HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67688 Hitova
*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #75 : 27. Listopad, 2017., 14:52 »
Cek ako sam dobro razumio necu je moci ni igrati na svojoj 7870 ? ili je to samo za max postavke.
Barem da je mogu igrati na medium niko sretniji od mene.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #76 : 27. Listopad, 2017., 15:43 »
Ovo sam testirao na medium-high postavkama. Imaš još very high i ultra. No, izuzev nekih postavki, igra se relativno slično vrti na very low i very high. Najviše 15 fps razlike možeš dobiti, ali svejedno ti ne ginu trzuckanja jer fps nikako da bude stabilan.

Možda se popravi situacija sa patchem koji bi danas trebao izaći, ovo sam testirao bez tog apdejta i sa AMD optimiziranim driverima za igru (za RX vega kartice, doduše).

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #77 : 28. Listopad, 2017., 13:46 »
Na koju foru su u stanju za duplo slabije konzole učiniti FPS stabilnijim, samo u Ubisoftu znaju.

Nema tu neke mudrosti - za konzole su zapravo napravili proces optimizacije, dok je PC verzija igre prošla kao i svaki drugi port AAA produkcije. Na stranu s divnim izuzecima poput Dooma.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #78 : 28. Listopad, 2017., 14:01 »
Doduše, vidim da i na konzolama ima frame dropova često... jednako kao što imaš i sa 1080Ti.

Ma nijedan Assassin's Creed nisam igrao da je bio perfektan port. Kad se sjetim, baš je svaki imao probleme na PC-u. Najbolje se držati konzola s tim serijalom.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #79 : 28. Listopad, 2017., 17:17 »
Men je Sydicate i ostali AC-ovi radili odlicno na PC-u samo se sjetim problema sa Unityom i AC 3.
A sto se tice koznola ko nema love za konzole,moze sta....plakat.
Ovo je jadno da skoro svaka treca igra ima probleme na PC-u,a konzolasi uzivaju,nebih  sad kupio  PS 4 da u steku imam par tisuca eura.  :ne:

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #80 : 28. Listopad, 2017., 19:41 »
Mislim da je ovo jedna od bolje optimiziranih Ubisoftovih igara za PC. Ja stvarno nisam naletio na nekakve veće probleme ili bugove u igri. Vrti mi se na maksimalnim postavkama u FHD-u na zakucanih 60 fpsa. Valjda je bolje optimizirana za novije grafe ali još će oni to sigurno popraviti. Inaće igra je za sada jako dobra i jako zarazna.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #81 : 30. Listopad, 2017., 11:26 »
Pokrenuo na konzoli, ima i tu dosta frame dropova koji ometaju pri ciljanju, na trenutke baš loše, ali igrivo, taman na granici.

Ne sviđa mi se što je upravljanje glavnim likom toliko osjetljivo, nema tromost kakva mi je odgovarala u igrama do Unityja. Full sprint je ovdje default kretnja, dok je u prijašnjim hodanje bilo po defaultu. Jest da se ovaj brže penje i to je dobro da je agilniji po tom pitanju, ali čisto mi djeluje kao da lik ima 40 kila, a ne kao da trči i skače kao netko tko na sebi nosi oklop, dva oružja, luk i strijelu i možda još nešto.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #82 : 30. Listopad, 2017., 12:23 »
Gledao sam usporedni video od Digital Foundryja po pitanju PS4 / PS4 Pro i koliko sam vidio, ozbiljni frame dropovi su nerijetko prisutni u onim video sekvencama koje prezentiraju priču (frame dropovi do 20 fps-a). Plus igra zna trzati kada se dosta toga mora prikazati na mapi,
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #83 : 30. Listopad, 2017., 14:08 »
Citat:
Following reports of excessive CPU load from the new game, TorrentFreak spoke with game cracker (read: piracy enabler) Voksi, who found some interesting implementation of anti-piracy DRM (digital rights management) tools in Origins. It appears that Origins is employing not one, but two DRM tools. The first is the often used Denuvo, which has been reasonably easy to crack for pirates in the past. As an added defensive measure, Voksi claims that VMProtect, another anti-piracy tool, has also been used. It's this dual-set up that's making gamer's computers work incredibly hard when running the game. VMProtect works by running code in a virtual machine on your system, using non-standard architecture to secure the files that would make the game vulnerable to pirates.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #84 : 30. Listopad, 2017., 14:50 »
Uskoro će nam trebati još jedan procesor samo da procesira DRM, heheh.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #85 : 30. Listopad, 2017., 15:06 »
Nema zime, dolaze procesori s gomilom jezgri za koje će se prilagođavati grafički pokretači tek s idućom generacijom konzola. Do tada će DRM imati resursa u izobilju.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #86 : 06. Studeni, 2017., 09:51 »
Sve više i više mi se sviđa ovaj AC iako ga nisam igrao tj. nisam uopće AC fan

Čim nađem slobodan game termin kupujem ovo i igram  :thumbs:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #87 : 06. Studeni, 2017., 09:56 »
Takoder, a kako stvari stoje moglo bi to bit vec danas.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #88 : 06. Studeni, 2017., 10:14 »
Mehanički me užasno živcira. Kretanje, svako malo u menije, borba mi je katastrofa i živcira me sučelje. Ali ne dam se - pokušavam uživati u ovome čisto zbog koncepta i settinga.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #89 : 06. Studeni, 2017., 10:43 »
Šta bi u tom slučaju bio setting ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9