HCL.HR

Call Of Duty: Ghosts

  • 241 Odgovora
  • 82169 Hitova
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #105 : 08. Listopad, 2013., 09:24 »
NVIDIA GeForce GTX 780 ?! :fpalm:

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #106 : 08. Listopad, 2013., 09:33 »
50 gb ? boga ti kolka ce to bit igra :solidus:
al gtx 780? kakva glupost :fpalm: pa bf4 treba 660 a ima 10x bolju grafiku. kakve budale :tired:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #107 : 08. Listopad, 2013., 09:35 »
Ok ovo je ne moguće pošto 80% cod playera ima osrednje konfe, a svi znamo kakav je Activision moneywhore. Nezzz, da odjebu večinu svoje pc publike, nevjerojatno.
Većina igrača COD-a (u svijetu, ne kod nas) igrat će ovaj naslov na konzolama :thumbs:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #108 : 08. Listopad, 2013., 09:36 »
Okej svijet je pošo u kurac :ave:

Za BF4 mi nije bilo jasno, za WD još manje, ali COD, majekti :hihi:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #109 : 08. Listopad, 2013., 09:41 »
A vjerojatno portaju next-gen verziju igre.

Inače, pomalo mi je lol ova pobuna protiv novih konfiguracija, zadnjih par godina PC gameri su se konstantno tužili na loše portove i malo napredovanje grafike zbog zastarijele arhitekture, a sada kada napokon dobiju bolje portove s nove generacije, onda im smeta to :fpalm: Nez, odlučite se

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #110 : 08. Listopad, 2013., 09:49 »
CoD izlazi iz "mode",ove godine po prvi put BF je bolji od CoD-a,nakon Black Ops-a sve ide gore,a ovaj Ghost je bezvezan.

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #111 : 08. Listopad, 2013., 09:50 »
A vjerojatno portaju next-gen verziju igre.

Inače, pomalo mi je lol ova pobuna protiv novih konfiguracija, zadnjih par godina PC gameri su se konstantno tužili na loše portove i malo napredovanje grafike zbog zastarijele arhitekture, a sada kada napokon dobiju bolje portove s nove generacije, onda im smeta to :fpalm: Nez, odlučite se
Ali to poboljšanje što dobivamo u grafici je mizerno malo, a plačamo ga s astronomskim konfiguracijama.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #112 : 08. Listopad, 2013., 09:51 »
@Žarko:

I ti bi se tako osjećao da si odlučio ostati na PC-u ... kako nisi, to je već druga stvar :(

Ali ako se porta next-gen verzija igre, to je dobra stvar... no ako nam uvale smeće ... hej zamisli samo taj rage interneta :hihi:


*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #113 : 08. Listopad, 2013., 09:52 »
@Me666:

Igro sam sve djelove CoD-a...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #114 : 08. Listopad, 2013., 09:54 »
A nez, logično je da su next-gen verzije u pitanju, i ovdje i kod Watch Dogsa, upravo radi 6 GB RAM-a, koliko okoprilike na raspolaganju imaju nove konzole za developere.

CoD izlazi iz "mode",ove godine po prvi put BF je bolji od CoD-a,nakon Black Ops-a sve ide gore,a ovaj Ghost je bezvezan.

Već si igrao pa znaš da je bezveze? Nikad ne donosi sud o nekoj igri dok ne zaigraš ili barem pročitaš par recenzija  :thumbs:

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #115 : 08. Listopad, 2013., 09:57 »


Ja ono ne vidim neke ogromne razlike, osim u promjeni palete boja. Nezzz čemu sve ovo :fpalm:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #116 : 08. Listopad, 2013., 10:44 »
Ne znam, vjerojatno ću moći zaigrati pa ću onda vidjeti kako što i što je novo... ne sumnjam u kvalitetu igre, barem SP dijela koji me ionako jedini zanima

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #117 : 09. Listopad, 2013., 09:23 »
Šta je je, Kada je CoD 1 izisao, premasili su sve, mozda bude i sa ghost. A po gameplayu vidim da je mnogo bolja grafika od BO 2.

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #118 : 09. Listopad, 2013., 09:54 »
po onome sto sam dosad cuo, bit ce dosta noviteta, ali nez, te izdavacke kuce znaju uvijek uvelicavat stvari pa cemo vidit. ceka se reca i misljenje ostalih sto misle o novitetima pa i samoj igri, jel uopce vrijedna kupovanja
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #119 : 09. Listopad, 2013., 16:09 »
Vrijedno davanja novca za tu igricu iskreno ne mislim, niti razmisljam. Ionako CoD igram samo zbog SPa, a ne multiplayera. Skinut cu je i preci i obrisati. A npr. BF 4 koji igram dan i noć open betu to cu si priustit da kupim tu igru ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9