HCL.HR

Binary Domain [PC, X360, PS3]

  • 17 Odgovora
  • 5499 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #15 : 25. Svibanj, 2012., 16:57 »
Nemaš Steam verziju? Sam ti updatea igru tako... soim toga, proguglaj malo, valjda je dostupan negdje za download.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #16 : 12. Kolovoz, 2012., 16:30 »
Započeo igrati.. osjeti se iRobot šema i to mi se dopada (odličan film), a i tu je tematika obrađena u onom filmu od Robina Williamsa gdje je on robot. Svakako zanimljiva pozadina priče.
Sam gameplay malo lošast. Pokušavam igrati pomoću glasovnih naredbi, ali ne ide mi baš. Je to đir pošto sudjelujem u igri na malo većoj razini, ali bilo bi dobro kad bi igra uopće prepoznala većinu onoga što kažem

Odg: Binary Domain [PC, X360, PS3]
« Odgovori #17 : 24. Kolovoz, 2012., 14:52 »
Evo da dam i svoje misljenje o igri :)  dobra strana je definitivno prica koja te malo vuce da je pratis, te sam gamplay je dobro zamisljen, ako izbacimo to da su kontrole sjebane :(  ( govorim o PC verziji )  mogu reci da je dosta teska, tj cemu malo malo pa neka BOSS bitka, malo neotrebno :/  trenutno sam negdje na pola  i planiram je zavrsiti, jer i jos nije dosadila ( za razliku od nekih slicnih naslova )  inace da se pojavila prije mass efecta i max payne -a definitivno bi bolje prosla, jel tps naslovi su jedno vrijeme kronicno nedostajali :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9