HCL.HR

Call Of Duty: Modern Warfare 3

  • 124 Odgovora
  • 34688 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #15 : 16. Studeni, 2011., 01:53 »


Podjeljenog sam mišljenja nakon prelaska kampanje za točno 5 sati. Pa idem spomenuti ono čime sam zadvoljan prvo. Oružja i zvukovi istih su fenomenalni. Osjeća se od kud dolaze i iz čega dolaze, te su naprosto prelijepa. Igra ima wow trenutaka na pretek, ali je žalosno da su ti trenuci u sjeni prastarog i zastarjelog engina. Grafika mi se čini lošijom od prva dva MW-a, neznam dal sam subjektivan, ali tamo su mi bilo nemjerljivo bolje palete boja, nekako oštrije teksture i sve nekako uglađenije i ispoliranije.

Ista stvar je i sa misijama. Kod prvog MW-a igra mi nije imala niti jednu manu, pa tako niti jednu lošu misiju. Dok je se kod drugog MW-a to sve nekako razvodnilo, ali opet vrlo bliže svome predhodniku po ugođaju nekom. Dok tu imam osječaj da su htijeli u igru ubacit sve moguće lokacije koje su se sjetili pa su napravili bućkuriš koji sve zadovoljava. Ono što me užasno nervira jest da nisam uopće uživao u igri iako ima vrhunskih trenutaka, a taj osjećaj mi najviše kvari ta brzina svega, od totalnog kaosa, koji se događa svakih 6 sekundi, do toliko neprijatelja da imam osjećaj kao da igram Serious Sama FE.

Da nebi puno toga negativnog rekao, moram pohvalit likove, koji daju poseban šarm tom Modern Warfare-u. Jako mi se sviđaju stealth misije, ali opet nisu ni do koljena misijama iz prvog, pa čak i drugog MW-a. Najviše me oduševila zadnja misija, odlična ideja i spektakularan kraj. Dotakao bi se još samo prve slike, na kojoj se vidi da sam igru prešao za točno u minutu 5 sati. Imao sam osjećaj kao da igram dosta duže, jer sam igrao na tri dana i osjećaj kaosa mi malo produljio igru. Sve više od tih 5 sati bi bilo silovanje i prejerivanje. Za neki realan i zaključan dojam, odigrat ću još jednom igru, ovak isprva ni sam neznam je li me zadovoljila ili ne.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #16 : 17. Studeni, 2011., 20:53 »
U pet dana Activision je na prodaji igre zaradio 775 milijuna dolara čime je sa trona skinut prošlogodišnji Black Ops. Impresivna brojka, nema šta.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #17 : 17. Studeni, 2011., 20:59 »
 :hihi: :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #18 : 17. Studeni, 2011., 23:20 »
MW3 na pc-u izgleda ko govno jebemu :wildboy:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #19 : 17. Studeni, 2011., 23:25 »
U svakom slučaju lošije ili jednako kao MW iz 2007.  :wildboy:

Neznam kaj da mislim o igri, krenut ću u drugo igranje, odmah poslje BF3 po također drugi put.  :(

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #20 : 18. Studeni, 2011., 08:21 »
Igram trenutno i MW3 i BF3, i tako je brutalna razlika u grafici da je to strašno. Da budem pošten, MW3 izgleda ok, ali ako malo staneš i pogledaš neki objekt, neku teksturu, prupitaš se zašto si dao 1800kn za grafičku. Na konzolama to izgleda ok, ali Na PC-u za jednu igru takvog budžeta, ne izgleda dovoljno dobro jednostavno.

Srećom, gameplay je opet dobar, i režija sp-a je zakon, pa je stvarno zabavna igra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #21 : 18. Studeni, 2011., 09:57 »
Ajd dobro je, nisam zabrijo.  :ementaler:

Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #22 : 19. Studeni, 2011., 01:14 »
mozda cu ispast kao cod fan, ali meni igri nista ne fali. sp je  savrsenstvo (doduse kratak ali odlican), spec ops rula a jos je dodan i survival mode. mp jos nisam igrao, ali sudeci po kritikama ljudi koji su igrali mp, odlican je.
dobro : skoro pa sve
lose : ostarjeli grafika i engine
nezz, izgleda da je mw3 nadmasio bf3. in your face, EA!  :mrs:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #23 : 19. Studeni, 2011., 01:29 »
ti očito trolaš ;(
bf3 je po svemu bolji od mw3 (možda osim kampanje) i to će potvrditi 80% foruma
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #24 : 19. Studeni, 2011., 01:32 »
po SVEMU osim po kampanji. a kampanja je..50 posto igre. tj 100 ako ne igraš multiplejer ko neki gubitnik.  :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #25 : 19. Studeni, 2011., 01:34 »
Ni u mw3 mi kampanja nije nešto bila. Ništa novo viđeno.  :wildboy:


Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #26 : 19. Studeni, 2011., 01:35 »
ja sam pirat pa jbg ne mogu igrat mp  :wildboy:
nego evo komentara jedne pametne osobe
''bf3: the realism it offers kicks major ass

mw3: fast-paced

mw3: offers a great storyline

bf3: awedome gameplay, goes the whole nine yards

mw3: also goes the whole nine yards

bf3: graphics are great, gives you the sense of a rundown enviorment

mw3: graphics are excellent and clean

bf3: 9/10

mw3: 9/10

both: play them both and love them both, not taking side like all those other bitch fanboys from either group.''

''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #27 : 19. Studeni, 2011., 01:38 »
Pa ako tako hvališ taj mw3 onda ga i kupi. Jer nećeš se razočarat, jer mw3 rula!!


Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #28 : 20. Studeni, 2011., 12:02 »
evo mogu reci da sam jako ugodno iznenadjen survival modom. jednostavno, konstantna akcija, hrpa neprijatelja, run&gun samo  :ave: 
bolje od single playera.

s druge strane osim svih dosadasnjih pljuvanja, zvukovi oruzja su mi precudni. ko da zabijas cavao u zid.

jos nisam uspio promjeniti fov, ako netko zna, molim upute.

mw3 kao besplatan dlc koji nije od activisiona, posluzit ce svrsi, preporucam  :thumbs:  ona skuplja verzija debelo je precjenjena sto se tice cijene i ocjena

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call Of Duty: Modern Warfare 3
« Odgovori #29 : 21. Studeni, 2011., 23:04 »
Poceo kampanju danas. Ovako visoki nivo produkcije nisam vidio na PC-u odavno.

Ali prokleto je linearna igra, ko da HODAS PO LINIJI :hiha2:
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2011., 10:14 dibek »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9