HCL.HR

Battlefield Hardline

  • 87 Odgovora
  • 25357 Hitova
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #45 : 03. Veljača, 2015., 19:11 »
Igra malo više od sat vremena i sviđa mi se kaos.
Dosta dobro je to koncipirano. Sa bugovima nisam baš imao problema.
Na visokim detaljima se jako dobro vrti. Čak možda i uzmem. BF3 mi se svidio jako MP, dok mi je BF4 bio užas.

Što ti je bilo užasno u multiplayeru Battlefielda 4, a da toga nije bilo u Battlefieldu 3? Izuzev oni početnih bugova, jel.

Battlefield 3 je po mojim standardima bio bolja igra. U četvorci je osjećaj napucavanja bolji, to moram priznati, ali trojka je više "simulirala" (ako se to tako može nazvati) pravo ratno okruženje. Primjera radi, u trojci je metak imao svoju neku težinu, ako si pucao na nekoga s 300 metara, trebao si ciljati pomalo iznad glave jer će se metak na toj udaljenosti spustiti. U četvorci bez problema pogodiš točno tamo gdje ti nišan pokazuje. Također, meni osobno je jako bitno što su promijenili neke mehanike kao što su reviveanje i healanje. U trojci kad si nekoga reviveao, dobio si 100 bodova, kao i za kill, a za healanje si dobio dodatne bodove. U četvorci za revive dobiješ nešto sitno, te dodatno za heal, a time se smanjuje teamwork u igri te svatko igra za sebe.

Što se tiče Hardlinea, zapakirali su nam po drugi put isti proizvod u novo pakiranje i mi ćemo im opet dati milijune. Sviđa mi se onaj hotwire mod (heist još nisam probao) i conquest je ostao standardno dobar. Sjajno je optimizirana (na ultra se vrti bez problema u 60 frejmova) i potpuno igriva bez nekih propadanja u pod ili sličnih bugova poznatih nam iz nedavnih igara koje čak nisu ni bile beta :)
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #46 : 03. Veljača, 2015., 19:28 »
Ma znam da će netko tko zapravo igra multiplayer Battlefielda malo duže znati izdvojiti razlike između BF3 i BF4, ali upravo zato sam pitao Coleta :) Jer i imao sam dojam da je bacio tek sat-dva u BF4, a u tih sat-dva ne možeš baš reći po čemu je igra konkretno drugačija (lošija?) od Battlefielda 3.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #47 : 03. Veljača, 2015., 20:41 »
Pa okej, ali opet u dva sata mogu imat neki vlastiti dojam, tj. da vidim razlike između ta dva MP-a.
Zasada kod Hardlinea mi se ne sviđa vožnja, kao da je arkadnija u odnosu na klasičan BF naslov. Jel mi se to samo čini ili je samo jedna mapa za otvorenu betu?
Nisam puno vremena proveo istraživajući, samo sam odigrao par rundi.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #48 : 03. Veljača, 2015., 20:53 »
Pa okej, ali opet u dva sata mogu imat neki vlastiti dojam, tj. da vidim razlike između ta dva MP-a.
Zasada kod Hardlinea mi se ne sviđa vožnja, kao da je arkadnija u odnosu na klasičan BF naslov. Jel mi se to samo čini ili je samo jedna mapa za otvorenu betu?
Nisam puno vremena proveo istraživajući, samo sam odigrao par rundi.

Sigurno dvije, a cini mi se da je na heistu i treca. Za svaki mod druga mapa.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #49 : 04. Veljača, 2015., 10:22 »
Stavio skidati jučer PS4 betu, danas isprobam.
11 GB za betu. I koliko čujem, za jednu mapu :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #50 : 04. Veljača, 2015., 11:40 »
Stavio skidati jučer PS4 betu, danas isprobam.
11 GB za betu. I koliko čujem, za jednu mapu :wildboy:

3 moda ,3 mape

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #51 : 04. Veljača, 2015., 16:43 »
Zaista mukotrpna beta, no svejedno bilo je i zabavno. Naročito kad je iz helića ispred mene iskočio Mađionicar i iz šešira izvukao velikooog bijelog zeca. Ja sam ga gledao ko tele, jednostavno nisam znao šta ... koji gumb sad da stisnem. I još sad bih vjerojatno zurio da me nije pregazio policijski auto kojeg je vozio Šeks. Idem na banku po  paysafecard ;-) Sad razumijem šta su radili od bete do bete. Mislim  da u prošloj nije bilo šeksa.  :P

http://youtu.be/vY0vMo4-vUQ
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #52 : 04. Veljača, 2015., 17:55 »
Instalirao sam battlefield hardline betu i neznam sad kako da udem u neki auto. Postiskao sam sve tipke, ali neuspjesno. Moze li me neko reci kojom tipkom se ulazi u auto. :fpalm:

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #53 : 04. Veljača, 2015., 19:15 »
Zaigrao na PS4 i fora mi je.
Mislio sam kupiti BF4 za online igranje, ali ga nisam igrao nikad osim nešto malo BF3 na PC i svidjelo mi se,
pa sad malo bolji znalci koji su igrali obje da mi kažu na što se odlučiti, četvorku ili hardline?
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #54 : 05. Veljača, 2015., 12:42 »
Probao sam Hardline i ne dopada mi se. Izgleda kao Payday sa 64 igrača. Mislim da ću sačekati sljedeću akciju i pokupiti BF 4. Preferiram to ratno okruženje u kojem se sve ruši, ljudi se deru a meci lete na sve strane. Hardline mi je izgledao previše arkadno, tiho i glupo. Kad sam vidio da se đipovi vozaju kao tenkovi okrenuo mi se želudac. I dalje je Bad Company 2 najbolji :v  Dobro pa su serveri dalje puni i aktivni pa derem to radije. BF 3 mi je bio sranje.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #55 : 05. Veljača, 2015., 18:41 »
Zaigrao na PS4 i fora mi je.
Mislio sam kupiti BF4 za online igranje, ali ga nisam igrao nikad osim nešto malo BF3 na PC i svidjelo mi se,
pa sad malo bolji znalci koji su igrali obje da mi kažu na što se odlučiti, četvorku ili hardline?

Definitivno bf4, hardline kao da nije ratna igra ,previse slici payday-u i grafika mi nekako izgleda losije nego na bf4.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #56 : 06. Veljača, 2015., 17:30 »
Igram betu od prvog dana po dva sata, ima dobrih i loših strana ali je zabavna. Ali mislim da ću ipak igrati radije BF4 jer mi jednostavno nedostaju tenkovi, i općenito vojno okruženje, tipa avioni koji prelijeću nad glavom, tenkovi što uništavaju cijele zgrade, uniforme, i nije da me smeta, ali je itko vidio bilo kojeg policajca a da nije crnac/afroamerikanac, opet ne smeta mi ali di su bijelci nestali, kinezi, bilo šta ? Jer mi to više sliči na ratove 2 bandi umjesto policajca i lopova.

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #57 : 07. Veljača, 2015., 02:08 »
Imam pitanje.
Prvi put igram ovako nešto na konzoli.
Vidim da igra ima aim assist ali meni to ne radi, a uključen.
Bez toga sam bot totalni, skupim dva kila u cijelom trajanju mape, ja ne stignem ni nanišanit, a ostali me praše...
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #58 : 07. Veljača, 2015., 10:42 »
Pa gdje ti je pitanje ? :mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #59 : 07. Veljača, 2015., 11:06 »
Ups :fpalm: :mrgreen:

Pa zašto taj aim assist ne radi?
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9