HCL.HR

Batman: Arkham City

  • 158 Odgovora
  • 33718 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #90 : 10. Siječanj, 2012., 17:44 »
Ali kada nekom treba 5 minuta da shvati di ti stoji zarez onda je retardirano. Pozzz  :hiha2:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #91 : 10. Siječanj, 2012., 19:26 »
Riješio Pingvina i Solomon Grundya i imam jednu veću zamjerku.
Boss borba protiv Grundya je bila užasno predvidljiva sa ovom već ustajalom šemom - sruši neprijatelja nekon čega se on digne još jači i tako nekoliko puta.

po čemu točno ustajala? ne sjećam se da je u asylumu to bilo forsirano. mene je čak iznenadilo. kao i masu drugih stvari u igri.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #92 : 10. Siječanj, 2012., 20:18 »
Smeta me ta šema koja se oduvijek koristi u filmovima, animeu, igrama i ostalome (kad se negativac čini poraženim, ali se zapravo tek tada sprema pokazati pravu snagu).
Bila je izlizana davno prije nego se Rocksteady odlučio uhvatit Batmana. Ne držim to nešto posebno protiv igre, ali vjerujem da se je moglo izbjeći.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #93 : 10. Siječanj, 2012., 20:55 »
Igra je savršena, neznam jebeno mi nema manu.  :wildboy:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #94 : 11. Siječanj, 2012., 11:13 »
Prešao glavnu priču sinoć i moram reć da je odlična, meni dosta bolja od Asyluma. Kraj je emotivan, a zadnjih par misija stvarno super izvedeno.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #95 : 11. Siječanj, 2012., 22:28 »
Igra je savršena, neznam jebeno mi nema manu.  :wildboy:

Jest dobra i to praaavo dobra.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #96 : 12. Siječanj, 2012., 22:24 »
Razgovor zatvorenika u jednoj misiji, umro sam.  :hihi: (ne spojla priču, ali spojla taj trenutak)

Inmate Impersonates Joker and Harley Quinn : Batman Arkham City
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #97 : 13. Siječanj, 2012., 19:35 »
Odgovor tražim hitno!
Imam ga ali mi traži windows account da bi mogo sačuvati igricu. Riiješava li crack možda stvar jer mi se stvarno ne da raditi account (za pravo i ne želim)!!!!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #98 : 13. Siječanj, 2012., 19:46 »
moraš napravit account.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #99 : 13. Siječanj, 2012., 20:44 »
napravi local accaunt ak je piratska igra

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #100 : 18. Siječanj, 2012., 19:09 »
imam problem..."pirate version alert" igra je u pitanju...skinuo sam igru,update koji sam našao na Partisu,c.r.a.... ju i kada bi trebalo ući ne dogodi se ništa,ali u windows task manageru mi javlja kako je Batman pokrenut...

zna netko rješenje ?

hvala :)

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #101 : 18. Siječanj, 2012., 19:47 »
Koji Windowsi?

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #102 : 19. Siječanj, 2012., 20:12 »
7-ica 64 bitna...

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #103 : 19. Siječanj, 2012., 21:00 »
Pokreni u compatibile modu ako si ga igro prije na nekim drugim windowsima a ako ne pomogne reinstalicija a ako i to ne pomogne skini bolji crack :bonk:

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #104 : 25. Siječanj, 2012., 17:50 »
E ovako:
Prešao glavnu priču i sve side misije osim jedne i to Riddlerove. Našao sam prvog čovjeka u crkvi, drugog u nekoj zgradi i taj drugi mi je dao broj. Ja odem onako pomoću onog za hakanje na taj broj i Riddler kaže da nemam dovoljno nečeg bla bla... Jedno deset onih zelenih ljudi mi je otkrilo tajnu ali i dalje čiko Riddler kaže da moram otkriti neku tajnu.. E sad, dal moram još tih zelenjaka natjerat da mi govore ili moram počet tražiti trofeje?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9