HCL.HR

Battlefield: Bad Company 2

  • 361 Odgovora
  • 74080 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Battlefield: Bad Company 2
« : 01. Listopad, 2009., 10:58 »
Izgleda da je tema nestala u onom vajpautu tema još podavno...

Uglavnom radi se o novom Battlefieldu. Igra treba izaći na tržište 2.3.2010., a podržane platforme su PC, X360 i PS3. Jedini bonus za koji znam koji dobivate pre orderom je UMP SMG (gugl ko nezna) iako nije 100% official potvrđeno. Promjene od originala (Bad Company 1) bi trebale uključivati bolji engine, bolje komadanje građevina/terena, priča i još hrpu drugih stvari. Na zadnjem traileru obratit pozornost na zvukove i osvjetljenja u igri.

Evo par videja:

Battlefield: Bad Company 2 - Teaser Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=tghR38F7qpI

Battlefield: Bad Company 2 - Squad Story Two Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=3WClZ1MP4Ck

Battlefield: Bad Company 2 - Beta Moments #1
http://www.youtube.com/watch?v=BYw6nN3ruEo

Par Screenshootova:








__________
Pitanje: Ako želim pre orderat ovu igru, di i kako to da napravim? Vidim da je preorder 250kn za PC svugdje, pa jeli mogu to naručit iako sam iz HR, ili to vrijedi samo za US residents only. Hoće li mi igra doć na kućnu adresu ili što? Pomoć pls. Hvala unaprijed.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #1 : 01. Listopad, 2009., 11:35 »
Rula!
Jedva cekam da zaigram u MP-u na pc-u
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #2 : 01. Listopad, 2009., 11:41 »
jel postoji singleplayer za tu igru?

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #3 : 01. Listopad, 2009., 11:46 »
da
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #4 : 01. Listopad, 2009., 11:52 »
Pa ofkors, ja ću je igrat samo zbog sp kampanje, naravno ako umeđuvremenu nadogradim hardver. :(

Predivno izgleda i vizualno i zvučno. Zajebi i novi COD i operation flashpoint, ovo će rulat bogove. :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #5 : 01. Listopad, 2009., 18:48 »
Pa ofkors, ja ću je igrat samo zbog sp kampanje, naravno ako umeđuvremenu nadogradim hardver. :(

Predivno izgleda i vizualno i zvučno. Zajebi i novi COD i operation flashpoint, ovo će rulat bogove. :approve

Kako kome,igra definitivno owna COD po mnogim segmentima ali problem je bar meni tj ja ne mogu da igram sa tim tenkovima i sranjima volim man on man action (da gay znam)A ne tenkove avione i ostalo.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #6 : 01. Listopad, 2009., 19:39 »
Uh kako ce ova igra biti dobra,igrao sam keca prejak je..

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #7 : 01. Listopad, 2009., 20:01 »
Pitanje: Ako želim pre orderat ovu igru, di i kako to da napravim? Vidim da je preorder 250kn za PC svugdje, pa jeli mogu to naručit iako sam iz HR, ili to vrijedi samo za US residents only. Hoće li mi igra doć na kućnu adresu ili što? Pomoć pls. Hvala unaprijed.

 :mrgreen:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #8 : 02. Listopad, 2009., 10:24 »
kartica i nađi neki online shop te napravi preorder i to je to, a ak nemaš karticu imaš mvaljavea pa ti on to sredi

ova mp beta predobro izgleda


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #10 : 09. Studeni, 2009., 19:16 »
Jebeš sve, kupujem original  :ave: :ave: Još više me nabrijao video sad.

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #11 : 09. Studeni, 2009., 20:03 »
Prejebeno izgleda, jedva čekam

preorderom dobiješ 6 stvarčica, jači oklop na vozilima, jače oružje mislim, neki trejser za rakete, tomsona i colt 1911 ili tako neš, ovo iz glave sad izvlačim, guglaj i provjeri ako te zanima. uglavnom, sve će se moći otključati kasnije u igri, ovako imaš odmah iz početka, i imaš kao limited edition, što je opet kul. najbolja stvar je što je cijena običnog i limited edition pakiranja ista
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #12 : 09. Studeni, 2009., 20:06 »
Prejebeno izgleda, jedva čekam

preorderom dobiješ 6 stvarčica, jači oklop na vozilima, jače oružje mislim, neki trejser za rakete, tomsona i colt 1911 ili tako neš, ovo iz glave sad izvlačim, guglaj i provjeri ako te zanima. uglavnom, sve će se moći otključati kasnije u igri, ovako imaš odmah iz početka, i imaš kao limited edition, što je opet kul. najbolja stvar je što je cijena običnog i limited edition pakiranja ista

 :ave: :hug

Thx za info. Preuber zvuči sve!

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #13 : 09. Studeni, 2009., 20:11 »
 :hug
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #14 : 09. Studeni, 2009., 20:11 »
Ne znam, nisam pretjerano nabrijan na igru.
Jedinica mi je bila teški prosjek.

Mislim, bila je okej, ali mi je prilično brzo dosadila.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9