HCL.HR

Call Of Juarez: Gunslinger

  • 86 Odgovora
  • 19422 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Call Of Juarez: Gunslinger
« : 05. Rujan, 2012., 15:01 »


Izgleda da se Call of Juarez vrača na divlji zapad. Slika gore postavljena je na službenom Facebooku Call of Juareza.
Sutra valjda dolazi najava igre i prvi detalji. Očekujem da bude barem na razini Bound in Blooda.

[Facebook]
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2014., 09:24 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Novi Call of Juarez
« Odgovori #1 : 05. Rujan, 2012., 18:41 »
Nisam ni sumnjao da će se vratiti na Western stil, sa Cartelom su ukaljali sve što su prva 2 CoJ postigla, ovo je mogla biti jedna od najvećih franšiza. Bound in Blood je bio fenomenalan (jedini FPS koji sam odigrao u posljednjih nekoliko godina) i ne sumnjam da će naredni biti još bolji, jedva čekam

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #2 : 06. Rujan, 2012., 11:52 »
Trailer, info

Zvuči dobro. Ali ideja s poznatim odmetnicima mi je suviše dobra da bi bila realizirana u jednom download naslovu dok se jedan mrljavi Dead Island Riptide razvija kao "puna igra".

Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #3 : 17. Rujan, 2012., 20:56 »
call of juarez rula :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #4 : 17. Rujan, 2012., 21:02 »
Zašto, ali zašto su posilije dvije odlične igre morali ovako usrat odličan serijal.
Kužio bi da radi drugi studio i totalno drugi ljudi, ali ovo je stvarno grijeh. Čekam prvi gameplay video, iako sam siguran da će bit smeće.

 :wildboy: :wildboy:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #5 : 18. Rujan, 2012., 08:12 »
Možda neće. Kad je Cartel bio u izradi, fokus im je vjerojatno bio na Dead Islandu. Istina je da se sada radi na Riptideu,
ali budući da je to praktički ista igra pa neće biti zafrkancije oko raznih tehnikalija, mogu više pažnje posvetiti Gunslingeru.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #6 : 18. Rujan, 2012., 08:34 »
Ček jel dolazi na PC kasnije?  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #8 : 07. Ožujak, 2013., 22:08 »
Izgleda zanimljivo. Prošli CoJ je bio sranje nadam se da će se iskupit.


*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #9 : 07. Ožujak, 2013., 22:12 »
Stvarno odigrao sam Bound in Blood s interesom i prešao sam ju samo tak, jedna stvarno predobra igra. I onda sam probao Cartel i odustao nakon 15-tak minuta igranja nije mi se uopće sviđala, nadam se da će bit ovo isto kao Bound in Blood!! :clap::clap:
-The Hobo King

Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #10 : 07. Ožujak, 2013., 22:24 »
Ja nisam Cartel ni probao, a prvi COJ i Bound in Blood  su mi odlični.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #11 : 07. Ožujak, 2013., 23:13 »
Stvarno mi nije jasno zašto se svi fps developeri furaju na 2 svjetski rat (prije) i moderno ratovanje (sada), kada onakav Wild West setting (koji ima sav materijal koji treba za kvalitetan fps) stoji neiskorišten. Sreća pa imamo CoJ, iako je i njega bio uhvatio sindrom modernog ratovanja (Cartel) srećom pa su ih popljuvali i kritika i publika inače bismo ostali i bez posljednje western igre. Od Revolveraša mnogo očekujem i vjerujem da me neće iznevjerit. Bound in Blood je bio odličan, a ovo će biti slično.

Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #12 : 08. Ožujak, 2013., 12:39 »
Ovo čekam s veseljem. Bound in Blood mi je skroz kulan i odličan bio, a kakav je The Cartel bio nije potrebno dodatno naglašavati. Svakako mi se sviđa da se vraćaju na divlji zapad. Al istina, osim CoJ-a i  RDR-a, izbor igara ovoga tipa je gotovo pa ravan nuli.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #13 : 08. Ožujak, 2013., 15:18 »
Gun?

Isto odlična igra koliko pamtim

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Call Of Juarez: The Gunslinger
« Odgovori #14 : 09. Ožujak, 2013., 00:09 »
Da, Gun jeste odlična igra, ali je mnogi pljuju :wildboy:

Prva dva CoJa sam odigrao i uživao sam, treći nisam, možda jednom i odigram. A novak bi trebao rulat, jbg, na greškama se uči.
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9