HCL.HR

Call of Duty: Black Ops III

  • 75 Odgovora
  • 30824 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #45 : 18. Studeni, 2015., 23:08 »
Ajd budem ti sutra pomogao. Ima neka opcija koja gusi 100% pa kada se iskljuci je superigrivo. Ima i fix i ta opcija na off.

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #46 : 19. Studeni, 2015., 22:26 »
Igra li ko multiplayer na ps4, ako zeli ko odigrati koju neka me doda sonicfox93 :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #47 : 23. Studeni, 2015., 01:53 »
Bio igri na kraju ipak dao šansu i moram priznat da sam se iznenadio, iako mi ukupno mišljenje o igri nije pretjerano pozitivno, igra je bolja nego što to sami početak naslućuje. Igram samo SP dio igre, MP me nezanima. Ono što me iznenadilo je priča, dosta je komplicirano prezentirana, iako mislim da na kraju i nije toliko impresivna, koliko se ima dojam kako se napreduje kroz igru. Ali sviđa mi se to da su i u COD serijalu odlučili malo riskirat po pitanju priče i ponuditi nešto novo i sviježe. Napucavanje je standardno dobro, dok mi je AI cijelovremenska enigma i neznam kako ga uopće ocjenit. Činjenica da se većinu vremena borim sa robotima, mogu ga jedino usporediti sa onima iz Crysis franšize i odmah reć da su ovdje dosta pametniji. Prezentacija likova je solidna, no ništa više od toga, po reinstalaciji igre, sam ih u potpunosti zaboravio, izuzev toga, što su neki glumci ipak prepopularni, pa ću znat; joj on je iz BO III...

Oružja i kastomizacija istih je odlična, sviđa mi se što možemo cijeli loadout birat, kao i neke od perkova. Sama gameplay mehanika sa skokovima i trčanjima, je bespotrebna, kada 99% vremena ju uopće ne koristimo. Moram priznat da mi je to u IW-ovom Advanced Warferu puno bolje sve sjelo. Dodatne mogućnosti koje pruža naše mehaničko odijelo su više manje tragično nezanimljive. A ono što mi je užasno smetalo i uništavalo igranje je ponavljanje razno raznih aktivnosti. Svi bossovi imaju tri razine "healtha", a za svako uništavanje razine, koristite jedan jedini pattern. A ista stvar se dešava i na kraju igre kod Frozen Foresta, gdje više puta ponavljamo jednu te istu stvar; baš dno dna i tu se vidi sva bezidejnost deva. Moglo se iz ove igre puno više izvuć, a čini mi se da je nakon prvog Black Opsa, u Trayarchu sve otišlo kvragu po pitanju kvalitete i vrhunskog scenarija. Najdulja SP kampanja u serijalu od točno deset sati ima nekih solidnih stvari za ponuditi, no većina toga dobroga, odnosno solidnog zasjenit će bezidejnost. Kao da igra nije uspijela u svome identitetu. Meni osobno miljama bolja od dvojke, koja mi je najgori COD ikada, no to ju neće spasiti da ju ponovo odigram.










*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #48 : 23. Studeni, 2015., 10:27 »
Meni je ta bezidejnost ponajviše vidljiva na levelima. Skroz su rendom i bezlični. U prijašnjim black Ops igrama bilo je epskih scena, potjera i svega, ovdje to sve nekako - MEH. I reci ti što hoćeš, ali invazija na Ameriku u MW2 je bila vrh.

Uglavnom, ovdje sami sebi uskaču u usta. Dakle likovi trče po zidovima, penju se preko zidova kao da prelaze preko bankine... i onda dođe dio kad onaj henderson ili koji već, traži da mu postaviš "lopova" i pomogneš mu da se popne na platformu koja je metar iznad njega.

:hihi: :wildboy:

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #49 : 23. Studeni, 2015., 10:47 »
imho prvi black ops najbolji cod ikad šta se sp kampanje tiče. uz četvorku naravno, to sranje je nenadjebivo.

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #50 : 23. Studeni, 2015., 11:19 »
Kako mi je poznat ovaj lik sa zadnje slike,al nemogu da skontam odakle film il neka serija...

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #51 : 23. Studeni, 2015., 11:25 »
Kako mi je poznat ovaj lik sa zadnje slike,al nemogu da skontam odakle film il neka serija...

Ja bih rekao onaj sa Stargate SG-1 (Mitchel, zamijenio je Jacka u ekipi) ili Farscape gdje mu se ne sjećam imena. Nisam provjeravao ali to 100% mora biti on. Te male oči, taj glas...
On je inače lik kojim se kontrolira u igri i za razliku od većine igara nije baš totalno "mutav".

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #52 : 23. Studeni, 2015., 11:39 »
Ne misli na ovoga u drugom planu koji je igrivi lik.

