HCL.HR

Assassin's Creed: Origins

  • 266 Odgovora
  • 67730 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #195 : 06. Veljača, 2018., 08:15 »
Pa izbačen je patch 1.21 koji je brutalno popravio performanse.
Ja imam prastari 2500k na 4.5 ghz, stare 2x4 ddr3 rame i 1070 nvidiu i imam rocksolid lock na 30fpsa.
Igra mi fakat leti, a brijem da je taj patch pušten tada jer su znali da je tjedan dana ranije pala žaštita od igre.

I možda je patchom samo ugašen taj drm koji je prije klao performanse i bio stutter u igri.

Pa imam tu verziju igre. Neznam, pozabavit ću se još opcijama, probao sam uključiti lock 30 fps i drži ga tu između 28-30...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #196 : 06. Veljača, 2018., 20:45 »
Nešto te kolje, ja imam lošiju konfu od tvoje i radi mi bolje. Igra više traži proc i rame nego grafičku.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #197 : 06. Veljača, 2018., 23:28 »
Cek jeli opce ona optimizirana kako treba,valjda nije kao Unity?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #198 : 07. Veljača, 2018., 00:14 »
Imao sam neka područja; par pustinja neotkriveno. Pa sam krenuo iz Isolated Desert preko Black Deserta Faiyuma do Desheret Deserta, na White Desert Oasis, pa preko White Desert do Great Sand Sea pa sve kući do Siwe. Osim što sam riješio samo dvije grobnice u toj pustolovini, na što sam zgubio cca. možda jedva 20 minuta; s konjem sam trčao gotovo tri sata, samo da otkrijem to zatamnjeno što mi je bilo. Ja mislim da možda i ljudi koji su igrali 60+ sati nepojme kolika je zapravo igra. Mislim da bi nam s konjem da sve regije u igri prođemo trebalo više od osam sati! Mislim da sam malo i rekao. Na putu sam doživio par fatamorgani koje su stvarno jako jako dobro napravljene. Ja danas proveo više od tri sata u igri u kojoj nisam taknuo niti jedan sidequest, ništa ništa, osim dvije grobnice što sam pronašao nabrzaka! U tom maltretiranju moga konja što smo prelazili preko ogromnog Egipta; mislim da su prošle dvije noći ako se ne varam. Kolko igra može uvuć u svom settingu i lokacijama. Bolesno! Sada sam na 57-om satu i imam brdo aktivnosti! Bolesnoća. Evo dolje na karti puta kojim sam išao. I za to sam zbubio tri sata! Baš me zanima, da li je to najveća mapa u igrama ikad?! I koliko je sve ovo veliko u odnosu na Boliviju u GRW-u.





A sada malo slikanja od zadnjih par sati u igri...















Mislim da se u nijednoj igri nikad nisam ovako izgubio po par sati, a zapravo da ništa ne radiš osim uživaš u settingu i istraživanju i lutanju.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #199 : 07. Veljača, 2018., 00:16 »
Cek jeli opce ona optimizirana kako treba,valjda nije kao Unity?

Joj dosadni ste više.
Mislim da sam na više mjesta napisao da igra super radi!
Imam sa svojom konfiguracijom rock solid 30FPS-a uz predivne vizuale!

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #200 : 07. Veljača, 2018., 00:23 »
Ovako, imao sam neki bug očito. Danas sam ponovno pokušavao, prebacim na 720p, sve very low, rehresh rate je jadan bio, igra je izgledala kockasto. Stvarno nisam imao pojma šta ju mući.
I nakon prebacivanja na 720p i tih problema, izađem iz igre i uđem ponovno - sve radi super.

Eto lockao sam na 30fps-a, stavio medium detalje i ništa ne šteka, tu je oko 28-32 fps-a.

Memorija grafičke je na oko 1700mb (gtx 750ti 2gb).

