HCL.HR

Battlefield: Bad Company 2

  • 361 Odgovora
  • 74145 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #225 : 07. Lipanj, 2010., 20:51 »
Kak to da su opet nešt sjebali.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #226 : 07. Lipanj, 2010., 21:28 »
Kak to da su opet nešt sjebali.

Bazajaytee Twitter...

"@mennodings It failed QA so we have to make another build early in the week and get them to test it again."

The wait continues.... 

Source:
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1149855-new-patch-failed-qa.html

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #227 : 07. Lipanj, 2010., 21:34 »
OMFG....taman se ponadam....dok izadje taj patch....moze izac i novi BF..... :fpalm: :banging:
Tuga i zalost...stvarno....

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #228 : 07. Lipanj, 2010., 21:42 »
Map pack:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=249916

al je retardiran :(

i da prvo patch mora izac, onda ce tek to za pc biti omoguceno :(
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #229 : 07. Lipanj, 2010., 22:01 »
i recite, koliko ste igru platili?
"Women don't respect salad eaters."

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #230 : 07. Lipanj, 2010., 23:11 »
i recite, koliko ste igru platili?

?

170kn
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #231 : 07. Lipanj, 2010., 23:31 »
Ja 400 Kn - 10o Km  :evil:.... Ma nije mi ni to problem .... samo nek izadje ubrzo neki patch ili neki novi BF .... pa da opravda tih 100 km .... sto nije bas malo ....
Ako uskoro ne izadje patch mozda me utjesi ovaj novi Cod .... Zivi bili pa vidjeli .....  :fpalm:

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #232 : 07. Lipanj, 2010., 23:55 »
Ti si baš igru kupio,ja sam samo key kupio i ispalo me 170 kn LE.
MAP PACK?!
 :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

Kreteni retardirani.Neka naprave barem jednu novu mapu.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #233 : 08. Lipanj, 2010., 00:40 »
"Blazeg Laga"...hhmmmm ta ti je dobra...
-Osim sto-

-kod poluraznesenih kuca ili zidova,cigle,kako bih rekao koda lebde...nema zida a vide se cigle u zraku....
-vecinom kad se protivnik pogodi grenade launcherom ne umre ili granatu,kako bih rekao "pojede zemlja"...jednostavno se nista ne dogodi a opalili ste granatu......hhh
-cak ako hoces knife kill...hh...treba 3..god...da zamahne onim nozem....
-LaggGgg
-i jos bugggova kojih se ne mogu sjetiti....

No more comments....ma igra je extra...haha:D

Kao prvo granata (40mm) ne šljaka ako pucaš preblizu. Tu se ciljalo na recimo realnost jer se granata ne stigne aktivirati i to mi se svidja. To je ona šta ju kao pojede zemlja. Ako hoces ucinak pucaj u zid iza neprijatelja ili pokraj, ali dobro naciljaj . Drugo ne znate klat nožem jer...a očito ne znate. Treba dobro naciljati. Ja u close combatu koljem ko lud sa nožem. Treba znat. Mislim da vam fali malo skilla...

Drugim rječima: Praksom do savršenstva momci
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2010., 00:42 Bela »

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #234 : 08. Lipanj, 2010., 04:25 »
Bela,bez uvrede,ali nemoj nebuloze pričat.Što će ti skill da knifeaš frajera s leđa?  :hihi:
Ovaj nož je najobičnija i najdebilnija skripta ikad.
Probavali smo neki dan knifeanje i postoji točno određenih par kuteva pod kojima će raditi iz prve,sve ostalo je sreća.
To se sjebalo sa zadnjim patchem.Knifeanje s leđa praktički ne postoji.Nekad knifeaš lika 3,4 puta i - ništa,on se okrene i knifea tebe face to face.  :fpalm:
Čučiš sa sačmom u kutu,pucaš po liku,sve ga pogađa,ali neeeee,on je supermen i preleti dva metra,knifea te + ili ostane na 100% healtha,ili hoda okolo sa 0,ili 1 %.Hitbox rula bogove,ono. *rolleyes*
To sa 40mm - neki dan na Arici vidim dva lika stoje jedan od drugog na cca 20ak cm razmaka,opalim GL između njih - oštetim jednog.
LOL?
Naravno,skužili su što se dogodilo,pa su se okrenuli,jednog sam riješio pištoljem,drugi me dokrajčio Abakanom.
Knife faila.
Igra se pretvorila u Quake Wars,jedino što vidiš su rakete koje lete preko pola mape i ubijaju pješadiju.
Zadnjih mjesec dana me ubijaju samo sa dva oružja - Medic Rambo Isus sa M60 i spraying partyem,te Rep Engi Frajer sa CGom.
Igra je prepuna bugova,presjebana je od zadnjeg patcha i ne znam,razočaran sam.

Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #235 : 08. Lipanj, 2010., 08:18 »
"Blazeg Laga"...hhmmmm ta ti je dobra...
-Osim sto-

-kod poluraznesenih kuca ili zidova,cigle,kako bih rekao koda lebde...nema zida a vide se cigle u zraku....
-vecinom kad se protivnik pogodi grenade launcherom ne umre ili granatu,kako bih rekao "pojede zemlja"...jednostavno se nista ne dogodi a opalili ste granatu......hhh
-cak ako hoces knife kill...hh...treba 3..god...da zamahne onim nozem....
-LaggGgg
-i jos bugggova kojih se ne mogu sjetiti....

No more comments....ma igra je extra...haha:D

Kao prvo granata (40mm) ne šljaka ako pucaš preblizu. Tu se ciljalo na recimo realnost jer se granata ne stigne aktivirati i to mi se svidja. To je ona šta ju kao pojede zemlja. Ako hoces ucinak pucaj u zid iza neprijatelja ili pokraj, ali dobro naciljaj . Drugo ne znate klat nožem jer...a očito ne znate. Treba dobro naciljati. Ja u close combatu koljem ko lud sa nožem. Treba znat. Mislim da vam fali malo skilla...

Drugim rječima: Praksom do savršenstva momci

Ovo s nožem gluposti pričaš.  :hihi:

Evo ti primjer kako nož radi, pa si ti vidi: BFBC2: Buggy knife.
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #236 : 08. Lipanj, 2010., 11:53 »
Igra ima buggova i svojih srnj....(brutalna istina) :fpalm:..Nist cekam patch i gotovo...A ovo za noz sam mislio u smislu da bude brzi pri klanju....(Bela)ako si igrao Cod Mw ili Mw2,......barem meni se svidja kako je u Mw,onako ga brzinom prereze i gotovo....kad usporedis klanje u BF Bc2 i u Cod Mw......prakticki dodje kao puzeva brzina i brzina svjetlosti(npr.)....
A to za skill se slazem Bela.....za neke ........Ali mislim da valjda imam dovoljno iskustva koliko imam i koliko sam preso igara........ne bih o tome.....oni koji me poznaju znaju o cemu pricam.. :evil:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #237 : 08. Lipanj, 2010., 12:04 »
Bela,bez uvrede,ali nemoj nebuloze pričat.Što će ti skill da knifeaš frajera s leđa?  :hihi:
Ovaj nož je najobičnija i najdebilnija skripta ikad.
Probavali smo neki dan knifeanje i postoji točno određenih par kuteva pod kojima će raditi iz prve,sve ostalo je sreća.
To se sjebalo sa zadnjim patchem.Knifeanje s leđa praktički ne postoji.Nekad knifeaš lika 3,4 puta i - ništa,on se okrene i knifea tebe face to face.  :fpalm:
Čučiš sa sačmom u kutu,pucaš po liku,sve ga pogađa,ali neeeee,on je supermen i preleti dva metra,knifea te + ili ostane na 100% healtha,ili hoda okolo sa 0,ili 1 %.Hitbox rula bogove,ono. *rolleyes*
To sa 40mm - neki dan na Arici vidim dva lika stoje jedan od drugog na cca 20ak cm razmaka,opalim GL između njih - oštetim jednog.
LOL?
Naravno,skužili su što se dogodilo,pa su se okrenuli,jednog sam riješio pištoljem,drugi me dokrajčio Abakanom.
Knife faila.
Igra se pretvorila u Quake Wars,jedino što vidiš su rakete koje lete preko pola mape i ubijaju pješadiju.
Zadnjih mjesec dana me ubijaju samo sa dva oružja - Medic Rambo Isus sa M60 i spraying partyem,te Rep Engi Frajer sa CGom.
Igra je prepuna bugova,presjebana je od zadnjeg patcha i ne znam,razočaran sam.
RespecT Svima Ali "Mansky Hunt" u potpunosti se slazem..... Ovo sto sam rekao "proguta zemlja" kad opalis grenade launcherom moze to i nekako proci......hajˇd iz blizine opalis ....hh
Ali ovo sto kaze "Mansky Hunt" to se i meni a i vjerujem svakom dogadja....opalim grenade launcherom izmedju dvojice ili pokraj jednog (nekad ih osteti ili cak ubije,a nekad se nista ne desi)......
A u knife killovima,u BC2 nimalo ne uzivam...dapace jos se pomucim....(dok on zamahne.....jos ako se ovaj oped malo pomakne.......(jao komplikacija nekih)) :bonk: :fpalm:....nadajmo se skorom dolasku patcha,sta drugo..... :hug

