HCL.HR

Battlefield: Bad Company 2

  • 361 Odgovora
  • 74071 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #150 : 12. Ožujak, 2010., 19:44 »
kupit ću original kad dođem do nekih para, do tada ću morat klat 14godišnjake kojima mama neće kupit igru.  :(

Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #151 : 12. Ožujak, 2010., 21:07 »
ane, jebena je igra. prvi battlefield nastavak koji mi je fakat dobar. još kad se osposobi multiplayer... :hiha:

Kupi original predobra je igra da je sjebes sa igranjem za cracked serverima sa 14togodisnjacima kojima mama nece igru da kupi.

Kako si je kupio? Preko steama ili u nekoj prodavaoni?

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #152 : 13. Ožujak, 2010., 23:11 »
ane, jebena je igra. prvi battlefield nastavak koji mi je fakat dobar. još kad se osposobi multiplayer... :hiha:

Kupi original predobra je igra da je sjebes sa igranjem za cracked serverima sa 14togodisnjacima kojima mama nece igru da kupi.

Kako si je kupio? Preko steama ili u nekoj prodavaoni?

Ma kakva prodavnica u ovoj god forsaken country preko steam mi frend kupio giftao mi ja mu poslao novac i eto.Steam imas limited edition sa 2 extra mape i jos nekim glupostima.

Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #153 : 14. Ožujak, 2010., 17:25 »
Kako Vam radi? Vecina ima originalnu igru? Jer ja nemam pa me trazi za multiplayer kljuc, koji nemam. Trebat ce cekat crack za multiplayer, jel? il nes slicno...

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #154 : 14. Ožujak, 2010., 17:58 »
Kako Vam radi? Vecina ima originalnu igru? Jer ja nemam pa me trazi za multiplayer kljuc, koji nemam. Trebat ce cekat crack za multiplayer, jel? il nes slicno...

Cracked MP BFa je tesko izvediv,tako sam prochitao bar negdje,ne sjecam se zasto.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #155 : 14. Ožujak, 2010., 18:01 »
Prosao upravo SP kampanju. Kratko, ali slatko, moram reći da mi je kampanja bolja od Modern Warfare 2 kampanje.
Ne znam, nekako je eskplozivnija i uzbudljivija. Frostbite engine je zakon, skoro je sve razvaljivo i zbog toga je igra dosta teška. Svaki cover ne štiti kak spada naročito nakon par RPG raketa. Zakon igra. Zvučni efekti oružja su najbolji ikada u bilo kojem FPS-u.
« Zadnja izmjena: 17. Ožujak, 2010., 18:41 Bela »

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #156 : 14. Ožujak, 2010., 18:49 »
Prosao upravo SP kampanju. Kratko, ali slatko, moram reći da mi je kampanja bolja od Modern Warfare 2 kampanje.
Ne znam, nekako je eskplozivnija i uzbudljivija. Frosbite engine je zakon, skoro je sve razvaljivo i zbog toga je igra dosta teška. Svaki cover ne štiti kak spada naročito nakon par RPG raketa. Zakon igra. Zvučni efekti oružja su najbolji ikada u bilo kojem FPS-u.

Sad pomnozi to puta 10 i dobijes BF MP :))) Prejebena je igra i feeling ratovanja kao sto sam vec rekao.Zvuk je perverzija ne samo wepsi nego sve generalno a Frostbite engine owna.

Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #157 : 16. Ožujak, 2010., 11:50 »
Igranje s nasumičnim debilima košta živaca, pogotovo kad od 16 ljudi u timu 14 igra snajpere pa ti igraj pokraj toliko beskorisnih ljudi u timu. Zasad peremo frend i ja, javilo se još par ljudi zainteresiranih za formiranje squada pa ako se netko želi pridružit dodajte: <tantrum>

Peremo na hardcore serverima jer je igra realnija a.k.a. bolje je.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #158 : 16. Ožujak, 2010., 13:47 »
Igranje s nasumičnim debilima košta živaca, pogotovo kad od 16 ljudi u timu 14 igra snajpere pa ti igraj pokraj toliko beskorisnih ljudi u timu. Zasad peremo frend i ja, javilo se još par ljudi zainteresiranih za formiranje squada pa ako se netko želi pridružit dodajte: <tantrum>

Peremo na hardcore serverima jer je igra realnija a.k.a. bolje je.

Kako kome ja LOLcore servere ne mogu da smislim jer se prelagano ubije aka svaki sljepac me moze ubiti prije nego stignem reagovati.I na HC serverima je raj za snajpere koje si spomenuo u svome postu jer tamo je jos lakse kill napraviti.Na normalnim serverima retardirani scopovi mi ne smetaju toliko jer naprave score 3-2 i skupe 250 poena za chitavu partiju.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #159 : 16. Ožujak, 2010., 14:10 »
Najjače mi je ša ubijem lika sa repair tool-om,ono.  :hihi:
To rula još iz bete.  :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #160 : 17. Ožujak, 2010., 19:11 »
Ljudi stigla je i naša recenzija Bad Companya 2, igra je veliki hit, mi od nedavno imamo 6000 registriranih gamera, stoga ne očekujemo ništa manje od tisuću četristo komentara i ocjena korisnika:

RECENZIJA: Battlefield: Bad Company 2

Ne zaboravite komentirat i ocjenjivat!  :ementaler:


*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #161 : 18. Ožujak, 2010., 10:07 »
Igranje s nasumičnim debilima košta živaca, pogotovo kad od 16 ljudi u timu 14 igra snajpere pa ti igraj pokraj toliko beskorisnih ljudi u timu. Zasad peremo frend i ja, javilo se još par ljudi zainteresiranih za formiranje squada pa ako se netko želi pridružit dodajte: <tantrum>

Peremo na hardcore serverima jer je igra realnija a.k.a. bolje je.

Tantrum shvaćam te. Jučer pokrenuo prvi puta. Igrao malo team death match i očito igrao s debilima nekim
konstantno sam prvi negdje blizu 20+, a ostala trojica ne mogu skupit svaki po deset ? Baš ću te addat
Belastc je nick.  :hug

P.S. _ tisuću četristo   :mrgreen:


*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #162 : 18. Ožujak, 2010., 15:37 »
Koji kurac je s ovim kontrolama?  Oni pokreti s mišem, look up, down, left i right mi je namješteno za left i right piše axis x a za up i down axis y. I sad u igri u koju god stranu želim pogledat ide samo desno i u gore. Ista priča je i sa WSAD, ide samo desno i ravno. Uopće ne kužim, pola kontrola ne radi. Je imao tko takvih problema? :tired:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #163 : 18. Ožujak, 2010., 16:21 »
to je do cracka. skini drugi crack.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #164 : 18. Ožujak, 2010., 17:29 »
Koji kurac je s ovim kontrolama?  Oni pokreti s mišem, look up, down, left i right mi je namješteno za left i right piše axis x a za up i down axis y. I sad u igri u koju god stranu želim pogledat ide samo desno i u gore. Ista priča je i sa WSAD, ide samo desno i ravno. Uopće ne kužim, pola kontrola ne radi. Je imao tko takvih problema? :tired:

Moraš sve iz mape crack kopirat, čak i one čudne pjesme u notepadu (ne sječam se kako se zovu).
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9