HCL.HR

Assassin's Creed: Odyssey

  • 145 Odgovora
  • 28307 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #135 : 31. Siječanj, 2019., 00:14 »
Ja sam doslovno sve sve presao u nekih 100 sati, sve upitnike sve sporedne questove, skupio sam sva legendary oruzja i legendary setove te ih upgradeao na max level, eto htio sam biti ajmo reci neki completionist
I onda se ubisoft setio da je dobra ideja povecati max level na 70, i sve je oslo u kurac
Ne mogu se nikako levelovati, posto sam 50 posto igre preso na levelu 50 te je citav xp otisao u vazduh
I onda se ubisoft prisetio da je dobra ideja nerfati sve moguce te vise ne mozes praviti one hit assassin i hunter buildove
Nisam tako igru 2 meseca, cekam da se nakupi contenta (season pass epizoda, lost tales of greece, mythical creatures) i onda lagano preci sve
Sto se tice seksualnih odnosa moja Kassandra je kresnula sve sto je ljudsko bice i ima dve noge  :kava:
« Zadnja izmjena: 03. Veljača, 2019., 15:32 hacksor1234 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #136 : 02. Veljača, 2019., 23:09 »
:)))))))))))))))))))))

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #137 : 22. Veljača, 2019., 15:23 »
Evo, dosegnuo sam level 70! Jako mi se sviđaju efekti i glazba kad se dižeš za jedan level. Baš je ono super stvar!
Nadam se da dolazi uskoro taj dugoočekivani update 1.1.4 s povećanim level capom (do razine 99). A do onda sam na pauzi s ovom igrom.




Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #138 : 22. Veljača, 2019., 18:46 »
Citat:
Nadam se da dolazi uskoro taj dugoočekivani update 1.1.4 s povećanim level capom (do razine 99)

lvl99?!  :bonk:  Ma bome ću ja biti malo na pauzi sa odisejom. Dosta bi bilo. Nisam ni sada natukao do lvl-a 70 i ne mislim. Na 64 sam trenutno. Već od 50 mi više ne može nitko ništa. Ne vidim razlog zašto bi grindao do 99.  1.1M drahmi, ostalih resursa preko 20K, a tableta mi je ostalo 60 komada. Sva oprema upgrejdana max. Možda odradim još malo ovog free dodatnog contenta ali neću se previše lomiti oko njega. Nego, što sa orichalcumom? Jel ga netko potrošio? Nagrade su mi smiješne, da ne kažem totalno promašene u odnosu na vrijeme provedeno u skupljanju.
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2019., 18:51 moordrak »

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #139 : 23. Veljača, 2019., 07:13 »
Citat:
Nadam se da dolazi uskoro taj dugoočekivani update 1.1.4 s povećanim level capom (do razine 99)

Na 64 sam trenutno. Već od 50 mi više ne može nitko ništa. Ne vidim razlog zašto bi grindao do 99.

Tako sam i ja mislio i na levelu 69, ali me neki plaćenik dva puta zaredom rastavio kao ništa. Imaš li ti to možda isključeno skaliranje neprijatelja prema tvojem levelu?
Bez brige, ništa ja ne grindam. Ja samo idem redom po mapi i otkrivam je. Još mi je ostalo tipa četvrtina kopnene mape za posjetiti i nekoliko otoka.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #140 : 23. Veljača, 2019., 09:57 »
Citat:
Imaš li ti to možda isključeno skaliranje neprijatelja prema tvojem levelu?
Bez brige, ništa ja ne grindam. Ja samo idem redom po mapi i otkrivam je. Još mi je ostalo tipa četvrtina kopnene mape za posjetiti i nekoliko otoka.

