HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67726 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #120 : 20. Siječanj, 2018., 15:18 »
Svi se nešto pale na taj Origins, svi ga hvale.

Odavno sam rekao (tamo negdje kod Revelationsa) da bi odličan korak za AC serijal bio stari Egipat.
I sad kad je to čudo vani (a ja sam uspio nabavit grafulju) ne privlači me nimalo.
Al baš nimalo. Kao ni FC5

baš mi je dokurčio Ubišrot sa svojom reciklažom naslova...
Serijal mi stoji još od Unitya i francuske revolucije koja mi je isto vrlo vrlo zanimljivo povijesno razdoblje, ali nikako se natjerat ni taj nastavak pa ni dalje.

Nezz imam osjecaj da su FC i AC odavno postali...DOSADNI.....ima sadržaja da...koji je dozlaboga dosadan...nezz možda dam priliku (čitaj igrat cu jednog dana serijal opet 100%) al skeptičan sam podosta.

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #121 : 20. Siječanj, 2018., 15:41 »
Što bi po tebi trebalo napravit da postanu zanimljivi?

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #122 : 20. Siječanj, 2018., 15:58 »
Svi se nešto pale na taj Origins, svi ga hvale.

Odavno sam rekao (tamo negdje kod Revelationsa) da bi odličan korak za AC serijal bio stari Egipat.
I sad kad je to čudo vani (a ja sam uspio nabavit grafulju) ne privlači me nimalo.
Al baš nimalo. Kao ni FC5

baš mi je dokurčio Ubišrot sa svojom reciklažom naslova...
Serijal mi stoji još od Unitya i francuske revolucije koja mi je isto vrlo vrlo zanimljivo povijesno razdoblje, ali nikako se natjerat ni taj nastavak pa ni dalje.

Nezz imam osjecaj da su FC i AC odavno postali...DOSADNI.....ima sadržaja da...koji je dozlaboga dosadan...nezz možda dam priliku (čitaj igrat cu jednog dana serijal opet 100%) al skeptičan sam podosta.

To nema veze sa AC Origins nego sa općim zasićenjem. AC origins je i dalje čudo

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #123 : 20. Siječanj, 2018., 17:06 »
Svi se nešto pale na taj Origins, svi ga hvale.

Odavno sam rekao (tamo negdje kod Revelationsa) da bi odličan korak za AC serijal bio stari Egipat.
I sad kad je to čudo vani (a ja sam uspio nabavit grafulju) ne privlači me nimalo.
Al baš nimalo. Kao ni FC5

baš mi je dokurčio Ubišrot sa svojom reciklažom naslova...
Serijal mi stoji još od Unitya i francuske revolucije koja mi je isto vrlo vrlo zanimljivo povijesno razdoblje, ali nikako se natjerat ni taj nastavak pa ni dalje.

Nezz imam osjecaj da su FC i AC odavno postali...DOSADNI.....ima sadržaja da...koji je dozlaboga dosadan...nezz možda dam priliku (čitaj igrat cu jednog dana serijal opet 100%) al skeptičan sam podosta.

Ja sam ogroman fan starog Egipta i obozavam sve u vezi s njim, al neznam, trenutno me ova igra ne privlaci niti najmanje. Jedino me ovaj Unity trenutno privlaci, ili cak drugi prelazak Syndicatea koji mi je bio vrhunska igra.

Koju si graficku uzeo?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #124 : 20. Siječanj, 2018., 17:14 »
Svi se nešto pale na taj Origins, svi ga hvale.

Odavno sam rekao (tamo negdje kod Revelationsa) da bi odličan korak za AC serijal bio stari Egipat.
I sad kad je to čudo vani (a ja sam uspio nabavit grafulju) ne privlači me nimalo.
Al baš nimalo. Kao ni FC5

baš mi je dokurčio Ubišrot sa svojom reciklažom naslova...
Serijal mi stoji još od Unitya i francuske revolucije koja mi je isto vrlo vrlo zanimljivo povijesno razdoblje, ali nikako se natjerat ni taj nastavak pa ni dalje.

Nezz imam osjecaj da su FC i AC odavno postali...DOSADNI.....ima sadržaja da...koji je dozlaboga dosadan...nezz možda dam priliku (čitaj igrat cu jednog dana serijal opet 100%) al skeptičan sam podosta.



Stari. Ni mene nije privukao ni najmanje. Krenuo sam igrat na nagovor i NA SILU, drago mi je da jesam, jer igra je ČUDO!

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #125 : 20. Siječanj, 2018., 17:58 »
Što bi po tebi trebalo napravit da postanu zanimljivi?

Nešto novo, nešto odvažno  :faca:
AC u svemiru XD

ma da ti iskreno velim nezz točno ni sam toma više pogađa bit, zasičenje sličnostima u Ubisoftovim igrama ne samim AC-om toliko.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #126 : 20. Siječanj, 2018., 18:12 »
@Micika: I kod mene je zasićenje također, osim možda FC3 koji me uvijek nekako iznenadi... I tako, ugrabim na popustu GE, i kao što Čole reče- ČUDO!  :ave:
@Hrvač: Ne brigaj, naviknut ćeš se.. Ima još nekih čudnih stvari u odnosu na prijašnje naslove, ali dobro su implemntirani pa se i ne primjeti prelaz previše.

