HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67694 Hitova
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #150 : 23. Siječanj, 2018., 18:48 »
Super. Isto sporo istražuješ i uživaš maksimalno u settingu?

Kupio sam je i počeo 01.12.17 igrati, još sam imao i dva tjedna GO, onda znaš kako sporo  :fpalm:

Main story je oko 45-50 sati, pa sam potukao Phylakise, pa questove koje sam imao, pa slonove i ispalo da samo moram obići još sve lokacije za Platinu.

Inače igra je fascinantna u svim detaljima, niti jedan AC se ne može mjeriti niti blizu. Mislo sam da je grafika fantastična (PS4 + full HD) dok nisam vidio na PS4 PRO i 4k pa ostao otvorenih usta.

U rangu open-world igara stavio bi uz bok HZD i samo korak do (naravno) Witchera 3! Sve ostale igre tog tipa su pet koraka iza ova tri nabrojana,  po mojem izboru.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #151 : 23. Siječanj, 2018., 20:00 »
Phylakisa ima točan broj ili kako funkcionira s njima, nisam to još ubrao.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #152 : 23. Siječanj, 2018., 20:07 »
Ovo je miljama bolje od svih AC igara zajedno; miljama!
Bojim se da vas je sve grafičkom ljepotom i Egipatskim settingom zaslijepio, koliko je hvalite pomislio bih da po prvi put u životu igrate ACII i to u nekom remaster izdanju.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #153 : 23. Siječanj, 2018., 20:20 »
Phylakisa ima točan broj ili kako funkcionira s njima, nisam to još ubrao.
Da, imaš ih točan broj i rasuti su ti po cijeloj mapi. Označava ih crvena ikona u obliku vikinške kacige i odmah znaš koji je level.
Uglavnom kad ubiješ prvog onda ti se otvori quest, pa ćeš znati i točan broj, koliko ih trebaš izmasakrirati.

Evo i par slika... Jedna iz novog tjednog eventa - Trial of Sobek - koji traje od danas 23. 1. pa sve do 30. 1. 2018.
I jedna iz novog DLC-a Hidden Ones, koji je isto izašao danas.

Slika: Trial of Sobek

Slika: Pozdrav iz prvog mjesta na Sinaiju - Hidden Ones DLC



« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2018., 20:57 tazmaniac »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #154 : 23. Siječanj, 2018., 20:32 »
Ovo je miljama bolje od svih AC igara zajedno; miljama!
Bojim se da vas je sve grafičkom ljepotom i Egipatskim settingom zaslijepio, koliko je hvalite pomislio bih da po prvi put u životu igrate ACII i to u nekom remaster izdanju.

Koliko si vremena proveo u Originsu?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #155 : 23. Siječanj, 2018., 21:17 »
Nevjerojatno je koliko smaraju svi koji nisu probali igru. :hihi:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #156 : 23. Siječanj, 2018., 21:41 »
Koliko si vremena proveo u Originsu?
0h  :mrgreen: valjda sam izgubio vjeru u Ubisoft i više ne vjerujem da mogu napraviti nešto nereciklirano. Da me ne shvatite pogrešno, raduju me svi ti komentari jer sam toliko dugo želio igru smještenu u drevnom Egiptu i drago mi je da je ispala kako treba.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #157 : 23. Siječanj, 2018., 22:28 »
Baš mi ovo emotivno bilo.






Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #158 : 23. Siječanj, 2018., 23:02 »
@Cole

Nema više penjanja po piramidama, stari ti je dio povijesti a njegova slika kida, baš je jebena. 80-e totalno
Al da nema više, sad ak se penješ ideš u cuzu
neki lik dobio 5 godina zatvora bilo prije jedno mjesec-dva u večernjaku.

Ne šmaramo nego smo nevjerni Tomeki  :mrgreen: :mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #159 : 24. Siječanj, 2018., 02:08 »
Sad sam tri sata samo huntao i grindao sve za upgrade hidden bladea i ostalog. Baš treba puno huntat, ali se isplati na kraju. Nekad me neke random gluposti raduju više nego main quest. Npr. odlučim se oslobodit bazu, tamo glavni 4 levela iznad mene, taman upgradeam hidden blade dvaput craftingom i huntanjem, riješim prvo njega, pa snimim prijeko mora krokodile za craftanje, dok sam išao uzet barku i došao do pola mora, evo ti broda sa broncom i riješim to lijepo, kada sam riješio to, odem riješit krokodile, uz to jedan mini side quest je 50 metara dalje; riješim ga i naletim na ljude u barci u nevolji; barku trgaju nilski konji; njih petero riješim s onog broda koji sam već riješio. I to na nezznam 1 km u igri provedem valjda dva sata, a da se nisam ni maknuo na mapi. Čudo je igra koliko može s sitnicama ukrast vremena. Najbolje od današnjih 4 sata u komadu mi je bilo, kada sam došao random na ovu lokaciju, a ovi radnici vuku kip uz "gazdu" jel. Fascinantno kako svi imaju svog posla ili hobija. Svijet je čudesan. Neznam kako bu ovo nadmašili s ikojom AC igrom u budućnosti. Treba izmust ovo svim mogućim DLC-ovima. Evo i tog videa s kipom; čudo! Ups; sad skužio da se u pet dižem za posao jebem ti sve.

Assassin's Creed: Origins | Life and Work in Egypt - YouTube



« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2018., 02:10 Cole »

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #160 : 24. Siječanj, 2018., 17:21 »
Mogao si im malo pomoći i pogurati taj kip, a ne tako statično poput kipa stajati sa strane.  :kava:

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #161 : 24. Siječanj, 2018., 19:47 »
Super video Cole, ali svijet ACO je prepun takvih  situacija, ljudi love ribu, beru nasade, šeću po cesti, rade na tržnici - jednostavno čudo koliko toga ima, koliko je ogromna i raznolika mapa.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #162 : 25. Siječanj, 2018., 04:38 »
27 sati, 28 level...



Stalno razmišljam o igri kada ju ne igram.
Čak i neki koji maksimalno uživaju u igri, kažu da je borba okej, solidna...
Meni je fantastična! Vizualno je totalno drugačije kada igraš, nego kada gledaš.

Osjećaj svakog smaknuća neprijatelja je osjećaj satisfakcije...



Ovo gore mi je bio baš emotivan i tužan quest...






*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #163 : 25. Siječanj, 2018., 10:04 »
Jes, ima igra dosta tih tužnih i turobnih trenutaka... ali svakako da ima i onih komičnih, pa se na kraju sve to nekako fino izbalansira.
Generalno, igra je prepuna tih fascinatnih momenata i svako malo me nanovo iznenadi.

Što se tiče progresa, što veći level budeš, to ćeš sporije i napredovati- što je sasvim normalno.
Meni je recimo odlično to što uopšte nemaš potrebu za nekim grindanjem i tjeranjem levela, nego sve to doše samo od sebe.

Evo i od mene nekoliko slikica...  :piva:












*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #164 : 25. Siječanj, 2018., 13:19 »
jel ima erockih stvari u igri? :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9