riješe igru svi će biti zadovoljni.
Ja u skoro 20 sati igre nisam pronašao niti jedan bug, ali doslovce. Nisam branitelj Ubisofta, dapače imam i ja puno kritika.
No iako ima istu šemu ima podosta napredka u odnosu na prošle nastavke. Parkour je već primio komplimente.

No Paris je čudo. Svojom veličinom, level designom i vjerno prenesenim i autentičnim ulicama, lokacijama i poznatim zgradama.
Svi gradovi u AC serijalu su smješni pored Parisa. Kanalizacije, tisuće interijera daju novu dimenziju kretanju gradom.
Par stvari koje su me prije smetale, sada ih nema.

Nezz stvarno je dobra igra. Meni trenutno radi fino bez ikakvih vidljivih frame dropova.
No to je do mene i moje sreće kao i sa bugovima. Nekim ljudima radi katastrofa i ljudi nailaze na čudo od glitcheva.
Likovi su mi super ovdje, plus Arno je super karakterno odrađen. Plus ljubavna zavrzlama. Nezz, da igra nije dobra, meni kao AC fanu nebih sigurno proveo 20-ak sati, a imam ju tek dva dana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9