HCL.HR

Assassin's Creed: Syndicate

  • 131 Odgovora
  • 45150 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #75 : 26. Studeni, 2015., 08:59 »
Priznajem, na početku sam bio skeptičan- no sada mogu komotno reći da je Ezio dobio veoma jaku konkurenciju na moj favourite listi.

Već mi je Arno prošao Ezia, a Jacob i Evie su prešli i njega...
Za Arna bi volio da je izašlo nešto poput Revelations za Ezia; njegov život pod stare dane. Jer mi je super lik.

I ovo mi je najbolja AC igra, a prešo sam sljedeće:
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed III
i sada Assassin's Creed: Unity

Revelations i Black Flag sam došo negdje do 70% i kraj pogledo na jubiotu... :mrgreen:

Dizajn je fantastičan, borba poboljšana iako je i u Unityu bila dosta dobra ovdje je još fluidnija i još mi se nije niti u jednoj AC igri dogodilo da me istovremeno napadnu tri lika - ma u nijednoj igri me nisu istovremeno melee htjela udarit trojca. To je bilo u onim Fight Club misijama koje su super.
Uz odličan dizajn grad djeluje živo, pa iako nema onoliko ljudi po ulicama, (koji su mi išli na živce u Unityu!) uz sve one kočije, borodove i dovoljnu količinu NPCa po ulicama napravljen je bolji posao. Tome doprinosi i izmjena dana i noći te vremenski uvijeti koji atmosferu učine fantastičnom.
Dalje, ubačeni humor i vrhunska glazba još više utječu viđenju ovog kao najboljom Assassins Creed igrom!

*Disclaimer: meni je Sindikat najbolja AC igra, ako nekome nije to je OK, ali nema potrebe sada pametovat kako ovo nije najbolji AC i da nemam pojma; meni je i to je to, nekom nije i super.



*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #76 : 26. Studeni, 2015., 09:27 »
Nisam igrao Unity, pa ne znam kakav je Arno- no, ona 3 dijela sa Eziom su mi za sada defitivno najbolja u serijalu.
A Syndicate mi se čini logičnom evolucijom.
=D>

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #77 : 02. Prosinac, 2015., 18:10 »
Proveo par sati uz igru i mogu reci da sam zadovoljan,London je jednostavno prekrasan zbilja se nema sta reci,atmosfera je odlicna u igri grad je ziv pun boja i jednostavno dise zivotom,stalno ulice vrve, industrijska revolucija ono jednostavno odlicno.
Grafika odlicna kao i optimizacija vrtim je na high/very high bez ikakvih problema nekih 35-50fps.Setao sam po mapi istrazivao  borio se ,igrao sa oba lika,vidim po mapi i lokacijama da su si dali truda.
Al assasini su mi malo smjesni za moj ukus,ne znam jednostavno,Jackob i Evie su jako dobro okarakterizirani,al pomalo su smjesni ne djeluju mi kao assasini vec kao djeca,jednostavno nemaju tu dozu ozbiljnosti,Jackob sa onom kapicom  :hiha2:  imam osjecaj da je neki svaler koji dobro zna upotrjebiti sake u borbi jer je dobio iskustvo visec po birtijama i tucama radi konobarica,jednostavno mi se cini neozbiljan.
Trebao bi izgledati malo vise opasno kao sto je bio Connor,Ezio,Edward ta tri lika su izgledala opasno,sumnjivo,kada igras sa njima imas taj osjecaj da je lik s kojim igras jako zajeban i zna dobro baratati oruzjem.
To je jednostavno moje misljenje volio bih da je to malo sve bolje ,ubacena neka doza ozbiljnosti kod likova.
Al kako kome sto ljudi sto cudi.
Al' sve u svemu nije losa igra,stovise zabavna je i ne mozes je prestati igrat.
:clap:
« Zadnja izmjena: 02. Prosinac, 2015., 18:14 The one »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #78 : 02. Prosinac, 2015., 21:45 »
Jel ti se smrzava igra igdje?
Bez obzira na postavke, sve piči na nekih 50-60 fps-a i onda se odjednom smrzne na 2-3-4 sekunde.

