HCL.HR

Assassin's Creed: Odyssey

  • 145 Odgovora
  • 28544 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #120 : 26. Siječanj, 2019., 11:34 »
samo je onu krupnu gurasicu Xeniu poderao :)

ughhhhh  :wildboy:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #121 : 26. Siječanj, 2019., 15:53 »
Krutehebo, ovom suludom svijetu stvarno treba jedan dobar reset...  :kava:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #122 : 26. Siječanj, 2019., 17:37 »
Bogme

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #123 : 26. Siječanj, 2019., 18:26 »
Ček ček ček želite mi rec da lik/likica imaju mogucnost jeb.... više nego Ezio ?

Kupujem Odiseju pizda joj materina
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #124 : 26. Siječanj, 2019., 22:20 »
A po pricama izgleda i  Ezio je junfer naspram likovima iz odyssey-a.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #125 : 27. Siječanj, 2019., 16:36 »
Kad sam igrao Odyseyy na PS4, samo sam odradio deo sa sestrom. Znao sam da cu da prelazim na komp i ostavio sam ostatak za sadasnje prelazenje.

Medjutim, ja nemam snage ovo da igram, u odnosu na Sony, odradio sam deo sa atlantidom i Fidijom, a onda predao sam se i na kompu. Na kraju, otisao na youtube, video ko je vodja kultista i obrisao igru.  Nisam imao snage da trazim kultiste po sporednim zadacima jer mi je ostalo jos ok o25 da ih nadjem naokn sto sam zavrsio deo sa svojom sestrom...

Ovo je primer kako velika igra ne treba da izgleda nazalost. Main story od polovine postaje dosadnjikav, a da ne pricam o stotinama sporednih zadataka za koje ne bih imao snage da resim ni da mi zivot zavisi od njih.

Lepo okruzenje, bilo je dobrih momenata, narocito deo o Atlantidi(gde mi se kraj nije svideo), ali sve u svemu dosadno.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #126 : 27. Siječanj, 2019., 20:43 »
Danas sam dobio Platinu na AC Odysseyu - točno 100 sati (istina ja sam loš i spor igrač). Šta je najbolje igrat ću i dalje jer ima još toga, kao i dodatnih zadataka naknadno.

Igra je totalno umjetničko djelo, nekoliko glavnih linija, bezbroj sporednih. Savršena grafika i svijet.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #127 : 27. Siječanj, 2019., 22:33 »
Danas sam dobio Platinu na AC Odysseyu - točno 100 sati (istina ja sam loš i spor igrač).

Spor si?! Ja sam na 90h i upravo peglam po petom poglavlju. Mislim da ću bez problema natući 200+ sati :)  Što da ti kažem, temeljit sam :)

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #128 : 27. Siječanj, 2019., 23:01 »
BTW malo sam zabrinut šta sam s tobom na forumu u dobrim odnosima  :mrs: :fpalm:

LOL  pa ne mogu propustiti tako sočnu dramu!
 SPOILER ALERT (označite linije ako želite pročitati daljnji tekst):
!------
 ma zapravo desilo se po inerciji, jednom, na nekom od otoka, kovač je bio u pitanju Kosta. Smijao sam se ko blesav na komentar njegovog sina kasnije , Supideo (Oedipus, potraži mit, ovo je ubisoftova verzija :)  (nešto u stilu "ubio si mi majku i po*ebao oca?!"  a u  biti sam greškom naletio na majku koja je bila plaćenik, a od kovača sam trebao dobiti mač, uglavnom cijeli questline...)
Onda još jednom su ponudili opciju na onom blesavom simpoziju u Ateni (Periklo, vladar Atene  ga je "organizirao") sa onim curolikim likom, kako se zvao, Alkibiades, on daje cijeli questline vezan uz kultiste, odbio sam "druženje". Pojavljuje se on još jednom kada Alexios dobije zadatak uručiti kutiju zapovjedniku forta (u njoj je odljev Alkibiadesovog penisa), a ovaj poludi na provokaciju jer mu je Alexios dao krivu informaciju i pomlati sa nekim drugim zapovjednikom, nisam još ispratio što se dalje događalo ali ovaj majmun me uvalio u hrpu problema, tada sam pobrao trofej Infamous :) ....   i četvrti put su ponudili da "utješim" nekog healera... ne mogu se sjetiti imena... i to sam pristojno odbio...
Sada taman tražim onu piratsku što je već... Xeniu. Prije nje sam kresnuo neku jebežljivu babu, ali baš babu (njezin muž mi je doslovno dao nagradu zato što sam ga spasio "dužnosti"), a poslije je bila Kyra na nekom od otoka... dali Mikonosu  neznam više... uglavnom kresnuo sam nju i ubio joj nesuđenog zaručnika. Doduše. on je napao mene od ljubomore...  spartanski zapovjednik  zaboravih mu ime... skoro sam zaboravio,  na samom početku Alexios je opalio Odesu...

------!
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2019., 23:49 moordrak »

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #129 : 28. Siječanj, 2019., 16:49 »
Danas sam dobio Platinu na AC Odysseyu - točno 100 sati (istina ja sam loš i spor igrač).

Spor si?! Ja sam na 90h i upravo peglam po petom poglavlju. Mislim da ću bez problema natući 200+ sati :)  Što da ti kažem, temeljit sam :)

Napomena: ja stavio oznake za spojlere, ali tekst se ne skriva? Ipak, nije riječ o nekim spoilerima, tako da neka administratori procjene...

Brzi ste, dečki. Ja sam tek na četvrtom poglavlju, a imam potrošenih 67 sati i level sam 55. Primijetio sam da se side questovi možda ponavljaju - ista žena me na nekom drugom otoku pitala da dostavim neke lijekove za djecu. Isto tako, dijalozi se često ponavljaju na kraju tih questova "deliver without a scratch", itd., ali moja misthios to tako sve lijepo priča da je gušt slušati. Ali me dave moje mornarice sa svojom pjesmom - jedva čekam iskočiti s broda. Što se tiče ovih intimnih druženja, ja pažljivo biram svoje društvo. Tako sam odbio prljavog kovača (daj mi quest item i idem dalje) i nekog hranitelja (dečko kojeg je trebao paziti je bolestan, a on želi švrljat sa mnom).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #130 : 28. Siječanj, 2019., 23:47 »
Ja sam kao Kassandra izjebao sve ženske u igri, uključujuć one bakice. <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #131 : 28. Siječanj, 2019., 23:48 »
Danas sam dobio Platinu na AC Odysseyu - točno 100 sati (istina ja sam loš i spor igrač).

Spor si?! Ja sam na 90h i upravo peglam po petom poglavlju. Mislim da ću bez problema natući 200+ sati :)  Što da ti kažem, temeljit sam :)

Mislim da je lik koji je sve živo temeljito riješio imao 160 sati u igri, tako da 200 u jednom prolazu main kampanje, gotovo nemoguće.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #132 : 29. Siječanj, 2019., 00:23 »
Hahaha, say it twice...  :kava:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #133 : 29. Siječanj, 2019., 09:11 »
Sorkać, ja sam jučer obrisao igru. Nemam volju ju završiti, cca 20h proveo i doslovce the end sa AC serijalom dok se ne poprave.

Imam jedino Unity za igrati na konzoli, nisam ga niti počeo, niti neznam jel budem ikad.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #134 : 29. Siječanj, 2019., 20:24 »
Ja sam kao Kassandra izjebao sve ženske u igri, uključujuć one bakice. <3

Ti si stari perverznjak  :chair:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9