HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67699 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #30 : 12. Lipanj, 2017., 01:04 »
U 11 mjesecu ak sam dobro vidio,pogledao gameplay,nisam kupljen ni sekunde,preskocio sam unity i syndicate pa mogu ladno i ovo.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #31 : 12. Lipanj, 2017., 01:52 »
Jedva cekam, po prvome gameplayu se cini da su dosta promenili sistem borbe

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #32 : 12. Lipanj, 2017., 07:34 »
Pa nisam vidio nikakve velike promjene i samo su me podsjetili koliko AC igre mogu bit bugovite.. Lose, lose, ja sam ocekivao nesto novo, al stvarno mi se cini da nisu apsolutno nista promjenili.. Nije im trebala pauza od 2 godine kad je nisu iskoristili.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #33 : 12. Lipanj, 2017., 07:50 »
Ne sdi knjizi na osnovu korica

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #34 : 12. Lipanj, 2017., 07:53 »
Hoho, zanimljivo ovo izgleda...Vidim da su se kupile ideje iz raznih drugih igara.
Malo mi čak vuče i na FC, barem u nekim sitnim segmentima-  ali se i dalje provlači čisti AS gameplay, koji je evoluirao u nekom smjeru koji meni osobno i nije baš nešto najsretniji.
No, dobro... Ja sam ionako Eziov fanboy, pa ne znam koliko mogu biti objektivan.  :D

Ovako na prvu, nezahvalno je pričati o svemu što se vidjelo iz gameplaya, tako da će idući mjeseci sigurno pokazati više.
Ali poznavajući ove iz Ubisofta, očekujem hajpanje na maksimum.
 :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #35 : 12. Lipanj, 2017., 07:56 »
Ma gameplay mi izgleda bugovito, ljudi ulaze jedno drugima u put, okrecu se odjednom nasred ceste, sve izgleda nekako umjetno. Volio bi da ovo radi kako treba i da bude dobra igra, al iskreno nisu me nesto iznenadili kao sta sam mislio da oce. Penjanje i borba je ostala prakticki isto, jedina novost je valjda stit.. Vidjet cemo kako ce to izgledat na kraju, privlaci me setting pa cu vjerojatno zaigrat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #36 : 12. Lipanj, 2017., 11:39 »
Sviđa mi se era; no ne sviđa mi se sve ostalo...
Imaju bolesnu priliku i potencijal od settinga; no već iz viđenog gameplaya mi se smučilo...
Čak mi djeluje korak dva unazad u odnosu na Unity...Konstatna potreba za označavanjem kroz wall, preglupim AI-em...
Syndicate mi je bila upropaštena igra baš zbog zasićenosti AC-om te zbog premalo noviteta i ne redefiniranog gameplaya i core mehanike igre...
A ovdje je sve identično skoro...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #37 : 12. Lipanj, 2017., 12:11 »
Samo ako ovo usporedis sa Syndicateom, Syndicate izgleda puno, puno ispoliranije i glade. Ovaj prikaz gameplaya mi vise baca na Unity malo poslje izlaska. AI je bas glup i ruzno je vidjet nakon 10 naslova da se jos uvjek ljudi sudaraju sami sa sobom, da su zbunjeni, da vidim ona potpuno ista stabla na koja znam da se mogu popet, potpuno iste oznake na zgradama na koje znam da se mogu popet, kretanje lika i borba, sve je isto. Nije mi jasno zasto pauza od 2 godine, nadao sam se nekim promjenama u parkouru i borbi, a opet sve izgleda isto. Cak i UI izgleda isto, jefino mi ie setting u Egiptu premocan i radi toga cu vjerojatno odigrat, al za sada mi gameplay izgleda lose, Syndicate je bio puno ispoliraniji, bar mi je tako ostao u sjecanju.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #38 : 12. Lipanj, 2017., 13:42 »
Ako bude ko Unity mogu se pokopat.
Al ne mislim da ce ovaj put pogrijesiti,meni se nekako novi combat svidja,pogledao sam onaj gameplay demo jedno 5-6 puta combat se promjenio iako traje nekih 30-tak sekundi u demou,al drugaciji je nego AC Sy,AC IV,nekako me podsjeca ne neke RPG igre ala Dragon Age.
Neocekivam bas spektakl od igre kao sto je bila dvojka i cetvorka,al neka bude zadovoljavajuca,setting mi se svidja...dalje nemam sta pricat (osim optimizacije da bude dobra).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #39 : 12. Lipanj, 2017., 13:47 »
Drzim fige da igra bude dobra, al ovaj gameplay prikaz me i nije bas odusevio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #40 : 12. Lipanj, 2017., 13:54 »
Ako bude ko Unity mogu se pokopat.
Al ne mislim da ce ovaj put pogrijesiti,meni se nekako novi combat svidja,pogledao sam onaj gameplay demo jedno 5-6 puta combat se promjenio iako traje nekih 30-tak sekundi u demou,al drugaciji je nego AC Sy,AC IV,nekako me podsjeca ne neke RPG igre ala Dragon Age.
Neocekivam bas spektakl od igre kao sto je bila dvojka i cetvorka,al neka bude zadovoljavajuca,setting mi se svidja...dalje nemam sta pricat (osim optimizacije da bude dobra).

Zašto bi se pokopali?
Nema to veze s ovom igrom? Ali Unity jedino s čim je imao problema su tehnikalije izvođenja.
Igra je rasturala sa svim ostalim stvarima...

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #41 : 12. Lipanj, 2017., 15:21 »
Izgleda da nisu ovaj put nabrijali grafiku za prezentaciju. Ili jesu, pa će igra po izlasku izgledati kao prvi AC.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #42 : 12. Lipanj, 2017., 16:08 »
Unity je bio jako dobar Assassins Creed, jedina igra koja se jako oslanjala na stelath a malo manje na borbu, direktna borba nije toliko dobar nacin za igranje, brze se umre, nema vise counter killova, ali su to donekle vratili u Syndicate

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #43 : 12. Lipanj, 2017., 17:39 »
Ni gameplay ni setting mi nikako nepašu,a i pretjerali su više sa ulizivanjem borcima za ljduska prava,prvo žensko a sad crnac,što je sljedeće LGBT pripadnik za vrijeme Rimskog Carstva (ja neman problema sa tim ljudima dok god to javno ne pokazuju).Orao glumi dron pa levitira u zraku,jednostavno Bože sačuvaj zasad,nakon Rouga nema dobrog AC-a po meni.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #44 : 12. Lipanj, 2017., 23:49 »
Pa najveci problem sa Unityom je bio izvodjenje,cekaj malo fps mi se dropo do 15-20,pa puko sam na zivce,inace gore sam naveo da optimizacija bude dobra,ostalo mi se sve svidja,bude li optimizacija 0 bodova,cila mi volja za igrom padne.
Zamisli da je GTA V imao problema sa dropovima,i sa izvodjenjem,pa da je najbolja igra u povjesti gaminga zbog izvodjenja mi se zgadi,kako igrati to cudo sa 15-25 fps.
Nije mi se konstatno vrtila na 15 fps al dropova je bilo,bugova,al Pariz je bio prekrasno prezentiran,kao i to doba revolucije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9