HCL.HR

Cyberpunk 2077

  • 47 Odgovora
  • 19100 Hitova
Cyberpunk 2077
« : 11. Siječanj, 2013., 00:04 »
Cyberpunk 2077 je nova igra iz CD Projekt RED studia, svima nam dobro poznatog po svoje dvije The Witcher igre. Kao što sam naslov govori, riječ je o cyberpunk naslovu smještenom u tehnološki naprednu i korumpiranu 2077. godinu. Ko bi reko, a? Igra će, prema riječima autora, sadržavati ultra modernu tehnologiju koja postoji u degeneriranom ljudskom društvu. Obećavaju odrasao i zreo te svakako ambiciozan naslov u kojem će customizacija lika biti usko povezana sa pričom koja će biti ispričana nelinearno. Igra bi nam trebala na izbor dati više klasa likova, a biti će sandbox smješten u takozvani Night City. To je za sada sve poznato o igri. Nepoznate su i platforme, a i mogući datum izlaska. Ili, kako REDovci kažu - "When It's ready".

Nedavno distributiran teaser trailer:

Cyberpunk 2077 Teaser Trailer [HD]
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2013., 00:08 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #1 : 11. Siječanj, 2013., 00:34 »
Sviđa mi se trailer, nema sad nekog hypa, ali ok je trailer. Sumnjam da će zeznuti igru, imaju dovoljno iskustva sa pravljenjem epskih igara, tako da će ovo biti prva liga. Samo sam očekivao neke laserske zrake, ta sranja, a ne metke u 2077. godini.

gg :hug
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #2 : 11. Siječanj, 2013., 00:47 »
Jedan od najboljih trailera ikad, igra će rula krista.
Općenito sam fan cyberpunka i općenito njegove atmosfere. Fantastični Deus EX i Syndicate su najfriškiji izadanci tog settinga i oboje su bile jako dobre igre.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #3 : 11. Siječanj, 2013., 11:05 »
Hajp zbog CD Projekt REDa oni znaju šta rade. Očekujem duboku priču i puno sporednog sadržaja.

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #4 : 11. Siječanj, 2013., 12:00 »
Dobar tizer.

Glazba je smeće.
Igra će biti... okej. :hiha2:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #5 : 11. Siječanj, 2013., 12:42 »
Hajp zbog CD Projekt REDa oni znaju šta rade.

Znaju al to je samo dio tima. Upravo je to zabrinjavajuće - što rade podijeljeno na dva velika projekta istovremeno. Witcher 3 nije još najavljen, ali već su naznačili da je u razvoju.

Zadnji put kad su radili na više projekta istovremeno, čak tri (witcher 2, prvi witcher za konzole i još neki fps), dva su na kraju otkazana jer su uzeli prevelik zalogaj.

Jedan od najboljih trailera ikad

Čole :wildboy: :fpalm:  Trailer je statičan, nema KOMPOZICIJSKE ELEMENTE i tako. Nula napetosti.
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2013., 12:46 wyzard »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #6 : 11. Siječanj, 2013., 13:24 »
Trailer je smeće, grafički je divan i bilo bi super ako to postignu, ali ženska ima ružan nos :wildboy: Ono, zašto? Poboljšana i sve to, ali nos nije poboljšala :wildboy::wildboy:

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #7 : 11. Siječanj, 2013., 13:36 »
Ovo izgleda odlično,no vidjet ćemo kad  izbace još malo detalja o igri.Očekujem puno,nadam se da igra neće razočarat.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #8 : 11. Siječanj, 2013., 14:03 »
Znaju al to je samo dio tima. Upravo je to zabrinjavajuće - što rade podijeljeno na dva velika projekta istovremeno. Witcher 3 nije još najavljen, ali već su naznačili da je u razvoju.

Zadnji put kad su radili na više projekta istovremeno, čak tri (witcher 2, prvi witcher za konzole i još neki fps), dva su na kraju otkazana jer su uzeli prevelik zalogaj.

