HCL.HR

DARK SOULS

  • 217 Odgovora
  • 57523 Hitova
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #210 : 01. Travanj, 2016., 20:37 »
Presao tomb of the giants,smor je samo bio mrak kada sam skull lantern nasao sve je bilo lagano.Nito me nije nesto posebno napatio,mozda iz 2-3 pokusaja.Relativno brzo sam rijesio i demon ruins al mi je smor level bio dosadan jako dosadan.Tu rijesio sva 3 bossa,malo se sa zadnjim napatio,al ima summon za onog Solaire ja mislim da se zove tako lik i taj boss je legao.Pored bonfirea sretnem Solairea i bas sam se nesto sazalio nad njih,imam osjecaj da ce me napast kasnije ili nekakva situacija da ce bit ono da strada od moje ruke,ako se to dogodi fakat su developeri supci.Izalith mi se cini bezze,polu mi se neigra al nadam se da je kraj blizu...

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #211 : 01. Travanj, 2016., 20:51 »
To je najveća mana Dark Soulsa, ponestalo im je vremena i nije dovršen kako treba. Zato ljudi kažu da je prva polovica bolja (tj. da se igra polako raspadne nakon Anor Londa ili što god), ali nije samo do razlike između polovica već do Izalith po meni. To područje je trebalo biti puno zanimljivije i čitao sam negdje da je Miyazaki imao dobre ideje za to, ali su na kraju samo skrpali assete u nekakvu hrpu ničega i izbacili to tako. Najgore je to što sva ta post Lordvessel područja imaju dobar lore bez obzira na svoje nedostatke, pa i Izalith koji je baš drlog. Prava šteta, ali to je ta reakcija, tu ljudi već stvarno gube interes za igru.

Zato ja kažem da je najbolje pustiti Bed of Chaos za kraj. Seath je još uvijek po meni fantastičan dio igre. Nito nešto manje, jer TotG ne funkcionira baš kako je zamišljeno, četiri kralja su okej konceptualno, ali dosadna borba i onda Bed of Chaos ubije stvarno svaku volju. Možda će ti trebati malo pomoći s tom borbom i besramno pitaj, jer ti se stvarno tu nema što spojlat i bolje je po meni znat što napravit u toj borbi da agonija što prije prođe. Nakon toga ti ostaje samo zadnji boss koji je okej, pa bar igra završi na dobru notu.

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #212 : 01. Travanj, 2016., 21:01 »
Ako nisi igrao dio sa Artoriasom onda si blizu kraja.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #213 : 01. Travanj, 2016., 21:05 »
Da naravno i DLC ti ostaje ako to nisi još riješio, a ja ti preporučam da prođeš jer je izvrstan.

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #214 : 06. Travanj, 2016., 22:30 »
Prekucao napokon DS,stvarno odlicna igra,zanimljiva do samog kraja u biti ukupni dojam jedino pokvari demon ruins i izalith koji su teski smor.Ostatak levela mi je bio fantastican.Malo sam i pri kraju ostao razocaran da nije bilo nekog gadnog bossa.Bed of chaos je samo smor propao sam nekih hiljadu puta.Gwyn bezze,mozda 5 pokusaja i legao je al opet nista strasno.Malo mi je i zao sto sam je zavrsio,u zadnje vrijeme slabo imam volje za ista igrat a ova me igra uvukla u svoj svijet i pored brda pogubljenih zivaca,ponavljanja istog levela sto puta nisam gubio volju za igrom,jbg ima neku draz igra.
Xbox360 cu prodat i sad mi je drago da sam presao ovo,a fakat sam se ugodno iznenadio kad sam vidio da DS2 ima za PS4,stoga kad se pleyka rijesi nema sumnje sta ce biti prva kupljena igra.
I hvala ekipi koja mi je pomogala kada bih negdje zapeo i objasnjenjima o statsima,oruzju i ostalim stvarima o kojima nisam imao blage.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #215 : 06. Travanj, 2016., 22:40 »
Ja sam stvarno uživao uz ovaj njegov prolazak. DkS :hug

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #216 : 06. Travanj, 2016., 23:08 »
Čestitam :piva:
Bilo mi je zadovoljstvo pratiti tvoj gameplay ovdje na forumu i drago mi je ako sam i ja pomogao na neki način.
Uživaj

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #217 : 07. Travanj, 2016., 07:23 »
Zivio !!
Il´bum, Il`dum!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9