Glumac je Christopher Meloni, glumio je svugdje, možda najzapaženija uloga u Oz-u.

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #53 : 23. Studeni, 2015., 12:38 »
Ne misli na ovoga u drugom planu koji je igrivi lik.

Glumac je Christopher Meloni, glumio je svugdje, možda najzapaženija uloga u Oz-u.

Ja sam si mislio da je taj dovoljno poznat pa ga ne treba posebno niti komentirati, zato sam samo za ovog desnog komentirao :D
Meni su svi ti glumci i glumice poznati jer pratim dosta SFa i serija općenito a tamo se pojavljuju, ne?
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2015., 12:52 IaMarmageddoN »

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #54 : 23. Studeni, 2015., 14:28 »
Ovo je definitivno najgori COD ikad. Leveli su uzasni, prica je lol, ubacivanje WW II pokazuje kolko su depresivni i bez ideje.

Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #55 : 23. Studeni, 2015., 14:51 »
Ne misli na ovoga u drugom planu koji je igrivi lik.

Glumac je Christopher Meloni, glumio je svugdje, možda najzapaženija uloga u Oz-u.

Pa da iz Oz-a,to je to,hvala

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #56 : 23. Studeni, 2015., 15:49 »
zato sam samo za ovog desnog komentirao :D

Pa ovaj desno sam ja brate. Glavom i bradom.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #57 : 23. Studeni, 2015., 21:00 »
Ne znam jeli svima ali optimizacija je uzasna.
na i5 3350p (nije bas nesto extra procesor al kakv je takav je)
8gb ram
vtx radeon hd 7870 2gb ddr5 na medium varira od 10-30fps uzasno nekada padne ispod 10.
Cak i nakon update (odnosno patcha)
Uzas 20/100 deinstalirao sam je ali nekako zao da ne odigram do kraja svaki CoD pa sam ga ponovo instalirao i odigrat cu ga nadam se do kraja.
Al mu se vracat necu,Ghosts prema ovome je mila majka.BO II je puno bolji od ovoga i sto se tice price i optimizacije i svega.
Uzasan posao treyarch.
Da glavni lik nema ni imena,vec player kako uzbudljivo
Tek sa ovim CoD-om vidim kako je zaglbila ova fransiza
UPDATE:Igrao jedno sat i pol smanjio sve na low i pogasio sve rendering na 70%.Trzucka na pocetku levela malo na lokacijama sa vise boja, zivosti itd....ono nevjerovatno :hihi: :wildboy: al' kroz akciju i napucavanje i eksplozije unutar levela je pristojno oko nekih 30-40fps.
@ IaMarmageddoN a smanjivao sam al nisam skroz do kraja mislim ispod 70% renderinga igra izgleda kao shit + moram igrati na low.
Ne sjecam se da me Bog ubije  kada sam zadnji put igrao igru na low...
 

 
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2015., 22:12 The one »

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #58 : 23. Studeni, 2015., 21:07 »
na medium varira od 10-30fps uzasno nekada padne ispod 10.
Cak i nakon update (odnosno patcha)

Probaj si u grafičkim opcijama smanjiti onaj rendering (onaj iznos u postocima).
Sa time grafika će ti biti nešto lošija ali u ovakvoj igri je najbitnije da imaš barem 30 frejma stabilnih. Eto, moja preporuka

A kampanja je do zadnje misije OK, ovo na kraju je neki vapaj od developera zbog nedostatka kvalitetnih ideja makar je opet zanimljivo odigrati jednom fanu tog serijala :D
Zombiji su isto zanimljivi i MP je isto dobar makar poslije AWa bilo mi je teško prihvatiti da nemam jetpacka; sutra krećem u Nightmare da i to vidim kako izgleda.

@The one  Oprosti onda, ja ti više od toga ne mogu pomoći na žalost.
Našao sam jedino ovaj youtube video 
 hd 7870 fx6200 2x4 GB RAM
 gdje lik ima sličan CPu kao ti a istu grafičku te malo brži ram iste količine što znači da bi ti dobro trebala raditi igra...
Izgleda da ti osim low opcija ne preostaje ništa drugo ali bolje low 60 nego medium 10,
bar ja tako mislim :D Eventualno da pokušaš Virtualnu memoriju malo povećati ako već nisi, nemam neke druge ideje, sory.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2015., 15:53 IaMarmageddoN »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Call of Duty: Black Ops III
« Odgovori #59 : 23. Studeni, 2015., 21:22 »
Jesam ja jedini koji se ne može odvojiti od novog Coda :D Svaku noć visim kod cure za kompom I igram multiplayer ko budala. Mislim da će popizditi od mene, jedva stigne odigrat 2 meča :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9