HCL.HR

Brutal Legend

  • 10 Odgovora
  • 3172 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Brutal Legend
« : 18. Rujan, 2009., 14:07 »
Brutal Legend je akcijska avantura sa pogledom iz trećeg lica koja nam dolazi iz Double Fine Productionsa, a izdati će ju Electronic Arts za Xbox 360 i Playstation 3 platforme. Double Fine Productions studio je Tima Schafera, legende game developmenta poznatog po svojem radu u Lucas Artsu, još u zlatno doba Lucas Artsovih avantura.

Ne mogu vjerovat da još nismo imali topic o ovoj uber zanimljivoj igri, koja bi trebala imati odličan humor, zanimljive likove, muziku ( ako volite metal ), a gameplay zvuči vrlo vrlo zanimljivo. Mješavina akcije i avanture, pronalaženje prijatelja, combo potezi sa svojim prijateljima, veliki free roaming svijet... Jednostavno igra zvuči vrlo impresivno i zabavno.

Jučer smo objavili u našoj video sekciji novi video iz ove igre, ovaj put 6 minuta dug cinematic video.
Bacite pogled:

CINEMATIC VIDEO: Brutal Legend

Nakon odgledanog videa pogledajte i screenshote iz igre, i pročitajte ove dvije zanimljive vijesti:

SCREESNHOTS: Brutal Legend [PS3,X360]
VIJEST: Brutal Legend postavio svjetski rekord
VIJEST: Brutal Legend pod okriljem EA-a


Tko se veseli ovome?  :ementaler: Jer stvarno se imate čemu veseliti... osim činjenici da ne dolazi na PC :( Tko misli da je ovo glupo? Ajmo diskusija!   :hug

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #1 : 18. Rujan, 2009., 22:00 »
1. Tim Schafer, Jack Black, Rob Halford. :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
2. Igra će ownat naveliko.
3. Šteta što nije za PC, jer bi to jako želio. Pa da je i igra sr*** (čisto sumnjam, Schafer nije radio takve igre), oću na PC.



*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #2 : 20. Rujan, 2009., 11:44 »
Želim to za PC... odmah!   :hug

Vjerujem da će rulat. Ako ništa drugo, nadam se novim Psychonautsima jednog dana (iako znam da su šanse za to gotovo nikakve :()

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #3 : 23. Rujan, 2009., 04:05 »
Mora rulat bogove. Mora. MORA.
Napaljen sam ko Isus Krist na Svetog Petra na ovo.  :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #4 : 23. Rujan, 2009., 19:19 »
Postoji li šansa da dođe na pc? ikakva? :(((

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #5 : 24. Rujan, 2009., 13:11 »
Pa, neke male šanse postoje.
Al najvjerojatnije mnogo kasnije neg na konzolama.
 :wildboy:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #6 : 02. Listopad, 2009., 16:59 »
Izašao demo. Jel probao netko?  :ementaler:

Rula demo. Nekih petnaestak minuta traje i pola su filmići. Al sviđa mi se humor. Boguje.
Gameplay je onako, ako mogu zaključit iz tih prvih 10 minuta, mješavina svega, ništa novo i neviđeno. Al zabavno.
Mlatiš ekipu sjekirom i METALOM. Sviranjem gitare. Rula.  :hiha:
« Zadnja izmjena: 02. Listopad, 2009., 18:58 Wildboy »

Odg: Brutal Legend
« Odgovori #7 : 14. Listopad, 2009., 08:15 »
Gametrailers review

Kako boguje igra.  :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #8 : 14. Listopad, 2009., 09:29 »
dizajn & humor  :ave:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Brutal Legend
« Odgovori #9 : 26. Srpanj, 2010., 00:42 »
Brutal rivajv?  :wildboy:

Odigrao ovo. Genijalno. Geeeenijalno.

Soundtrack, dizajn igre, grafika, glasovi, likovi, sve.
Citam po netu da su igru dosta popljuvali jer se gameplay mijenja tijekom igre.
Cinjenica je da je igra u pocetku hack & slash uz free roam voznju, a kasnije dolaze zesci RTS elementi.
Osobno ne vidim zasto bi to bila ikakva zamjerka. Makar sam i sam odgadao igranje zbog tog hack & slasha, bio malo dosadnjikav u pocetku.

I iz nekog razloga, makar je free roam igra i moze se igrati poslije zavrsetka, ja sam krenuo ispocetka odmah.
To mi se vec godinama nije dogodilo. Koje 3-4 godine mislim, da igru koju zavrsim odmah krecem igrati ponovno.

Za prvi prolazak mogu doduse reci da je zbunjujuc malo. Nisam skuzio odmah kako oslobadati one zmajeve i legend statue. Isao sam dalje i mislio da ce igra u nekom tutorialu to objasniti.
Sad u drugom prolasku znam i uhvatio sam se kako samo zujim krajolikom u potrazi za svim tim stvarima. Podsjeca na Crackdown sto se tice toga sad.

Sto se tice samog dizajna igre, tu je stvarno sve genijalno izvedeno. Sam kontinent se ne doima veliko, ali ima toliko prejebeno dizajniranih lokacija da sam zbilja zadivljen.
Dizajn je raden na vise razina. Cesto cete se voziti uz neku liticu, paziti da ne padnete dolje. Ali cete ipak ponekad pasti dolje i skuziti da niste mrtvi, nego mozete dalje istrazivati.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2010., 00:44 Yuri »

Odg: Brutal Legend
« Odgovori #10 : 26. Srpanj, 2010., 10:15 »
Igram i ja upravo.

Slažem se sa Yurim u svemu. Jebenica od igre.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9