HCL.HR

Assassin's Creed: Odyssey

  • 145 Odgovora
  • 28527 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #105 : 01. Siječanj, 2019., 19:16 »
Priča i likovi su daleko bolji u Odysseyu; no glavni lik mi je bolji Bayek.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #106 : 01. Siječanj, 2019., 21:54 »
Eto još jednog padobranca kojem se jako sviđa Odyssey. :)  Po setingu,Odyssey i Origins su dvije potpuno identične igre prepune sadržaja. Razlika je samo u lokaciji.  Egipat je bio nevjerojatno napravljen, a Grčka,  nemam riječi. Možda malo pretjerujem, ali što više igram odiseju to mi se više sviđa. Ovih dana svima su puna usta RDR2. Iskreno, imam malo problema pronaći motiv za daljnje igranje jer je napredak i nakon utučenih 70 sati jako, jako spor. Posebno mislim na ponavljanje svake, ali baš svake misije po nekoliko puta zbog male greške, odnosno, zbog toga što ne radim u zadatku točno ono što su rokstarovci zamislili.  Dinamika prijelaza me počela opasno umarati. Odyssey sa druge strane, ne mogu prestati igrati. 
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2019., 21:59 moordrak »

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #107 : 02. Siječanj, 2019., 09:43 »
Čekaj da dodješ do epiloga u RDR2, četri sata teške dosade, čišćenja govna i priče sa ženom  :bonk:

Bayek je super lik, ali Mistios je prava faca. Lupa i jedne i druge, nema respecta prema nikakvom vladaru ili veličini, sa druge strane često je Robin Hood prema siromašnim i bolesnima  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #108 : 02. Siječanj, 2019., 14:16 »
Šteta što je kuja lezba, jer je prejbob. :)))

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #109 : 02. Siječanj, 2019., 17:58 »
Odigrao 10h.... Sve super,  svijet je ljepo stvoren,  ali tesko da me bude drzala vise od 30-40h,  kao i svaki AC... Voice acting je uzasan,  modeli likova bi trebali biti bolji,  vidim da sa oruzjima kako napredujes tako i dobivas uvijek ista po jacini,  i nekad kad se vracam sa pticurine nazad na Kasandru-steka po par sekundi. Ovo jedino kaj mi se ne svida,  prica mi je super, bolja nego u originsu.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #110 : 02. Siječanj, 2019., 21:30 »
Šteta što je kuja lezba, jer je prejbob. :)))

Ko ti je kriv kad igraš sa ženskim likom, nisam to očekivao od tebe  :faca:

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #111 : 03. Siječanj, 2019., 10:14 »
Imam 123 sata u igri i zasad mi još nije dosadila. Ulogiram se u igru svakodnevno zbog daily i weekly questova. To je po meni nedostajalo u Originsu. Mnogi će reć questovi su uvijek isti, da... ali svijet u igri je taj što te vuče, barem mene. Sjesti na konja i jahati, onako bezveze iz gušta. I naletiš na uvijek nabrijanog pjetla, ma milina.
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2019., 11:52 tazmaniac »

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #112 : 04. Siječanj, 2019., 16:06 »
Toliko obavljam side questove, da sam tek nakon vise od 10h dosao do druge bitke za regiju. Sta stalno budem mogao birati kojoj naciji budem mogao pomoci ili? 

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #113 : 04. Siječanj, 2019., 16:41 »
Uvijek možeš birat, no sve je to samo kozmetika na kraju.

Ne utječe nimalo na priču za koga ćeš se borit u kojoj regiji.

Da na kraju igre imaš sve regije pod spartom, grcima ili mješano nema nikakvog utjecaja na igru ili priču.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #114 : 06. Siječanj, 2019., 10:44 »
Neznam, završit ću main story i to je to. Nemam volje riješavati side questove - jer nema smisla.
Igra nije izazovna, riješavanjem side questova ništa ne dobivaš osim lvl-a i ti i protivnici, a o ovoj fori da oružja samo na određenom lvl-u možeš nositi je glupost.
Mislim nije, no loše je tu napravljeno, jako loše. Puno bolje je u Witcheru 3.

Ovdje 2 levela jači protivnik i već teško ga ubiti. Uzalud idem blacksmithu upgrade-ati oružje,kad već na sljedećem levelu kod nekog random bandita imam jače oružje.

Penjanje je koma, lik se kvači na svaku sitnicu, koliko puta mi se dogodilo da u zatvorenom prostoru slučajno stishen shift i on se zakvači na 2m zida ko spiderman.

Mislim atmosfera je odlična, nemam riječi, cijeli prikaz regija je predobar.
Očito ovakvi proizvodi dobro idu kad uzalud mi pišemo sve greške - svi ti developeri uvijek isto rade po svoje.

Neznam, pored glavne priče bih htio riječavati sitnice sastrane da pronađem kakvo jače oružje, no opet uzalud kad već 1lvl jače oružje nemožeš nositi.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #115 : 25. Siječanj, 2019., 22:27 »
Jebemti baš sam htio ostavit ovaj komentar na vijest vezanu za promjenu odluke za onaj zadnji DLC;

Svatko tko pokrene raspravu vezanu za LGBT svijet i mišljenja u vezi toga a da nema veze s igrom = PERMABAN

Kad ono zakasnio, 50 komentara koje nemaju veze s igrom nego prepucavanja tko tu koga  :fpalm:
Svaka čast Igore na ukidanju komentiranja, baš smo ošli ko narod u krasan k...

Ljudi moji, GAMING Portal....G A M I N G. ne gayming
ffs :D

a tak me zanimalo kaj se dogadja u dlc-u. Ima kakva vruca lezbos scena ? :D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #116 : 26. Siječanj, 2019., 00:12 »
@malimicek
Pazi ovog komentara:
"Meni je svejedno. Moja Kassandra je naskakivala na sve živo, super igra"

 :mrgreen: :ave:

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #117 : 26. Siječanj, 2019., 02:33 »
Ovaj moj Alexios jebava sve što stigne... onako žešći bipsić...

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #118 : 26. Siječanj, 2019., 11:01 »
Moj Alexios je teško dohvatljiv hetero madafaka, samo je onu krupnu gusaricu Xeniu poderao :)
Pedere sve rascopamo putem  :hihi:
« Zadnja izmjena: 26. Siječanj, 2019., 12:10 toma_hr »

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #119 : 26. Siječanj, 2019., 11:02 »
Ovaj moj Alexios jebava sve što stigne... onako žešći bipsić...

BTW malo sam zabrinut šta sam s tobom na forumu u dobrim odnosima  :mrs: :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9