HCL.HR

Assassin's Creed: Syndicate

  • 131 Odgovora
  • 45181 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #90 : 29. Prosinac, 2015., 00:27 »
Kul mi je totalno ovo novo odijelo za Jacoba.   :ementaler:

Assassin's Creed Syndicate | Jacob Frye - Cool Outfit - YouTube

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #91 : 29. Prosinac, 2015., 02:45 »
Hebate, samo mu fale šrafovi u glavi i bio bi isti Frankenštajn.

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #92 : 30. Prosinac, 2015., 18:26 »
presao igru prebacujem se dlc!  :thumbs:

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #93 : 03. Siječanj, 2016., 20:36 »
preso i dlc...kraj bzvz imho  :ne:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #94 : 03. Siječanj, 2016., 20:38 »
Ja još nisam ni započeo s igrom, ali glavno da sam ju uzeo...
Baš sam sad na odmaranju od AC serijala. Završio Rogue prije 2 tjenda i od tada razmišljam kada instalirati Syndicate...
Mislim da sam se pomalo zasitio, ali planiram igru uskoro pokrenuti...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #95 : 03. Siječanj, 2016., 20:47 »
Vjeruj mi, nećeš se zahebati... Igra je baš prijatno osvježenje i prilično je drugačija od svih prethodnih u serijalu.
 :thumbs:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #96 : 03. Siječanj, 2016., 20:57 »
Vjeruj mi, nećeš se zahebati... Igra je baš prijatno osvježenje i prilično je drugačija od svih prethodnih u serijalu.
 :thumbs:


Vjerujem ti, ali sam sada sve igre u serijalu odigrao doslovno jednu za drugom u 2015. I sad sam se pomalo zasitio penjanja po tornjevima, otključavanja škrinjica i itd. Trenutno igram Far Cry 4, FF XIII, Resident Evil 5 i Valkyriu... Ne mogu više igara od toga igrati paralelno, a i kad sam ga trebao instalirati odlučio sam se ipak za Far Cry 4...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #97 : 03. Siječanj, 2016., 21:12 »
Ma sve jasno, razumijemo se savršeno.
Čujemo se mi uskoro za FC4, pa da bacimo neki OOUR.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #98 : 03. Siječanj, 2016., 21:20 »
Ja bih si na tvojem mjestu ostavio Syndicate za kraj godine.
Vjeruj mi OW igre su trenutno svima zgustirane i zato sve OW igre koje sam krenuo igrat prošle godine nisam ni završio. ;(
Nemoj se zaletavat s ovom, jer je igra jako dobra...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #99 : 03. Veljača, 2016., 22:04 »
Evo i ja sam konačno pokrenuo igru!
Moram za sada pohvaliti optimizaciju gdje mi igra na very high detaljima leti preko 60 fpsa (72-90) no na kraju sam ju lockao na 60 da se grafa previše ne muči.
Zaista igra izgleda dobro i bolje je optimizirana od Black Flag-a s kojim nisam baš bio zadovoljan.
Uskoro ću saznati više o igri, za sada sam odigrao cca 15 minuta od kojih je većina vremena provedena u animacijama i uspio sam završiti prvu misiju s Jackobom.


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #100 : 03. Veljača, 2016., 22:31 »
Najs H!  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #101 : 23. Travanj, 2016., 15:15 »
Dosao sam do djela kad postavljam neke aparate za Bella, to jest kada prvi puta koristim ono uze na ispaljivanje.Znaci sada mislim da sam upoznat sa svime i da igra krece.

Graficki igra izgleda odlicno na PS4, i to ne mislim samo na izgled enginea, vec na ca cjeli grad koji je prepun detalja, miljun ulicica, pa bande, djeca, pijanci, zene, nema cega nema.Gustam proc lagano, setajuci se i slusat ljude sta govore, gledat miljun detalja na svakoj povrsini, stvarno predivno, a da ne spominjem kisu, sunce, odsjaj od svega, vodu po podu itd..