Btw, DLC je stigao, skinut i instaliran- ali se nove mape otvaraju tek 23.
 :kava:

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #127 : 20. Siječanj, 2018., 19:11 »
Kakve nove mape ?

@Bartul_9 uzeo ama bas istu kakvu sam imao i prije  :mrgreen:
http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=D4AC4856-9166-4C37-A7D6-ECDD3EEB4C17&lang=eng

Nije nova, rabljena je ali nabavljena za presmješan jeftinjak od poznanika i to skoro pa slučajno. Vidjet cu kako ce se držat s par aktualnijih naslova, a onda bi potkraj godine mogao pasti ozbiljniji PC overhaul, sve podebljat.
« Zadnja izmjena: 20. Siječanj, 2018., 19:15 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #128 : 20. Siječanj, 2018., 19:38 »
Ni ja ne volim te konstantne reciklaže AC-ova, no ovu svi hvale pa cu isprobati. Iako mi se ne žuri pretjerano.

Origins mi je trenutno jedina igra na whish listi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #129 : 20. Siječanj, 2018., 22:44 »
Samo da malo pokažem ovima koji nisu igrali kako predivno izgleda ta voda u igri; mislim da nema bolje od ovog. Prejebeno!

http://youtu.be/gcluEcDcMBE

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #130 : 20. Siječanj, 2018., 22:55 »
Neću gledat.  :mrs:

                       
Bar ne do plaće. :D
                         



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #131 : 21. Siječanj, 2018., 05:53 »
Znači igram prekjučer igru 6 sati u komadu od 14 do 20; ujutro sjebem sejv da ne sjebem kolegin sejv, nadoknadim izgubljenih 5 i pol sati progressa u igri, i sada se zbudim u tri u noći te igrao do sada. Na 15 sati sam u igri i svakom sekundom sve više i više uživam. Već sada mi je igra garantirano u TOP5 igara svih vremena. Toliko brige za detalje ima u ovoj igri da su mi s ovim naslovom se približili Rockstarovim mogućnostima. Apsolutno nijedna stvar u igri mi nije dosadna. Niti jedan sinkronizacijiski point mi nije muka osvojit, jer znam da sljedi vizualna poslastica svaki put kada krene sinkronizacijska animacija. Ima par detalja koje ću valjda zaboraviti dok ne napišem in-depth review. Strijele koje se miču u svojoj košarici, pa krv na Bayeku, krv u vodi; leševi u vodi koji plivaju. Baklja koja se baci pa ima jebenu fiziku i kotrlja se dokle god je neki normalan nagib koji ju nebi trebao zaustaviti. Ma sto čuda ima igra svakom sekundom otkriješ nešto novo. Još nijednom nisam imao dojam e ove ljude sam već vidio, gle kako je generirano i reciklirano. Svaka lokacijica da je i 5X5 je unikatna i sigurno je nisi prije vidio. Flora i fauna je van ovog svijeta. Kako su jebeno sve napravili, ja nemogu vjerovati. AI zna nekad "zablistati" no miljama je bolji i pametniji od onog iz prijašnjih AC naslova. Neznam stvarno unikatna atmosfera i setting. Nadam se da će opet uzet stanku od barem dvije tri godine nakon ovog naslova i raditi ovakva remek djela u rangu Rockstara. Igra je čudo!

Assassin's Creed: Origins | Amazing Flora & Fauna near Memphis - YouTube
Assassin's Creed: Origins | Hunting without HUD - YouTube

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #132 : 21. Siječanj, 2018., 09:00 »
Sve je to lijepo - već nam ti hvalospjevi izlaze na uši van!  :bonk:
Budem je nabavio na nekoj od idućih akcija.  :clap:
Nego, kako se to vrti s hardverske strane? Imaš sve na maksimumu na svojoj konfiguraciji? Ima li negdje kakvih štekanja ili trzuckanja? Ostalih problema?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #133 : 21. Siječanj, 2018., 09:14 »
Ja tek došao do AC3, dok Origins dođe na red proće par godina  :(. Zbog ovog razloga sam zamrzio AC, što su se pretvorili u CoD, naštanjcali milion nastavaka i ovakvi pošteni gameri kao ja što hoće da sve igraju po redu moraju sve te njihove reciklaže odigrat dok dođu do onoga što im se stvarno igra  :chair:.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #134 : 21. Siječanj, 2018., 09:15 »
@Bert: Kod mene je i5 4460, GTX 960 4GB, 16GB DDR3, rezolucije 1920 x1080.

Postavke nisam mjenjao, nego kako ih je igra po defaultu postavila na high.
FPS je od 40-50, rijetko kad da padne ispod toga, no vozi fluidno i tada.
Bitnije bugove nisam primjetio, osim tokom jedne cutscene sa Cezarom, gdje mu plašt prolazi kroz rame na desetak sekundi.

Sve u svemu, 5+.  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9