Evo 2h samo tako otišla u igri, obavio prvih par misija, malo istraživao, šnjofao, borba mi se jako sviđa - napokon se ne svodi sve na pračenje oznaka za kontru i udaranje.
Podsjeća me malo na withcera 3, osim što nema onaj doodge. :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #201 : 07. Veljača, 2018., 00:29 »
Eh i da, imao sam jedan problem prije 1.21 patcha, a to je da mi se igra trebala kada god bi ušao u nju ugrijati u gameplayu točno dvije tri minute, poslje nebi bilo stutteringa, a do tada grozota :) 1.21 je to riješio.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #202 : 07. Veljača, 2018., 16:08 »
Meni je to i dalje problem, baš kako kažeš prvih par minuta šteka, i onda se sve smiri.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #203 : 08. Veljača, 2018., 10:54 »





*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #204 : 08. Veljača, 2018., 12:58 »
Jel te slike sa F3 radite? Ovako, ono kako sam napočetku bio ljut je mi nije htjela igra nikako raditi bez trzanja - sada je prešlo u stvarno moju impresiju.

Davno sam igrao Black Flag, uzduž i poprijeko i to je bil aprva AC igra koju sam igrao. Nakon toga sam igrao Unity cca 10h, neznam zašto sam odustao.Zadnje je bilo Syndicate, to sam igrao 2 h i igra mi se zgadila.

A ovo je nešto jako dobro za promjenu. Najviše mi se sviđaju dvije stvari - borba i side misije.

Čini se da je witcher 3 nešto utjecaja imao na sve to ili se tako čini.

Vidim da su side misije pune priča, a ne samo odi i ubij.

A borba je odlična, točno uz taktiziranje možeš poraziti jačeg protivinika, dok nekad naletiš ko muva bez glave na njih više slabih i pogineš samo tako.

Tek sam na lvl 8, došao do Aleksandrije, ali sam stvarno impresioniran, najviše radi borbe. Uživam se tući sa jačima, ginuti i smišljati kako i sa čime ih pobiti.

I ova fora sa raznim oružjima kojih ima more jedno - imam neki čekić sa nekim šiljcima, iz nekog ranog questa, i uletim u njih 4 i slome me samo tako jer je čekiš sporo oružje. Drugi put uletim sa dual swords i samo padnu od komboa.

Također ovaj adrenalin je odlično zamišljen.

Neznam, nije me dugo neka igra toliko privukla da samo razmišljam kad ću slobodno vrijeme provesti u igri.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #205 : 08. Veljača, 2018., 13:11 »
jok, sa F12... Sa F3 slikaš neki određeni momenat u samoj igri i zatim ti se ta slika pojavi na mapi- ali fora je da tako možeš namjesiti ugao kamere, filtere, zoom i tako to..
Možeš i kombinovati oboje- sa F3 uslikaš ono što te zanima, a nakon toga na F12 uslikaš screenshot- smao što ti onda na ekranu ostanu postavke cam hud-a.
Vjerovatno ima fora da se to isključi, ali nisam se baš zanimao sa tim.  :kava:

Što se tiče same igre, ima toga dosta što bi sve moglo napisati o njoj... od borbe, taktike, mape, priče... ima toga hrpa.
Slažem se sveze manjih levela i taktiziranja povodom napada na jače protivnike, ali malo je bedasto što to nestaje kad jednom dosegneš najveći level i još u skill tree-ju unaprediš jačinu melee/arrow napada.
Čak i kod auto-levelinga, neprijatelji često padaju i od jednog udarca.

Ne znam, probaću uskoro nightmare mod težine pa ćemo vidjeti kako ide onda.  :geek:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #206 : 08. Veljača, 2018., 14:02 »
ja sam na hard krenuo...da,fora mi je isto ovaj auto travel sa konjem/devom do zadatka...ljepo on sam putuje do zadatka a ja rwgledavam okolis, pusim drogu ili pijuckam pivu hahahah...salim se

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #207 : 08. Veljača, 2018., 19:05 »




Bolesno!

Sat vremena se po tom području motam, potukao sve stražare, i onda valjda 20 minuta do gore uspon, dok sam pronašao način i usput dva puta morao opasti jer nekad krivo lik skopča naredbu (alt).

Jel postoji višije šta u igri ili?

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #208 : 08. Veljača, 2018., 23:50 »
Nisam mogao odoljeti na se ne zaputim do piramide i vidim kako ide uspon. Pogled na ovaj toranj od maloprije :D



Kad ti je teško sam protiv težih protivnika, odeš do bare, izazoveš vodenkonja i ubaciš u ring.



I CICE hahahah  :fpalm: :fpalm:


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Origins
« Odgovori #209 : 09. Veljača, 2018., 08:05 »
Arena...  :kava:








 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9