Nisam ništa dirao što se skaliranja tiče, sve je po defaultu, težina na normal. Naletio sam na plaćenika lvl 68 mislim, uglavnom imalo je lubanju iznad glave ali uredno sam ga riješio kombinacijom strijela.  Takve pizdune riješim na daljinu i pošaljem ekipu da ih zavlači. Doslovno, plešeš oko njih :)   Ako im dopustiš da ti se približe, počiste pod sa tobom u jedan-dva udaraca. Mapu sam otkrio 100%, imam još tu i tamo koji upitnik ali većinom sam ih sve počistio. Jedino mi ostaju tjedne misije za dalje leveliranje i ono kada naletiš na tajmirane misije. One nose tridesetak tisuća xp-a.  Samo, treba pun k. tih misija za doći do lvl70.  Dobro, imam još nešto onih plavih questova. Koliko sada treba po lvelu  1M? Odokativno, ako zbrojim sav XP od 70 do 99 tražiti će se ukupno 30M XP-a najmanje. Neznam gdje bih ga uopće skupio.

Mamicu im pokvarenu... upravo sam sprašio sav orichalcum. Reko, idem probati pa da vidim što ću dobiti, lako vratim sejv unazad, kad ono kita. Kada jednom potrošiš orichalcum to je to. NEMA nazad ... o smradovi jedni smrdljivi...
« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2019., 10:25 moordrak »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #141 : 24. Veljača, 2019., 18:44 »
Jeli itko imao problem sa 16:9 rezolucijom u full screenu,imam black barove na vrhu i na dnu monitora na mojoj rezoluciji.
Ako je itko rijesio problem neka se javi,od izlaska imam igru i nisam u mogucnosti je igrati,na forumima ubisoft pise da je poslao dev. timu problem jer ga ima podosta ljudi al nikako da dodje neki patch da ispravi problem stvarno sam se razocarao u Ubi.Koje su sanse da to naprave?
Ako ima itko neko alternativno rjesenje ako je imao problem neka se javi.
Lijep pozz.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #142 : 24. Veljača, 2019., 18:52 »
16:9 nije rezolucija nego omjer. Ako igra ima opciju za aspect ratio promjeni na 16:9.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #143 : 24. Veljača, 2019., 19:35 »
Pardon krivo sam se izrazio mislio sam isto na omjer 16:9 a rez. mi je HD,sve probao nis ne stima.
Imam osjecaj da nece nikada izdati nikakav patch sta ce ovo napraviti.

Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #144 : 20. Travanj, 2019., 18:43 »
Prva epizoda Fate of the Atlantisa izlazi u utorak, donosi novu mapu, novu priču, te će po prvi put u serijalu dlc nadopuniti modern day story
Nadam se necemu boljem, legacy of the first blade je razocarenje na svakom nivou, od voice actinga, facijalnih animacija, pa sve do priče i retcona mnogih stvari, bezveze potrošen lik legendarnog Dariusa
Btw uspeo sam stici do lvl 99, grind i nije bio los, samo pokupis odjednom sve contracte iz svake regije, kada ih imas preko 40 neki budu isti pa dobijas hrpu xp-a, nije mi trebalo vise od 7 dana od lvl 58 do lvl 99

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Odyssey
« Odgovori #145 : 07. Kolovoz, 2019., 23:12 »
Igram igru s takvim guštom, što u ono vrijeme nisam vjerovao, kada sam bio na sedamdesetom satu i na pola main igre na PC-u. Čak mi je i gušt proći sve one misije koje sam vidio već i što znam što me čeka. I dalje me veseli čišćenje outpostova, odnosno fortova, upitnika i ostalih svih lokacija. Jedino mrzim sve one grobnice, jer su sve iste na isti kalup, a nimalo domišljate, kao što su bile piramide u Originsu. Iako znam podosta ljudi koji su mi inače super dragi kolege, jednostavno nemogu pojmit da netko igra s Alexiosom umjesto Kassandrom, jer je priča definitivno rađena za nju, ali dobro. Prvih dvadeset sati sam igrao na 4K TV-u, a sada se vraćam na monitor i "ružnih" 1080p.



















Atmosfera i Grčka je meni već za 80 ocjenu, dodaj tu fantastičnu priču i fenomenalne likove i evo novih 10, odnosno za 90, a količina sadržaja i kvaliteta igre je takva da će to opet biti još jedna za mene 10/10 igra. Pogotovo kad utučem 200+ sati u nju sa svim kompletnim sadržajem. Dosad mi je daleko najbolji trenutak u ovih 20 sati bio kada se susretnem sa Brasidasom!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9