HCL.HR

Destiny 2

  • 24 Odgovora
  • 22927 Hitova
*

Mrky

  • **
  • 260
Destiny 2
« : 28. Ožujak, 2017., 21:05 »
Vecina vas je vec upoznata sa Destiny igricom. Prije sat vremena je izasao teaser za Destiny 2 igru, koja se smatra da ce izaci ovog ljeta na PS4, XONE, i Steamu. Prvi gameplay ce biti revealan za 2 dana. Vise informacija o samoj igrici mozete pronaci na sluzbenoj stranici.

https://www.destinythegame.com/

https://www.youtube.com/watch?v=kNHaheqB1-w



Da li i vi planirate zaigrat Destiny 2?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Destiny 2
« Odgovori #1 : 30. Ožujak, 2017., 19:53 »
Destiny 2 otkriven, stiže i na PC

http://youtu.be/ZJLAJVmggt0

Nadao sam se nekakvom gameplay prikazu, a ono tek u petom mjesecu stiže. Malo sam zainteresiran za PC verziju moram priznati jer sam od svih koji su igrali prvi dio pričali kako je igra baš zabavna unatoč svim manama. Možda se bude i probalo jednog dana, pogotovo jer nemam nikakvih očekivanja.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Destiny 2
« Odgovori #2 : 18. Svibanj, 2017., 17:38 »
Premijera Destiny 2 gameplaya za malo manje od 30 minuta live na twitchu, pridruzite mi se
https://www.twitch.tv/bungie?sf79749842=1

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Destiny 2
« Odgovori #3 : 18. Svibanj, 2017., 19:12 »
Ajde odlicno, bas me zanima kako ce to izgledat.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Destiny 2
« Odgovori #4 : 18. Svibanj, 2017., 19:48 »
Mi smo pratili i zapisivali sve u tekicu. Sažetak konferencije pronađite u našoj vijesti na portalu. :ementaler:

Imajte na umu da se materijali tek uploadaju na službeni kanal, pa ćemo nadopuniti vijest kako budu izlazili, ali pri dnu se nalazi snimka cijele konferencije od sat vremena.


Odg: Destiny 2
« Odgovori #5 : 18. Srpanj, 2017., 19:55 »
Odigrana je beta od D2.
Za sada cinematički dio igre je daleko impresivniji od prvoga.
Grafika i sve vizualne stvari također.
Mehanika je otprilike ista.
Multiplayer je također otprilike isti.

Ostaje za vidjeti što će biti s pričom kada sama igra dođe jer u beti imamo interesantan cliffhanger.
Grindfest je tu, level dizajn je možda najimpresivniji dio u ovoj beti, pogotovo ona Strike misija pred sam kraj.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Destiny 2
« Odgovori #6 : 29. Kolovoz, 2017., 07:38 »
Evo da malo osvjezim temu, ako je ko zainteresovan za igru, od danas je otvorena beta za sve PC igrace do 31 avgusta.

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Destiny 2
« Odgovori #7 : 29. Kolovoz, 2017., 08:07 »
Jest, ceka se da upale open betu. :D

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Destiny 2
« Odgovori #8 : 30. Kolovoz, 2017., 08:20 »
Igrao sam i onu prvu betu na PS4 prije koji mjesec i sad na PC i dalje ne kuzim sto ljudi vide u ovoj igri. Meni, a koliko vidim nisam jedini, gampelay djeluje full dosadno. PS4 verzija mi je out of the question, jer FPS i gamepad ne idu zajedno, kao i 30 fps handicap, tako da se sve nize odnosi na PC verziju.
Jedino sto mi je dobro je grafika, optimizacija i setting menu.
AI je kriminalno los, jedini izazov koji neprijatelji mogu postaviti je ogroman HP pool i brojcana nadmoc na igracem, nema dedicated servera (MP igra u 2017. nema dedicated servere nego P2P i prodaje se za 60€, just wow),  prica djeluje jako djecje (ok, znam da je MP igra, ali opet), voice acting je tak-tak i cijela igra djeluje samo kao reskin jedinice. Mehanika pucanja je eh, fanovi su toliko uzdizali to napucavanje, a kad ono, nista specialno. Mogu shvatit zasto se konzolasima to napucavanje sviđa jer ok prenesno na gamepad, ali na kompu nisam dozivio taj wow efekt nakon ostalih FPS-ova koje igram. Svi neprijatelji su toliko ogrormni, tj. siroki da se vise treba trudit da se fula nesto, nego pogodi. Balans oruzja mi je cudan za sada, onaj neki pistolj razvaljuje sve zivo u par metaka, a neki AR isprazni cijeli clip i jedva neki dmg.
Ne znam, cijela igra djeluje kao neki F2P naslov ili mali upgrade jedinicie za koji vise od 20-25€ ne bih dao i to samo zbog coop-a. U coop-u se svasta moze prozvakati, a ovo vjerujem da i nije tako lose kad se igra s ekipom.
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2017., 08:50 siblyx »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Destiny 2
« Odgovori #9 : 30. Kolovoz, 2017., 09:44 »
Ja se ne bih složio s tobom ni po pitanju grafike čak. Jedna od ružnijih igara koje sam vidio ove godine.
Jedino što je optimizacija super.

