HCL.HR

Battlefield V

  • 64 Odgovora
  • 15166 Hitova
Battlefield V
« : 28. Lipanj, 2018., 21:16 »
Ljudi ako niste znali EA tvrtka je od današnjeg datuma 28.06.2018. u pogon pustila alfa verziju igra Battlefield 5. Pitanje je kako doći do igre. Ukoliko ste sada ne znam točno u kojem vremenskom periodu zaigrali neki Battlefield ušli se u kolo za izvlačenje za alfa verziju igre Battlefield 5. Ključevi su podijeljeni za američke i europske igrače. Kako saznati jeste li Vi baš dobili ključ? Jednostavno odete na vaš mail uz pomoću kojeg ste izradili vaš origin account i potražite mail od EA pod nazivom:
,,The Battlefield V Closed Alpha is Live Now''.
Postoji još nekoliko načina kako dobiti alfa pristup ali nisam siguran i ne bi volio širiti laži. Javite mi jeste li već uzeli ključ ili niste.
Ako imate problema oko pronalaska ključa javite u ovom postu i također broj ključeva koji nam je EA dao je ograničen.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #1 : 29. Lipanj, 2018., 11:52 »
Nisam uletio u Alfu ... ako nikaj strpit ću se do Bete, jer do ključa je teško doći koliko vidim.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield V
« Odgovori #2 : 12. Srpanj, 2018., 09:36 »
Ja sam je vec preorderao, apsolutno ne sumnjam u igru, BF serijal mi je tata-mata pucacina.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #3 : 12. Srpanj, 2018., 22:33 »


Leakovane su mape koje bi trebale biti po izlasku igre, za sada ih je poznato 6 od 10
Uz Narvik iz alphe dobicemo jos jednu norvesku mapu
dvije mape vezane za bitku za Rotterdam 1940 godine
te dvije mape vezane za africki front, tacnije halfaya pass
suska se da bi preostale 4 mape trebale biti vezane za Grčku, točnije talijansku invaziju grčke te za Dunkirk
DICE je odlucio  stvoriti neki kronološki pattern pri izbacivanju mapa i contenta, te cemo po pocetku izlaska videti mape koje su vezane za događaje iz 1940. i 1941. godine, navodno ce po izlasku svaka 3 mjeseca izbaciti po 2-3 mape vezane za iducu godinu rata i tako do 1945

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Battlefield V
« Odgovori #4 : 12. Srpanj, 2018., 22:58 »
Neznam što očekivat od igre, toliko novih stvari a opet nekako izgleda kao reskin BF1. Barem su makli sweetspot pa sniperi moraju imat nešto skilla.Očekujem betu i nadam se da će igra imat svako malo free weekende ili bar 50% off.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #5 : 13. Srpanj, 2018., 08:49 »
Da li mi se čini, ili u igri nigdje nema simbola trećeg Reicha? Cenzura i te spike?

Odg: Battlefield V
« Odgovori #6 : 13. Srpanj, 2018., 14:41 »
Nije ni blizu Battlefielda 1, samo se ljudi prave pametni po internetu pa svugdje pisu reskin reskin ko papagaji
Igro sam alphu, te je vise timski orijentirano, svako oruzje ima recoil pattern, ne idu random meci ko u BF 1, drugaciji nacin spotanja protivnika, kretanje je jos fluidnije nego u bf 1, hrpetina novih stvari
Da, nema simbola treceg reicha u multiplayer komponenti, mozda ubace u singleplayer kao i cod ww2

Odg: Battlefield V
« Odgovori #7 : 13. Srpanj, 2018., 19:07 »
Ha dobro... Valjda su procijenili da nije neka fora igrat kao švabo sa svastikom na uniformi. Pogotovo ako ćemo moći customazirati svog lika.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield V
« Odgovori #8 : 15. Srpanj, 2018., 13:36 »
Be razumijem to oko simbola, ako se igra trudi biti autenticna, sta je problem u oznakama? Nadam se da ce svastike biti prisutne, to doprinosi dojmu ionako fenomenalnoj igri.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #9 : 16. Kolovoz, 2018., 14:56 »
http://youtu.be/-FEgeuGsmzQ

Perverzija od trailera

Odg: Battlefield V
« Odgovori #10 : 17. Kolovoz, 2018., 16:09 »
U odnosu na prvi trailer koji je bio sranje, ovaj ne izgleda lose.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Battlefield V
« Odgovori #11 : 17. Kolovoz, 2018., 19:13 »
Igrao sam alphu i osječaj je kako treba. Destrukcija je došla blizu levela Bad Company dvojke i ustvari trebaš naučit koristit oružja za promjenu.
Jedino što je alpha pa optimizacija za moj Ryzen nije bila kako treba.50% iskorištenosti sam imao i u menu i u igri,a grafičke postavke mi nisu uopće mjenjale fps.
Grafika bez obzira je predivna. Njemačka lokalizacija za vojnike daje super atmosferu, pogotovo kada si ranjen na tlu.
Jedan od druih problema koje vidim je da nemožeš otvoriti padobran na mjestima di bi inače mogao pa se ćesto dogodi situacija da skočim i jedva preživim.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Battlefield V
« Odgovori #12 : 18. Kolovoz, 2018., 02:40 »
Evo napravio sam malu montažu nekih mojih boljih trenutaka u BFV Alphi. Također poslije ima malo medic gameplaya sa djelomičnim hrvatskim komentarom.
Uživajte  :D
https://youtu.be/R2sbOgvU9bg
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2018., 02:43 teroxcro »

Odg: Battlefield V
« Odgovori #13 : 18. Kolovoz, 2018., 19:40 »
Fino.
A kaj sa season pass? Hoce li se placat samo vanila igre i free DLCi, ili se i DLC placa zasebno kao premium?
Bilo bi dobro da bude kao SW BF2.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Battlefield V
« Odgovori #14 : 18. Kolovoz, 2018., 23:26 »
Svi DLC-evi free, dolaze kao nekakvi tematski update poput Rainbow Six Sieaga. Vjerojatno će to bit jedan o Bitku za normandiju jedan za pacifik i tako to. Ko zna možda  i partizanski filmovi budu tema.  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9