Istina da, ako se dobro sječam tada su si dali puno manje vremena za sve to izvest. Mislim da su dvije pune godine a vjerojatno i više od toga čisto dovoljne da se igra ispolira do savršenstva.

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #9 : 11. Siječanj, 2013., 14:08 »
Osobno očekujem dosta jer CD Projekt RED je odličan studio koji je sa witcherom napravio fenomenalan posao.

Jedan od najboljih trailera ikad, igra će rula krista.

:loludara: Umirem, ovaj Čole je prehillarious lik. Svaki novi trailer bolji od svemira, svaka nova igra rula kristove, a ne postoji još nijedna slika gameplaya kamoli video :fpalm:
On čak već i zna da će rulat. Daj mi pliz javi neku dojavu za kladu kad si takav prorok.
Nemoj se sad uvrijedit al nije da nismo vidjeli odlične trailere prije, pa da igra nije tako rulala. Nemoš znat dok ne izađe i ne "opipaš" to sam.
Jedino ako nisi Čole, onda znaš :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #10 : 11. Siječanj, 2013., 14:10 »
Trailer nije niš posebno. Vizualno lijep ali mi se bljuje od pjesme. No bitno je to da na samom kraju piše "Want to see what else CD Projekt RED is up to? More info February 5th". Eto, sami zaključite o čemu je riječ.

EDIT: Kad dođe do trailera, nema ravnoga ovomu po meni.
« Zadnja izmjena: 11. Siječanj, 2013., 14:16 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #11 : 13. Siječanj, 2013., 20:25 »
Super trailer, ova pjesma mi bas ide uz atmosferu. Jedino ne razumijem ovaj komentar o nosu zenske u traileru, zar smo stvarno toliko navikli na ekranima vidati samo savrsene ljude da su nam sada i ovakve stvari pocele smetati??

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #12 : 18. Siječanj, 2013., 14:35 »


Savršena je ženska.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #13 : 18. Siječanj, 2013., 17:14 »
Playboyeva zečica. :ementaler:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Cyberpunk 2077
« Odgovori #14 : 10. Ožujak, 2013., 13:31 »
Naletio na zanimljiv intervjuu s čelnim čovjekom CD Projekt RED-a, Adamom Badowskijem.

CD Projekt RED: "Independence is a crucial part of our strategy"

Evo nekoliko citata...

O novim platformama:
Citat:
PC allows for more at the moment, but new platforms are stepping up. In the future, it should be much easier to unify the requirements. Some things, like control schemes, will still need to be tailored to the platforms but the new platforms will unify requirements.

PC was the lead platform for Witcher 2 because it was the most powerful, but that might change in the future.

O DRM-u:
Citat:
Our DRM strategy has shown that it changes nothing. There's exactly the same number of pirated games whether you have it or not, and DRM is always painful for legal users. It wasn't really a smart decision, it's just reality.

O usmjerenju Cyberpunka:
Citat:
We don't think that there are enough games for mature, adult players - Cyberpunk is going to be one of them. We learned a lot from working on the Witcher and we want to go even further on Cyberpunk. There are more main characters, we have different classes and character types, so you can expect some new elements to the storyline.

O Cyberpunk foršpanu:
Citat:
I think some people overreacted - we had long discussions about the roles of the female characters. We have women in our writing team, so we had both sides and directions to the discussion. It's not a part of our marketing strategy. I think the female character in the teaser is a strong character - she's not just a girl. We'll probably show that later on in our next teasers and trailers.

It's really not our strategy to be controversial in this way on this topic.

O poslovnoj politici:
Citat:
Independence is a crucial part of our strategy. That means we need to be independent in both ways. First, financially and secondly creatively - they're both crucial for us. So as a company we're listed publicly on the Warsaw stock exchange, which gave us financial independence and creatively we own all our IP so we're free to invest in our own business with total creative freedom.
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9