HCL.HR

Battlefield V

  • 64 Odgovora
  • 15262 Hitova
*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Battlefield V
« Odgovori #45 : 26. Rujan, 2018., 22:29 »
Nije poanta ko je "nubara" a ko nije. Poanta je jeli netko igrao i igre starije od BF3.
Što se tiče servera. Bad Company 2 i dalje tuče granicu od 1000 igrača svako večer, što je za nešto staro 8+ godina itekako impresivno.
BF4 je vrhunska igra, ali većina zabave se svodi na grind te je gameplay napravljen tako da igrače navuće na što više igre uz to da ih zabavi.
Zato su pobogu i napravili koncept battlepackova i Premiuma.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #46 : 20. Listopad, 2018., 08:15 »
Pozdrav dečki.
Napravio sam tablicu za one koji se kuže u VPN i žele napraviti preorder BFV-a za PC.



Ima dosta verzija i pretplata, ali pretpostavljam da znate o čemu se radi.
Ako ne, pogledajte na Originu, dobro je objašnjeno.
« Zadnja izmjena: 01. Studeni, 2018., 11:07 CyberDemonVZ »
Battlelog: CyberDemonVZ

Odg: Battlefield V
« Odgovori #47 : 05. Studeni, 2018., 09:43 »
Sad nešto razmišljam, Battlefield izlazi 20.11. i može se prednaručit na US PS storu za cca 400 kn, a koliko sam vidio Black Friday ove godine pada na 23.11.

Šta mislite isplati li se pričekati još ta 3 dana u nadi da će cijena na Black Fridayu ići ispod 400kn i može li se očekivat da će Battlefield uopće bit na popustu samo 3 dana nakon izlaska?

Odg: Battlefield V
« Odgovori #48 : 05. Studeni, 2018., 09:55 »
pa mozes sacekati pa vidit sta ce biti, ja iskreno sumnjam da ce igra ici na neki popust samo 3 dana nakon releasa
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield V
« Odgovori #49 : 08. Studeni, 2018., 10:11 »
Sad nešto razmišljam, Battlefield izlazi 20.11. i može se prednaručit na US PS storu za cca 400 kn, a koliko sam vidio Black Friday ove godine pada na 23.11.

Šta mislite isplati li se pričekati još ta 3 dana u nadi da će cijena na Black Fridayu ići ispod 400kn i može li se očekivat da će Battlefield uopće bit na popustu samo 3 dana nakon izlaska?

Možda i bude nešto tipa popust za PS Plus članove na sve igre i slično.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #50 : 10. Studeni, 2018., 10:38 »
Uzeo Premier access na Originu. Inacicu od mjesec dana. 120kn. Sinoc lupao cca 3 sata. Sto reci...? Da. Igra ima onaj odlican battlefieldski osjecaj napucavanja. Da. Graficki prekrasna igra. Da. Zvukovi su cudo! Pogotovo kada se avion naglo pocne obrusavati, pa se cuje ona "sirenski" zvuk. Cini mi se da je igra odlicno optimizirana. Ima bugova, ali nista znacajno. Ima puno promjena naspram BF1; squad reviev, spotanje, kao takvo (ono kad stisnes q na neprijatelja, pa ga cijeli tvoj tim vidi), nema, squad leader moze pozvati zracni napad na tocku koju odabere. To izgleda epicno! Gradenje zaklona, kozmeticke customizacije, oskudno streljiva, healanje, obavezno timsko igranje, tj., u squadu. Inace se pada ko muha. Za sada, odlicna igra. Jbg, BF je i dalje tata-mata FPS...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield V
« Odgovori #51 : 10. Studeni, 2018., 18:31 »
BF je fenomen, odličan mix realnosti i arkade.

Odg: Battlefield V
« Odgovori #52 : 10. Studeni, 2018., 18:42 »
slicno misljenje ko ti imam, u sustini odlicna igra koju ce unistiti los marketing, za sada je word of mouth jako dobar te mozda to potakne igrace na kupnju, inace ce EA ''ubiti'' igru zato sto nije profitabilna, te necemo doci ni do mapa u 1942, a kamoli do D Day-a

Odg: Battlefield V
« Odgovori #53 : 11. Studeni, 2018., 07:43 »
Stvarno sumnjam da ce igra podbaciti. Jednostavno je odlicna. Pravi adrenalinski show! Da ne spominjem kako su odbacili Premium passove, pa vise nece razdvajati zajednicu. Strogo preporucam!

Odg: Battlefield V
« Odgovori #54 : 11. Studeni, 2018., 16:12 »
I zahvaljujuci tome odbacivanju dobicemo 2 nove mape u 6 meseci, što jednostavno nije dovoljno contenta, te ce igraci napustati igru

*

Fury

  • n00b
  • 1
Odg: Battlefield V
« Odgovori #55 : 20. Studeni, 2018., 00:05 »
Ima li koga da bacimo koji gejm u slobodno vrijeme pa ako ima zainterisiranih pišite  :D

Odg: Battlefield V
« Odgovori #56 : 22. Studeni, 2018., 08:06 »
Zna li itko oce li s vremenom dodavat Ruse, Amerikance ili neku drugu vojsku ili samo UK vs Njem?

Odg: Battlefield V
« Odgovori #57 : 22. Studeni, 2018., 13:35 »

Odg: Battlefield V
« Odgovori #58 : 01. Prosinac, 2018., 11:43 »
Ekipa
Ako uzmem pretplatu onu za 15€ mj jel mogu odigrat SP ili je to samo za MP?
Misslio sam to uzet pa odigrat jos i jedinicu i ostale BF-ove, MP me ne zanima samo bi kampanje rijesio ako se moze tako.
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Battlefield V
« Odgovori #59 : 01. Prosinac, 2018., 13:45 »
Ekipa
Ako uzmem pretplatu onu za 15€ mj jel mogu odigrat SP ili je to samo za MP?
Ako uzmeš, da dobiješ full igru na mjesec dana :)
Victory loves preparation

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9