HCL.HR

Dead Space

  • 141 Odgovora
  • 34901 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Dead Space
« Odgovori #90 : 19. Studeni, 2008., 20:29 »

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Dead Space
« Odgovori #91 : 19. Studeni, 2008., 20:59 »
Super recenzija Grgure Petroviću. Ja bi joj taman dao toliko, možda ima nekih pizdarija koje znaju ić na živce, al sve u svemu, igra owna.  :thumbs:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Dead Space
« Odgovori #92 : 19. Studeni, 2008., 22:40 »
al sve u svemu, igra owna.

Složio bih se.

Enivej, završio je prekjučer. Kad budem imao vremena, odigram još jednom na najvećoj težini.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Dead Space
« Odgovori #93 : 28. Siječanj, 2009., 10:42 »
Jučer počeo igrat i apsolutno sam ostao iznenađen kako je igra dobro optimizirana. :ave:

1024 × 768 reza sve na high, sve opcije uključene i radi perfektno glatko a imam staru 7600 gt 256 mb grafu. Svaka čast programerima. =D> Već dugo nisam igrao neku novu igru da mi je radila na max postavkama.

Jako kul je igra kolko sam u nekih sat vremena uspio odigrat i par put sam se baš trznuo kad me s leđa napadne. I oni zvukovi, režanje svako tolko, odlična atmosfera. :approve
Imam taj plasma cutter za sad i owna. 2 metka u noge, frajer padne i onda ga na podu s nogom dokrajčim. :ementaler:

Odlična je igra, jedina zamjerka za sad mi je kamera. Malo je preblizu i zaklanja mi dio ekrana, pogotovo tamo na početku u onom brodu. Jel se može di u opcijama regulirat?, ja nisam našao. Bila bi mi idealna onak ko u splinter cellu.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Dead Space
« Odgovori #94 : 28. Siječanj, 2009., 13:01 »
s obzirom na to da se gotovo 90% vremena odvija u zatvorenim klaustrofobičnim prostorima bilo bi i smiješno da su je optimizirali lošije.
s ovim oko kamere se slažem, recimo u re4 koji ima vrlo sličan koncept to je obavljeno puno bolje.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dead Space
« Odgovori #95 : 28. Siječanj, 2009., 15:34 »
jel ima ova igra save game ili je to na checkpoint foru?
skinuo sam neku rip verziju i ne mogu save-at

Re: Dead Space
« Odgovori #96 : 28. Siječanj, 2009., 15:41 »
jel ima ova igra save game ili je to na checkpoint foru?
skinuo sam neku rip verziju i ne mogu save-at
Rip igre su kao playboy zečice ali bez sisa......jednostavno nije to to.
Skini cijelu igru kakva korist od RIP igara...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Dead Space
« Odgovori #97 : 28. Siječanj, 2009., 16:06 »
ionako sve zečice imaju umjetne sise  :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Dead Space
« Odgovori #98 : 28. Siječanj, 2009., 17:11 »
jel ima ova igra save game ili je to na checkpoint foru?
skinuo sam neku rip verziju i ne mogu save-at

Ima sejvanje svako tolko, na mapi su označena mjesta (nekakva ikonica ko fotoaparat). Dođeš tamo i na zidu je kao neki screen i to stisneš i sejvaš.


ionako sve zečice imaju umjetne sise  :wildboy:

 :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dead Space
« Odgovori #99 : 28. Siječanj, 2009., 17:42 »
znači, u stvari checkpointovi? nije da stisneš Esc i odeš na save game?
onda valjda radi normalno, samo nisam skužio to.

Rip igre su kao playboy zečice ali bez sisa......jednostavno nije to to.
Skini cijelu igru kakva korist od RIP igara...

 :tired:


*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Dead Space
« Odgovori #100 : 28. Siječanj, 2009., 18:09 »
Imas save game, otvori mapu i onda pogledaj di ti je ikonica kamere, e to ti je save point.

Re: Dead Space
« Odgovori #101 : 28. Siječanj, 2009., 18:21 »
;)

anyway...nabavio si igru budem je poslje far cry 2 pokušao igrati iako mislim da neću moći jel se previše bojim igrati horor igre  :chair: ova mi se čini kao dosta dobro napravljena a i volim igre gdje za promjenu vi iliti glavni lik u igri je najnemoćnije i najslabije biće u igri :).....znam da sam pokušao puno puta igrati silent hill pa sam odustao jel nisam takav tip osobe a budem joj dao šancu pa vidio na što to liči  :thumbs:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Dead Space
« Odgovori #102 : 29. Siječanj, 2009., 03:51 »
Ja ću je igrat. Ne znam kad.
Optimizacija je malo zakurac, i nakon F3 i GeoW izgleda preloše. Isto se tako i vrti.
Ono gađanje udova mi je sakato napravljeno. Ergo, mislio sam da ću pogodcima u iste polako raščlanjivati alien monstere, kad ono drek.
Derem po jednom te istom udu 5x, i kad alien umre, ovaj otpadne.
Vau, kako kul.
Kontrole su isto sakate, kao i činjenice da nema Save Gamea već moram čekat na Save Pointove.
Isto tako i nemogućnost biranja itema i oružja iz inventorija sa pauziranjem igre.
Znam, sve je to zbog nabijanja horor atmosfere i survival elementa, al to bi moglo proć da inventorij nije jebeno NEPREGLEDAN i SJEBAN.
I dok je zvuk stravičan, i to bez predaha, monsteri su smiješni. Izgledaju kao onaj peder iz The Thinga, i onako, totalno su predvidiva mjesta na kojim iskaču.
Uglavnom, to je to.

Al ae, sviđa mi se stil. Energy bar na kičmi, menu izgleda kao hajtek projekcija i te forice.

EDIT: Vidim ovde ljudi pričaju o tome kako su kidali udove. Jebemu, morat ću igrat malo dulje. Bit će da je do gej oružja.
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2009., 03:58 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Dead Space
« Odgovori #103 : 29. Siječanj, 2009., 08:49 »
Nije do gej oruzja nego jednostavno ne znas. :)

Ciljaj nize u udove. Podlaktice i potkoljenice, jel. Cak i pocetno oruzje kida jedan ud jednim shotom.

Re: Dead Space
« Odgovori #104 : 29. Siječanj, 2009., 09:25 »
@ Black pogledaj video: vhttp://www.youtube.com/watch?v=LpF-ImWmWLM vidiš da kad pogodi onog talibana nakon što izađe iz stakla da mu itekako otkine ud i da ovaj automatski pada na pod.Igra mi izgleda bolesno,vjerovatno imaš takav osjećaj u igri da si konstantno napet kroz svaki dio ali ipak me zanima što si mislio black pod onim da je predvidivo iskakivanje čudovišta? Misliš da su tako očigledno stavili "one" scene?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9