Garant nešto specijalno treba uključ-isključ, ali aj ga znaj. :solidus:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #79 : 02. Prosinac, 2015., 21:59 »
Nemam nikavih problema sa igrom sve je oke,samo sam ambient occlusion ugasio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #80 : 02. Prosinac, 2015., 23:03 »
Igra je s ovim 1.21 updateom puuuuuno stabilnija i čak su neke bugove ispeglali.
Vjerovatno ću dić lock FPS-a na 50. :)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #81 : 03. Prosinac, 2015., 09:21 »
Ja sam jednostavno morao isključiti neke stvari, jer mi se randnom rušila i brejkala....  Inače, stvarno je ok sve ostalo- ali to smrzavanje mi i dalje ne ide u glavu zbog čega.
\:D/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #82 : 03. Prosinac, 2015., 12:12 »
Sta si iskljucio?
Daj slikaj opcije.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #83 : 03. Prosinac, 2015., 12:47 »
Ja sam jednostavno morao isključiti neke stvari, jer mi se randnom rušila i brejkala....  Inače, stvarno je ok sve ostalo- ali to smrzavanje mi i dalje ne ide u glavu zbog čega.

Uključi u nvidia control panelu / nvidia inspektoru anisotropic filtering pošto je u igri nepostojeći:

Primjer 1
Primjer 2

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #84 : 03. Prosinac, 2015., 15:24 »
doktor1: Ok, probaćemo pa javim da li je sve ok. :thumbs:

@Čole: Meh, svašta tu ima...  No problem je što stvari na većim postavkama imam solidih i igrivih 30-40 fps-a, ali onda bude to brejkanje i crashanje.
Ako stavim na medium high, i isključim neke žderače poput AA- onda mi fps skoči u nebo, uglavnom 80+.

Što bi mi rekli ovde, "niđe veze".
Ali ok, sad ću staviti ovaj novi driver,  uraditi update igre + ovo što je doktor rekao, pa ćemo vidjeti.


Btw, koliko valjda ona automatska optimizacija na nVidia experience-u?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #85 : 03. Prosinac, 2015., 15:33 »
Btw, koliko valjda ona automatska optimizacija na nVidia experience-u?

Nikoliko!!

Meni je stavilo 720p, minimum, a evo kako radi na defult high postavkama.

http://youtu.be/XkQbzZwhP3E

No stavio sam HBAO+ i TXAAx2 plus AFx16 HQ u inspektoru te zaključo na 32 FPSa da nemam oscilacija jer mrzim kada jedan trenutak radi na 45, drugi 32... Ovako najniži framerate a da je iznad 30 i to je to...
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2015., 15:40 doktor1 »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #86 : 03. Prosinac, 2015., 16:06 »
Da, tako sam i mislio... meni je nabilo sve na ultra u FC4, na 20-25ffs-a. Smanjio na very high i sve kao metak na 50+.
:mrs:

Dobro, zanimaću se kasnije sa tim- sad treba odmoriti malo pa na posao.
Hvala na savjetima. :thumbs:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #87 : 12. Prosinac, 2015., 22:06 »
Nisam se ovako dobro zabavio uz Assassin's Creed jos od Black Flaga  Jesus kako je igra dobra,na pocetku je malo dosadnjikava al zato kada dobijes nove skillove,oruzja,crafting gang upgrade,igra postaje sve zanimljivija i zanimljivija glavne misije su odlicne i nisu monotone i ponavljajuce.
Al oslobadjanje teritorija u prekrasnom Londonu je na razini ship boardinga iz Black Flaga,stvarno je zanimljivo i zabavno  igra te uvlaci u svoj svijet i ne mogu se odvojit od nje jednostavno.... :ementaler: :ementaler:
Ugodno me iznenadilo nakon unistenog Unity-a,koji je istini gledajuc imao jako dobar setting.
Cak mi je i Rogue bio zanimljiviji od Unity-a,al zato Syndicate,odlican posao Ubisoft nemam rijeci.
Vidjet cemo jos do kraja igre \:D/ :mrgreen: :mrgreen:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #88 : 15. Prosinac, 2015., 17:48 »
http://youtu.be/KNltGFv9C1g

Kakav bi to London bio bez Jacka Trbosjeka?

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #89 : 15. Prosinac, 2015., 22:56 »
hmm =D> zanimljivo. heheh

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9