HCL.HR

Call Of Duty: Ghosts

  • 241 Odgovora
  • 82077 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #240 : 22. Listopad, 2017., 12:49 »
Prešao ju neki dan po treći put. Prvi put mi nije baš bilo nešto; drugi put bila mi je puno bolja; a sada treći put mi je više mlako i nezanimljivo kao prvi put. Jednom kada doživiš te wow scene po prvi put oduševljenju je kraj. Pa tako sam bio dosta ravnodušan prema igri. Priča je okej, ali mi je slab taj odnos oca i sinova. Ima igra dobre misije, pogotovo one pod vodom i one stealth. Ona u onoj bazi undetected je bila vrh. Jedna od boljih modernog bojišta u COD-ovima. No sveukupno nebih joj dao više od sedamdeset. Engine je fakat prestar i izgleda tek pristojno. Doslovce malo bolje od Modern Warfare trilogije koja sada već ima deset godina skoro starosti. Al eto došla mi želja za posljepodnevnom razbibrigom i no brainer.


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Call Of Duty: Ghosts
« Odgovori #241 : 23. Listopad, 2017., 17:36 »
Kad može Cole tri puta mogu i ja jednom  :mrgreen:. Trebalo mi je nešto kratko da malo predahnem od PES-a pa sam odlučio da probam prvi CoD nakon dvojke, izbor je pao na ovaj nastavak valjda zbog Ghosts u imenu (stealthas u meni se nada barem jednoj-dvije misije u mraku sa prigušivačem  :mrgreen:). Nadam se, kad već nisam igrao nijedan ne-ww2 CoD da će mi barem sve one spektalukarne eksplozije koje su svima dosadile meni možda bit uzbudljive.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9