Zadnji AC koji sam odigrao je bio Black Flag koji sam igrao na 20 fps-a, 30 max na otvorenom moru kad nema nikoga i dosao sam do 33% igre.Prije toga sam igrao AC III takoder u nikakvom fps-u i nesto oko 10 sati.Sada sam dosao i upalio ovo cudo i gledam AC koji je savrsena igra.Borba je odlicna, jednostavna ko i prije, al opet mi se cini zivlja i zanimljivija, gustam se tuc(inace gustao sam u tucama u svakom AC-u do sada), ponekad samo par gresaka i gotov si, tako da se osjecam i ranjiv, pogotovo uz pistolje i strah da me neko ne upuca.Voznja kocijama je takoder, odlicna, fizika vozila i sve ostalo je odlicno napravljeno.Kad sam prvi put vidio svoju bandu na ulicama uzivio sam se totalno, vec sam zavolio London, ekipu u njemu, i bas sam vezan za glavne likove i njihovu pricu.E sada ide po meni najveci plus ove igre, a to su likovi.Igrao sam i AC1, AC2,AC3,AC4, nijedan lik mi se nije dopao nesto posebno, pa cak ni Ezio, al kad sam vidio Jacoba i Eve pao sam na guzicu.Koliko mi se svidaju, posebno Eve nemogu vam opisat.Onako slatka i opaka, bas mi pase, a glas joj je doslovno savrsen.Gustam igrat sa oboje, al na vlastito iznenadenje preferiram Eve.Jos sta mislim da je vrjedno spomenut je kako sve odlicno i ispolirano izgleda, puno detalja, pogotovo dok prolazim kroz grad, ah da i muzika koja svira je aposolutno savrsenstvo.Uvucen sam u igru totalno, nadam se svim srcem da ce tako ostat barem dok ne zavrsim pricu i dok ne poosvajam teritorij.Kvalitetnih 30 sati, mislim da cu toliko taman i dobit.

Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #102 : 24. Travanj, 2016., 09:02 »
Ezio je Bog otac,nekazem da su ostali sranje al brate mili kako god okrenes ni jedan mu lik iz serijala nije ni blizu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #103 : 24. Travanj, 2016., 09:30 »
Eto vidis meni je Ezio skroz bezvezan, Edward Kenway mi je Bog za njega.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed: Syndicate
« Odgovori #104 : 27. Travanj, 2016., 13:16 »
Upravo zavrsio sa glavnom pricom, ostale mi jos ove M,D,B misije i 2 cjela kvarta i pola rjeke za osvojit.

Na kraju moram rec da me igra iznenadila u svakom pogledu.Jedina mana u cjeloj igri su bila 2 buga radi kojih sam morao ponovit misiju i kad me par puta lik nije slusao gdje treba ici nego po svome, al nista od toga nije vrjedno spomena.Glavna prica je odlicna, Jacob i Evie su savrsenstvo, na kraju moram rec da sam ih oboje zavolio, iako mi Jacob u pocetku nije sjeo koliko i Evie.Voznje kocijom su odlicne, kocija ima sigurno 10 komada, ako ne i vise.Dosta raznolikog oruzja, maceva, bodeza i ostale opreme, ja sam kroz cjelu igru koristio onaj stap, sa kojim stvarno rade brutalne stvari.Misije su sve manje slicne, suljaj se, otvori ovo, prati ovoga, napravi ovo, sve su jako slicne, al stvarno zabavne.Borbe bandi, osvajanje podrucja itd. su odlicno napravljene, iako radis uvjek 4 iste misije opet mi je bilo zabavno.Graficki igra izgleda cudo, zgrade su prepune detalja, ulice predivne, i stvarno London zna bit razlicit skroz kada pada kisa, suncano, oblacno, suncano sa kisom, stvarno predivno.

Mislim kako cu ostat u igri jos 10 sati i osvojit ova podrucja sta su ostala, i napravit jos ove misije od Bella, Dickensa i kraljice. 93/100

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9