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #238 : 08. Lipanj, 2010., 12:40 »
Bela,bez uvrede,ali nemoj nebuloze pričat.Što će ti skill da knifeaš frajera s leđa?  :hihi:
Ovaj nož je najobičnija i najdebilnija skripta ikad.
Probavali smo neki dan knifeanje i postoji točno određenih par kuteva pod kojima će raditi iz prve,sve ostalo je sreća.
To se sjebalo sa zadnjim patchem.Knifeanje s leđa praktički ne postoji.Nekad knifeaš lika 3,4 puta i - ništa,on se okrene i knifea tebe face to face.  :fpalm:
Čučiš sa sačmom u kutu,pucaš po liku,sve ga pogađa,ali neeeee,on je supermen i preleti dva metra,knifea te + ili ostane na 100% healtha,ili hoda okolo sa 0,ili 1 %.Hitbox rula bogove,ono. *rolleyes*
To sa 40mm - neki dan na Arici vidim dva lika stoje jedan od drugog na cca 20ak cm razmaka,opalim GL između njih - oštetim jednog.
LOL?
Naravno,skužili su što se dogodilo,pa su se okrenuli,jednog sam riješio pištoljem,drugi me dokrajčio Abakanom.
Knife faila.
Igra se pretvorila u Quake Wars,jedino što vidiš su rakete koje lete preko pola mape i ubijaju pješadiju.
Zadnjih mjesec dana me ubijaju samo sa dva oružja - Medic Rambo Isus sa M60 i spraying partyem,te Rep Engi Frajer sa CGom.
Igra je prepuna bugova,presjebana je od zadnjeg patcha i ne znam,razočaran sam.
RespecT Svima Ali "Mansky Hunt" u potpunosti se slazem..... Ovo sto sam rekao "proguta zemlja" kad opalis grenade launcherom moze to i nekako proci......hajˇd iz blizine opalis ....hh
Ali ovo sto kaze "Mansky Hunt" to se i meni a i vjerujem svakom dogadja....opalim grenade launcherom izmedju dvojice ili pokraj jednog (nekad ih osteti ili cak ubije,a nekad se nista ne desi)......
A u knife killovima,u BC2 nimalo ne uzivam...dapace jos se pomucim....(dok on zamahne.....jos ako se ovaj oped malo pomakne.......(jao komplikacija nekih)) :bonk: :fpalm:....nadajmo se skorom dolasku patcha,sta drugo..... :hug

neces patch vidjeti valjda do kraja WC-a, skupa sa menom... ako ga i do onda napreve bude dobro, makar tesko

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #239 : 08. Lipanj, 2010., 13:18 »
Hhehe pokrenuo sam raspravu  :mrgreen:

Znam da si mislio na MW jer tam stvarno (igrao sam puno da :P) lika malo porežeš i mrtav je. što je meni s druge strane glupo. Realnije je nekako da mu zabiš nož u glavu jel ? Hmmm da ima nekih manjih bugova, ali ja i dalje stojim pri svome da mi je Battlefield : Bad Company 2 trenutno najbolji FPS Multiplayer. Što se tiče GL-a da ponekad živcira. Ali ako vam to toliko smeta igrajte samo hardcore. Tamo ubijash sa par metaka i GL itekako ubija dvojicu .

Nisam mislio knajfanje frajera s leđa nego općenito. I da onaj medic na zadnjem nivou je doista preimba. Ko i šugavi Carl Gustav... To treba malo smanjit. Ostalih zamjerki nemam. Igram FPS-ove (MP) odkad znam za sebe pa vjerujem da sam dosta dobar.

Ne hvalim se. U pravu ste svi na neki način, ima bugova malo da, ali ne sad baš toliko da žalim igru.
P.S. Platio sam ju punih 350kn i ne žalim ni lipe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9