HCL.HR

Call Of Duty: Ghosts

  • 241 Odgovora
  • 82111 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #135 : 05. Studeni, 2013., 16:20 »
Novi COD na maksimalnim postavkama na PC-u:



Ne. Nije zajebancija. Za to treba 6 GB rama minumum i ostale gluposti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #136 : 05. Studeni, 2013., 16:51 »
A nisu to maksimalne postavke...
Ali da izgleda kao govno. Na ovom screenu ili nešto ne štima s postavkama, verzijom igre ili grafičkim postavkama u CP-u grafe.
Baš razočaran početkom igre. Ne u smislu ideje, čak mi se i dopada sve to, ali realizacija iste je očita. Patriotska priča dobila je osoban feel. Jeeeeej.

Baš nam je to falilo u ova moderna FPS vremena.
BF4 i BF3 na low izgledaju daleko bolje nego ova igra koja se kiti next gen fičrima na ultra detaljima.
No nisam očekivao nikakvo iznenađenje po tom pitanju pa nisam razočaran...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #137 : 05. Studeni, 2013., 17:03 »
Nikome nisu dali PC review kod, za XBO verzija pod embargom dok je PS4 dostupna već sad.

Smrdi.

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #138 : 05. Studeni, 2013., 17:09 »
Jel netko stvarno očekivao dobru grafiku u ovoj igri? Ili opčenito dobru igru? Nakon četvorke CoD je prodavanje magle i to svaki nastavak dokazuje iznova i iznova. Ova priča oko wannabe next grafike je ionak služila samo za hype. Fof svim fanboyevima koji je sada misle ići branit, kako je to uobičajeno, itd.

Btw igra izgleda ima isti bug kao i BO2 I MW3, ako je image quality na extra igra izgleda lošije, tako da stavite na very high.
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #139 : 05. Studeni, 2013., 17:11 »
Po ovom SSu igra izgleda koda je radjena 2005 gofine. Nesto tu ne stima :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #140 : 05. Studeni, 2013., 17:20 »
Nikome nisu dali PC review kod, za XBO verzija pod embargom dok je PS4 dostupna već sad.

Smrdi.

Kako ne :hiha:

Igra ima 28 GB (traži 66GB mjesta na disku) i još se skida preko Steama... od jučer navečer :wildboy:

Inače, jučer se netko potužio da stvarno ne možeš pokrenuti igru bez 6GB RAM-a, doslovno ti neda da ju pokreneš - izbaci error poruku. A onda je netko provjerio malo u Task Manageru i vidio da igra na max postavkama troši oko 1.8GB RAM-a ili manje.

@Yuri Ma nisu to maksimalne postavke :wildboy:

Ne izgleda kao BF4 možda, ali ne izgleda ni tako loše. Mislim, danas kasnije ću i sam to vidjet - ali vidio sam neke puno bolje PC screense do sada.



Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #141 : 05. Studeni, 2013., 17:22 »
traži 66GB mjesta na disku

šta

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #142 : 05. Studeni, 2013., 17:24 »
Ne izgleda kao BF4 možda, ali ne izgleda ni tako loše.

Zapravo izgleda jako loše.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #143 : 05. Studeni, 2013., 17:32 »
Inače, jučer se netko potužio da stvarno ne možeš pokrenuti igru bez 6GB RAM-a, doslovno ti neda da ju pokreneš - izbaci error poruku. A onda je netko provjerio malo u Task Manageru i vidio da igra na max postavkama troši oko 1.8GB RAM-a ili manje.

Ma i nije baš da je tako... Ovo je od kolege sa bug foruma



I navodno kako se napreduje kroz igru to ona sve više i više resursa "torši".. Ali i dalje ovih 6 GB memorije je smješno.. Iako...
Iako, na guru3d čitam kako kada ljudi upale 4xMSAA igra koristi preko 3 GB VRAMa :tired:
Možda je tih 6GB da pomogne procesiranju sa nekom virtualnom memoriom koju če udjelit grafičkoj pošto je ovo presmješno da ljudima guta i do 4GB video memorije... :hihi:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #144 : 05. Studeni, 2013., 18:17 »
Ove godine su stvarno pretjerali,ali stvarno 6gb ? :bonk: :hihi: mislim ono daj se ubi,pratim cod od 2003 od kada je izasao prvi dio,sve sam odigrao pa tako cu i ovaj ali ovo stvarno postaje dosadno pa barem da ne izlazi svake godine sada bi stvarno trebali uzeti stanku od barem minimun 2 godine jer ponestaje im ideja to je ocito ali da ne pljujem po igri kako mi frend kaze kampanja je jako dobra i novi mod sa alienima kaze da se ne moze odvojiti :hiha: nadam se da ce biti tako i sa mnom.Ali poznavajuci cod vec se sprema novi :hiha2:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #145 : 05. Studeni, 2013., 18:29 »
Ma sta god radili uvjek cu igrati CoD. Jednostavo me privlaci i obozavam igrati to :thumbs:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #146 : 05. Studeni, 2013., 19:00 »
E i ja volim igrati CoD jednostavno onaj osjecaj kada je instaliras i podjes igrati kampanju zabijem se u sobu i derem :D samo ove godine CoD mi malo kasnije stize na kucnu adresu tek u 12 mjesecu ne zelim prek steama jer...previse mi je 28gb radje cu ovako cekati :D  a imam i previse skole imam osjecaj da bi dobio dost negativing ocjena :D

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #147 : 05. Studeni, 2013., 19:05 »
Nikome nisu dali PC review kod, za XBO verzija pod embargom dok je PS4 dostupna već sad.
Smrdi.
Zapravo je embargo na sve Xbox One igre do izlaska konzole koliko čitam po stranim portalima. I da, pročitao sam da se dio radne memorije troši upravo na ovo što doktor1 spominje, očigledno napredne postavke podižu korištenje same memorije

Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #148 : 05. Studeni, 2013., 19:21 »
Napredne postavke tipa?
Gledao sam neke screenshotove i VIDEO KLIPOVE i ono... ne izgleda baš tako loše kao na onom screenu gore, ali nema baš nekih previše naprednih stvari.

MSAA nije baš napredna opcija, nez. Niti je toliko zahtjevna.
Da je SSAA, AJDE, al nije.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #149 : 05. Studeni, 2013., 19:32 »
Možda fish_AI?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9