HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67738 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #180 : 31. Siječanj, 2018., 03:47 »
9 GB

Assassin's Creed: Origins - 1.2.1 Patch Notes
The Hidden Ones

Improved Gamilat’s behaviour in the quest “The Setting Sun” when the playable character is being stealthy
Fixed unreactive soldiers sometime appearing in the quest “Sic Semper Tyrannis”
Fixed an issue with the “Good Things Come” papyrus losing its name after solving it
Fixed Hidden Bureau icons that could move on the World Map when marking them
Main Game

Quest

Fixed an issue preventing an objective marker to be displayed during the quest “When Night Falls”
Fixed various issues where quest objectives would not properly update
Fixed an issue causing Mered’s character model to change during the quest “The Hyena”
Fixed an issue preventing the playable character to interact with Damastes during the quest “Egypt’s Medjay”
Fixed an issue preventing the vault door from opening during the quest ‘’The Final Weighing’’
Fixed an issue preventing the last cinematic of the second Present Day quest to trigger
Fixed an issue preventing the playable character to interact with the Animus in the Present Day
Activities

Scaled down the enemies level progression in Horde Mode
Fixed an issue with Khensa’s health bar and level staying visible in the Arena lobby after beating her
Gameplay

Improved various playable character animations
Fixed the caravan animals not following the playable character after being tamed
Fixed an issue preventing animals from being tamed when in deep water
Fixed an issue with Predator attacks not granting XP when it was completed using animal taming
Fixed an issue where the Unicamel could not be called by playable character
Fixed an issue preventing berserked enemies from attacking tamed animals
Fixed animals falling through world when using the Enhanced Predator Bow skill
Fixed an issue with NPCs trying to mount a chariot being driven by the playable character
Fixed an issue that allowed Herwennefer, the War Elephant, to regain health during combat
Fixed an issue with NPCs that could swim on land
Fixed various playable character and NPC stuck issues
User Interface

Added missing ‘Drop Object/Body’ action to the ‘Heavy Attack’ button on the alternate control scheme
Fixed an issue with the Quest Log that could appear in Photo Mode
Fixed Ubisoft Club items not appearing as OWNED when returning to the Store after acquiring them
Fixed an update issue in the Gear menu when using the Hide button
Fixed the label overflow on the Hide button in the Gear menu in some languages
World

Fixed various issues with flying boats
Fixed various NPC spawning issues
Fixed various spots where player could go through collisions
Graphics & Audio

Fixed various visual issues occurring in HDR
System

Added Save Results button on Benchmark Results page
Improve overall stability of the game application
Fixed an issue when the game remains in the background processes of Task Manager after closing it using Alt+F4

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #181 : 31. Siječanj, 2018., 10:35 »
I sada me budeš zarazio da krenem s ovim...ej, lakše :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #182 : 03. Veljača, 2018., 15:31 »
Nije mi jasno kako su ove slike dobili u igri... Znači ovo nije naknadno uređivano, nego slikano baš u igri...






*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #183 : 03. Veljača, 2018., 15:43 »
Vidio sam i boljih.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #184 : 04. Veljača, 2018., 09:58 »
Evo me na pedesetprvom satu u igri. Nisam mogao izdržat još tih par misija si ostavljat i drago mi je da nisam. Nisam izgubio ni malo želju da kompletiram igru 100%. Jako zadovoljan samim krajem i raspletom priče! Baš jako jasan i zaokružen kraj; jako lijepo. Sada na kompletiranje svih sidequestova i sporednih aktivnosti. Ima tu još jako puno sati za utuč prije nego li se upustim u DLC-ove. Brutalan mi je ovaj mač od Hepzefe! Level 40 sam postao taman neposredno prije kraja priče. Čuo sam da s prvim DLC-om idemo do 45, a s drugim do 55 levela. Neznam dal se to odnosi i na SP dio igre, da ćemo imat levelirane 40+ neprijatelje. Još par slikica...



Moj finalni Bayek outfit kojeg se mislim neću riješiti...








Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #185 : 04. Veljača, 2018., 11:59 »
Nisam igrao još ali čeka me kod kuće disk kada se vratim iz dojčland.

Nakon nekoliko godina napokon AC kojeg svi hvale. Bravo Ubisoft.
Jedva čekam da krenem igrati.

Jedva čekam

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #186 : 04. Veljača, 2018., 15:58 »
Iako sam rekao da neću mjenjat onaj prekrasni perzijski plavi outfit, malo ću ipak igrat s ovim, nakon što sam riješio sve "filakije".  dsmoker








*

Aria

  • ***
  • 699
  • This too shall pass
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #187 : 04. Veljača, 2018., 16:03 »
Onda nama ženama prigovarate zbog odjeće.

btw. dobar ti je ovaj drugi.

Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #188 : 04. Veljača, 2018., 16:08 »
Haha Cole počeo si spamat sa skrinovima AC Originsa  :loludara:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #189 : 04. Veljača, 2018., 16:43 »
@Cole: Da, sa prvim DLC-om si level 45, a neprijatelji skaliraju kako na kojem dijelu mape. Na Sinaju su najveći a u Siwi logično najmanji.
Naravno, možeš uključiti auto leveling i onda će svi biti tu negdje kao i ti.... što i preporučujem da budem iskren.
Nije baš fora pokositi jednim zamahom mača nekoliko protivnika- pogotovo ako si napucao % za taj dio.  :D

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #190 : 04. Veljača, 2018., 19:33 »











*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #191 : 04. Veljača, 2018., 21:10 »
Gladijatorstvo...
Ima me, a nema me...
Primi me pa me pusti iliti štaš pit...








*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #192 : 05. Veljača, 2018., 23:24 »
Dok Ubisoft ne izbaci neki patch za framerate, na pauzi je. Ok, imam ispod preporučenoga, gtx 750ti, 8gb rama i i3 4160.

Skoro sve mi je na low, AA off, AO off, igra vrti između 12-30 fps-a u ovom početnom gradu...Perforamnce su very low u opcijama. I izgleda sa ovim postavkama loše.

Sad samo neka netko krene filozofirati kako imam slabo računalo, kako ovo kako ono.

Da-imam slabo za njihove zahtjeve, ali ne, nemam slabo za mogućnost. Kad gledam kako mi GTA V i MGS PP leti na HIGH, čak i Witcher 3 na dosta visokim detaljima, ovo je onda neoptimizirano, bez obzira na priču o "veličini igre".

A i fala bogu šta nemam vremena, tako da ću čekati neki patch, a očito će doći kad krekeri probiju igru pa maknu koji drmrmdm ili kako se već zove.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #193 : 05. Veljača, 2018., 23:38 »
Pa izbačen je patch 1.21 koji je brutalno popravio performanse.
Ja imam prastari 2500k na 4.5 ghz, stare 2x4 ddr3 rame i 1070 nvidiu i imam rocksolid lock na 30fpsa.
Igra mi fakat leti, a brijem da je taj patch pušten tada jer su znali da je tjedan dana ranije pala žaštita od igre.

I možda je patchom samo ugašen taj drm koji je prije klao performanse i bio stutter u igri.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #194 : 06. Veljača, 2018., 01:27 »
Negdje sam naletio da je igra crackovana al nisam 100% siguran jer AC O ima 2 zastite i valjda zbog te zastite padaju performanse,Vm protect,al zasto stavljaju dvije kada su sigurni da ce je krekati kad tad,dovoljno je zastitit par mjeseci kada je igra popularna da zarade kasnije vise manje mislim opet ljudi kupuju, al u prvih 4-5 mjeseci je najbitinije.
Ali mogu se kladit da je bila neka Ubisoft igra koja je imala tu drm denuvo zastitu (ne razumijem se bas pa nemojte bas sa sigurnoscu uzet) koja je rusila performanse  u igri do te mjere da je verzija sa torrenta bolje radila od orginala pa su se ljudi masovno tuzili na tu zastitu na uplayu koliko se sijecam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9