HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67706 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #165 : 25. Siječanj, 2018., 13:41 »
Pa, nađe se... ;)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #166 : 28. Siječanj, 2018., 17:40 »
Igra je OGROMNA. Nemogu vjerovati da neke stvari otkrivam nakon 35 sati igranja. A mislim da još dosta toga tek i trebam otkriti. Side questovi su žderači vremena samo tako! Kapa im do poda što su napravili igru tako dugačkom. Prijašnji Assassinsi su se mogli igrat eventualno 30 sati da kompletiraš cijelu igru. Sviđa mi se jedna dizajnerska odluka koja je lako mogla biti logičnija i štetna po gameplay. Naime svaki set strijele ima svoju količinu i nevažno da li smo potrošili jedne strijele, drugih ima, tako i sa ostalih dva seta. Logičnije bi bilo da Bayek ima 33 strijele npr. no falila bi količina. Ovako je taman; zabava i u svhru gameplaya prije logike - pozdravljam! Žalim što nema kao u Ghost Recon: Wildlandsu gumb za HUD OFF, nego moram ić stalno u meni što potraje desetak sekundi. Jedna stvar me fakat počela smetati. Likovi se preglumavaju totalno. Gotovo svaki put kad pričam s NPC-om voiceover kao da je u zatvorenom studiju sniman, nema nikakvih okolnih efekata. No nije to nikako gamebreaking problem, pa progledam kroz prste. Nego; evo izgleda mojeg lika trenutno na 34 levelu i 35 sati u igri.

http://youtu.be/-SA57OaSkNg

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #167 : 28. Siječanj, 2018., 20:07 »
Još si zelen i mlad Cole, da nisam lijen pokazao bi ti mojega nakon 94 sati igre i Platine  :piva:
Nevjerojatan dio je da imam još 10-tak side misija  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #168 : 29. Siječanj, 2018., 16:38 »
Točno sam na četerdesetom satu igre. Nisam taknuo već sedam sati main quest. Zadnjih par sati samo tražim upitnike, čistim outpostove, riješavam zagonetke oni papyrusa. Baš guštam u tom settingu nenormalno. Veselim se ovom NG+ šta dolazi u jednom od updatea. Makar neznam kada ću se upustiti u drugi prelazak. Vjerojatno kad nabavim 21:9 monitor. Bolesno je koliko su igru nakrcali sa svime i svačime. 36 sam level. Jesu sve ove regije zajedno u Originsu veće od Witcher 3 regija? Ovo je preimpresivno koliku su mapu i lokacije napravili. Borba je BOMBA! Kada god mi jedan set oružja dosadi malo u combatu, promjenim set. Toliko gameplay elemenata je raznoliko kao i svijet i questovi i sporedni sadržaji. Ma milina od igre; milina! Svi ostali AC-ovi su smješni naspram ovoga. Evo još malo predivnih slika.















*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #169 : 29. Siječanj, 2018., 19:47 »
Nemoj zajebavat da i tu imaju outpostovi? To je ono što me najviše živcira kod Ubisofta, što sve svoje mehanike ugrađuju u sve svoje igre, jebo me svak ako u narednoj Prince of Persia igri, ako je ikad bude, nećemo čistit neprijateljske outpostove i penjati se na tornjeve.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #170 : 29. Siječanj, 2018., 19:57 »
Nemoj zajebavat da i tu imaju outpostovi? To je ono što me najviše živcira kod Ubisofta, što sve svoje mehanike ugrađuju u sve svoje igre, jebo me svak ako u narednoj Prince of Persia igri, ako je ikad bude, nećemo čistit neprijateljske outpostove i penjati se na tornjeve.

Da, imaš grobnice, piramide, tajna mjesta, legalne i nelegalne tržnice, trgovačke i ratne brodove, banditska gnijezda, iznenadne prepade bandita, ostavštinu stare civilizacije, mediteransko more i Nil sa podvodnim lokacijama, jazbine divljih zvijeri i vojarne okupatorske vojske - outpostovi. Sve to uz fantastičnu grafiku, predivan zvuk i gotovo bez bug-ova.  Zločesti, zločesti Ubisoft.
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2018., 19:59 toma_hr »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #171 : 29. Siječanj, 2018., 20:55 »
Miruj Adame, outpost mehanika nije ni slična onima iz FC3/4 na primjer, a nisu ni tornjevi.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #172 : 29. Siječanj, 2018., 22:05 »
Da, imaš grobnice, piramide, tajna mjesta, legalne i nelegalne tržnice, trgovačke i ratne brodove, banditska gnijezda, iznenadne prepade bandita, ostavštinu stare civilizacije, mediteransko more i Nil sa podvodnim lokacijama, jazbine divljih zvijeri i vojarne okupatorske vojske - outpostovi. Sve to uz fantastičnu grafiku, predivan zvuk i gotovo bez bug-ova.  Zločesti, zločesti Ubisoft.
Naravno da su sločesti, valja mi preć AC3, Black Flag, Rogue, Unity, Syndicate (možda sam neku i zaboravio) dok dođem do ovog čuda. I dok sve to pređem smučit će mi se na samu riječ "assassin" a kamoli na igru. A da odmah odigram Origins onda mi se pogotovo više neće igrati ovi prethodnici a perfekcionista sam po tom pitanju i uvije igram sve po redu.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #173 : 29. Siječanj, 2018., 22:15 »
Miruj Adame, outpost mehanika nije ni slična onima iz FC3/4 na primjer, a nisu ni tornjevi.

Koja je razlika ?

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #174 : 29. Siječanj, 2018., 22:55 »
svaki outpost ima Commandera ili Captaina, a u vecim outpostovima obadvoje, i dok ne ubijes njih i ne lootas chestove (bude ih 2-3 uvj) nisi ocistio outpost, a i to ciscenje outpostova je cisto zbog chestova i nije obavezno
a sto se tice tornjeva oni samo sluze za fast travel i povecanje percepcije za Senu (brze skenira neprijatelje i to), ne moras se vise pentrati i sinkronizirati da bi odmaglio jedan dio mape, sada cim udes u dio mape koji nisi otkrio on se potpuno odmagli i pokaze ti sve outpostove i side questove
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #175 : 29. Siječanj, 2018., 23:29 »
svaki outpost ima Commandera ili Captaina, a u vecim outpostovima obadvoje, i dok ne ubijes njih i ne lootas chestove (bude ih 2-3 uvj) nisi ocistio outpost, a i to ciscenje outpostova je cisto zbog chestova i nije obavezno
a sto se tice tornjeva oni samo sluze za fast travel i povecanje percepcije za Senu (brze skenira neprijatelje i to), ne moras se vise pentrati i sinkronizirati da bi odmaglio jedan dio mape, sada cim udes u dio mape koji nisi otkrio on se potpuno odmagli i pokaze ti sve outpostove i side questove

A ista šema iz Watch dogs-a s gang hideout-om gdje si imao "metu" koju si morao riješiti non lethal.

Nije govno neg se pas posrao :-)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #176 : 30. Siječanj, 2018., 11:29 »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #177 : 30. Siječanj, 2018., 11:42 »
Buš si spalil jajca sa tom čakijom...  :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #178 : 30. Siječanj, 2018., 11:45 »
Nije moja slika. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #179 : 30. Siječanj, 2018., 17:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9