HCL.HR

Assassin's Creed: Rogue

  • 54 Odgovora
  • 16713 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Assassin's Creed: Rogue
« : 05. Kolovoz, 2014., 13:57 »

NAŠA RECENZIJA - 69/100

Kratki opis:

Citat:
Assassin's Creed Rogue is a 2014 historical fiction action-adventure open world stealth video game developed by Ubisoft Sofia and published by Ubisoft. It is the seventh major installment in the Assassin's Creed series, and acts as a sequel to 2013's Assassin's Creed IV: Black Flag and a prequel to 2012's Assassin's Creed III with its final mission being the prologue to 2014's Assassin's Creed Unity. The game was first released on the Playstation 3 and Xbox 360 in November and December 2014, and released on the Microsoft Windows on March 10, 2015. The story is set in the mid-18th century during the Seven Years' War, and follows Shay Patrick Cormac, an Assassin-turned-Templar. Gameplay in Rogue is very similar to that of Black Flag with a mixture of ship-based naval exploration and third-person land-based exploration with some new features.

http://www.youtube.com/watch?v=EwgSYaerlok#ws

« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2015., 12:04 Ementaler »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #1 : 05. Kolovoz, 2014., 14:01 »
Pa da nisu mogli izdat AC a da nema za last-gen. Baš ga štancaju ko ludi. Vjerovatno će isti engine bit ko u IV i samo će nabacit novo područje.


*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #2 : 05. Kolovoz, 2014., 15:20 »
Ne znači da će bit loša igra. Pretpostavljam da će igru kasnije portat i na PC kao što je bio slučaj i sa AC: Liberation.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #3 : 05. Kolovoz, 2014., 17:00 »
Taman sam pročitao da će vjerojatno spajati Edwarda i Haythama Kenwaya, da je glavi lik Shay, bivši Assassin koji postane Templar, obučavao ga je valjda Edward a kasnije je (kad je postao Templar) uzeo Haythama malog sebi pod krilo i istrenirao ga kao Tenplara sa assassinsskim sposobnostima.


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #5 : 05. Kolovoz, 2014., 17:30 »
To su morali napravit trailer kao najavu za preorder za bonus misiju.

Nije mi uzbudljivo. Ali podržavam ovakav rasplet - da su ponovo vukli unity na stare konzole ne bi valjalo. Bolje da jedna igra ne smeta napretku serijala.

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #6 : 05. Kolovoz, 2014., 21:32 »
Hjojojojoj jedva čekam PC port :O


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-


*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #8 : 16. Kolovoz, 2014., 15:08 »
Vidim da su ikone, mapa, side quest ikone i tekst jednaki kao u Black Flagu, pametno su si smanjili posao :D


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #10 : 13. Listopad, 2014., 22:29 »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eTbO8ka5uQQ

PC verzija potvrđena, dolazi početkom 2015. godine. [CVG]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #11 : 13. Listopad, 2014., 23:13 »
Šta nije da se zna onako mjesec dana već da će izaći i za PC?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #12 : 14. Listopad, 2014., 07:52 »
Pretpostavljao sam to otkad je najavljena, ali je tek sada službeno potvrđeno od strane Ubisofta. Mislio sam da će barem pričekat da izađe na konzolama te ga najavit nakon izlaska Unitya.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #13 : 12. Ožujak, 2015., 00:55 »
Zašto niko ne piše na ovu temu?

Evo danas sam skinul rogue za PC i igra je predobra. Nije nikakva revoluciju u gamingu ali je uzela sve ono što je valjalo prije unity-a i dovela do perfekcije. Dosta referenci na AC III i poznatih likova kao što je Achilles. Najbolje od svega je ipak optimizacija. UBISOFT JE DOBRO OPTIMIZIRAO IGRU. Pročitajte ponovo jer nisam mogao da vjerujem. i3 3240 3.4 i 4GB rama koje imam su solidni za gaming modernih igara na 720p i low-medium. Ali grafička mi je HD5450 2GB i ne valja qrcu. Ovo guram bez problema O.o  Gledam po netu da ljudi pokreću igru i sa gorim kompovima. Stvarno su je sredili svaka im čast. Black flag nisam mogao ni startat ali ovo pići. No prema onome što vidim samo je prefarban i poboljšan Black Flag. No opet smatram da vrijedi. Možda ne trenutne cijene, ali skinite igru sa pirate bay i kupite prvom prilikom kad bude na akciji. Tako i ja planiram. Nećete požaliti ako ste fan. Zasad mi je 8/10 igra :)

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Assassin's Creed: Rogue
« Odgovori #14 : 16. Ožujak, 2015., 17:31 »
Završio sam AC Rogue i mogu da kažem da mi je ovo dosad najbolja igra u serijalu što se tiče priče. Nisam igrao black flag i unity ali ova igra kida sa likovima. Kad se u igri pojave Haytham, Achilles, Adawale, Arno Dorian i njegov otac onda znaš koliko je igra epic. Ispod sam stavio spoiler za one koje zanima furka i pol koju su odradili na kraju igre, a i za one koji su igrali unity ;) \m/

Shay (protogonista) ubija oca od Arna i planira da pokrene revoluciju u francuskoj. Igra u biti završava direktno tamo gdje Unity počinje i plus završava priče od svih drugih likova. Mislim da je definitivno najbolji kraj od svih AC igara. Bonus poeni za scenu gdje Charles Dorian govori Shayu da su Connor i Achilles sjebali Templare \m/.  Igra je jednostavno vrh i fino pokrije sve elemente i završi Američku sagu :) 
Ezio mi je bio drag ali Trica, Rogue i vjerovatno i Black Flag kad budem igrao aBd će da mi budu draži :D
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2015., 17:35 Cole »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9