HCL.HR

Battlefield Hardline

  • 87 Odgovora
  • 25359 Hitova
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #60 : 07. Veljača, 2015., 14:21 »
Zaigrao na PS4 i fora mi je.
Mislio sam kupiti BF4 za online igranje, ali ga nisam igrao nikad osim nešto malo BF3 na PC i svidjelo mi se,
pa sad malo bolji znalci koji su igrali obje da mi kažu na što se odlučiti, četvorku ili hardline?
Skinuo sam betu(ps4),al kad uđem u igru ne mogu ništa raditi osim namjestati opcije.Jel se treba čekat ovi ,beta trial%" da se loada ili...?

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #61 : 07. Veljača, 2015., 14:26 »
Da, moraš čekat...
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #62 : 07. Veljača, 2015., 14:36 »
Da, moraš čekat...
Jel se dugo čeka load,ovisi li o internet brzini?

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #63 : 19. Ožujak, 2015., 18:16 »
Ovo sutra izlazi, čudi me što nitko ne spominje. Očekivao sam totalni hype :bonk:

Skida tko?
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #64 : 19. Ožujak, 2015., 18:29 »
Nitko, od kad je Denuvo DRM pristuan. :hihi:

Beta mi je bila meh.
Igra me u MP smislu ne zanima. Čujem da je SP iznenađujuće ugodno i dobro iskustvo.
Čekam još potvrdu toga. Vjerovatno će se uzet na nekom super uper duper popustu.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #65 : 19. Ožujak, 2015., 18:35 »
Nitko, od kad je Denuvo DRM pristuan. :hihi:

Beta mi je bila meh.
Igra me u MP smislu ne zanima. Čujem da je SP iznenađujuće ugodno i dobro iskustvo.
Čekam još potvrdu toga. Vjerovatno će se uzet na nekom super uper duper popustu.

Meni je beta bila čist ok, a mislim da će i općenito igra biti bolja od četvorke. Mislim, gameplay je (osim što je sporiji) gotovo identičan, ali setting mi rula i konačno se ljudi više neće zabijati u mene avionima :hihi:

I da, mene SP ne zanima, teško da ću ga ikada upaliti :p
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #66 : 19. Ožujak, 2015., 18:36 »
Stiže mi sutra na kućnu adresu pa ostavim komentar oko kampanje.
Al' ne čudi manjak hypea - nakon fijaska četvorke, ljudi su poprilično spustili očekivanja. I koliko vidim prema random komentarima na webu, nije baš ljudima sjeo taj "heist" trend. Igra više izgleda kao mod za četvorku, nego nešto novo vrijedno full price taga.
The greatest teacher, failure is.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #67 : 19. Ožujak, 2015., 18:41 »
Zapravo, za cijeli sadržaj morat će oko 80-90 eura izdvojiti jer će dosta bitnih stvari biti rezervirano za premium.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #68 : 19. Ožujak, 2015., 18:43 »
Stiže mi sutra na kućnu adresu pa ostavim komentar oko kampanje.
Al' ne čudi manjak hypea - nakon fijaska četvorke, ljudi su poprilično spustili očekivanja. I koliko vidim prema random komentarima na webu, nije baš ljudima sjeo taj "heist" trend. Igra više izgleda kao mod za četvorku, nego nešto novo vrijedno full price taga.

Da, tu se slažem, definitivno ne vrijedi te novce i siguran sam da će za pola godine koštati manje od 20€.

A ovo s premiumom i DLC-ima je bolest današnjeg gaminga. Nije to problem samo Battlefielda - sve popularne igre izdaju hrpetinu tih DLC-a da zgrnu još love.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #69 : 19. Ožujak, 2015., 18:48 »
Nisam rekao da druge igre to nemaju, nego će Premium ovdje donositi puno više pogodnosti osim mapa i sličnih gluparije koje stižu. Pristup natjecanjima i prioritet spajanja na server puno znače, a za tako što moraš skoro platiti kao da kupuješ dva primjerka igre.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #70 : 19. Ožujak, 2015., 18:51 »
Ovo mi je dosta dobar osvrt na situaciju s Battlefieldom:

The Only Way Forward For 'Battlefield' Is 'Bad Company 3'
The greatest teacher, failure is.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #71 : 19. Ožujak, 2015., 20:33 »
Zadnji Bf koji su valjali : trojka i bad company 2 :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #72 : 20. Ožujak, 2015., 10:24 »
Ja uzeo jučer navečer Standard Edition za PC, ima 30 giga i skida mi se još :wildboy:

Planiram malo snimat i komentirat singleplayer i multy. Singleplayer me trenutno zanima više nego MP čak - mp sam igrao u već par navrata kroz beta test ipak, a singleplayer si nisam htio spoilat ni trailerima previše. Zanima me nekako što je to Visceral napravio da učini jednu sp kampanju Battlefileda zanimljivijom od onog ispraznog šunda iz BF3 i BF4... iako u isto vrijeme ne vjerujem baš da će biti puno drugačiji pristup. Doduše, ovdje možeš kriminalcima reć FREEZE i pokazat značku tako da možda ipak GOTY. :solidus:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #73 : 20. Ožujak, 2015., 10:49 »
Bili su mi dosta humoristični naslovi gdje su novinari kao kritizirali kampanju jer nema dubinu jednog The Wirea.
Al' ne vidim kako može biti lošije od trojke ili četvorke. Igrao sam nešto kratko kampanju četvortke dok je bio neki besplatni vikend na Originu, baš ono da zaspiš od dosade, bez obzira na fantastičnu prezentaciju.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Battlefield Hardline
« Odgovori #74 : 20. Ožujak, 2015., 11:27 »
Meni se čini dosta različita single player kampanja od prijašnjih. Doduše, odigrao sam dva chaptera, ali nekako imam dojam da su se više orijentirali na priču umjesto napucavanje. Recimo, dobiješ više bodova za nenasilan pristup nego ako ih samo pobiješ. Atmosfera mi je super, onako po noći kad se voziš u autu kroz neke sumnjive četvrti... A i grafički izgleda prelijepo.

Multiplayer je s druge strane dosta zbugan, a u principu je isti kao i četvorka. Ima nekih modova koji nisu bili u beti, ali nisam ih još probao pa ne znam o čemu se radi. Spawnanje mi je koma, svaki drugi put hebeni spawn kill. A i čini mi se da ima malo oružja?

Najbolji trenutak do sad mi je bio kad sam bacio bombu i ona mi se odbila natrag od dima :loludara:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9