Ali, da - bit ću stereotipan, ali ovo je igra dizajnirana za prosječnog američkog šljakera koji se naradi na poslu i u slobodno vrijeme pušta mozak na pašu tako da puca u stvari, ponekad s drugim primjercima svoje vrste. Pri tome dizajn gameplaya mora biti sljedeći:

1) što krupniji neprijatelji da ciljanje ne mora biti precizno
2) što više neprijatelja koji trče pred oružje umjesto da pucaju po tebi
3) što više neprijatelja jer osim pucanja igra nema ništa drugo od core gameplayja

Stvar je, meni osobno, totalno generična. Hajd, priču neću suditi dok ju ne čujem u cjelini, ali ovakvi scenariji su mi bezveze u startu - napada ih neka misteriozna super rasa vanzemaljska jer, razlozi. Okej, ali gdje su bili prošlu igru... Koji je razlog zašto su baš sad došli, a da taj razlog nije - trebamo novog protivnika za drugi dio serijala. Iskreno se nadam da će taj dio objasniti. Inače... pušiona.

Sve mi je tak generično... glazbu je mogao skladati nekakav algoritam, AI, nešto... Osjećaj pucanja... nikakav - težina oružja i raznovrsnost baš nikakva. Super moći... nezz - to se možda kasnije otključa dodatno ili nešto - ali bacanje granate je posebni napad... melee udarac? Po tome je CoD: Infinite Warfare najinovativnija pucačina svih vremena sa svojim hakiranjem neprijateljskih robota.

Možda sudim prerano, ali baš imam osjećaj da nisam ciljana publika za igru.
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2017., 09:51 wyzard »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Destiny 2
« Odgovori #10 : 30. Kolovoz, 2017., 10:40 »
Daj si instaliraj Modern Warfare 2 pa mu opet daj 92. :hiha2: :hihi:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Destiny 2
« Odgovori #11 : 30. Kolovoz, 2017., 11:41 »
Kaže mi lik kojemu je CoD Ghosts, uvjerljivo najlošiji dio serijala po svim kritikama i mišljenjima igrača, super igra.

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Destiny 2
« Odgovori #12 : 30. Kolovoz, 2017., 11:47 »
wyzard, sve napisano je on point.
Igram stvarno puno igara i od njih dosta u MP-u, ali ne sjećam se kad sam zadnji put igrao dosadniju igru od ove.
A da ne komentiram PVP koliko je loše odrađen :loludara:

Kao što rekoh, igra mi je ostavila dojam F2P naslova i ništa više od toga. I onda se pitamo zašto su sve igre poglupljene. Kako ne bi bile kad toliko ljudi smatra igre kao što su Destiny dobrim igrama. Zašto da se developeri i trude kad mogu samo broj "2" staviti iza naziva i reć da je to sad nova igra.

I da, koliko god mi se ne sviđa ni jedan CoD nakon MW1 za MP, mislim da svi do jednoga pojedu ovu igru po dobivenom sadržaju i samom napucavanju.

Ah, novci ušteđeni :D
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2017., 11:50 siblyx »

*

Negan

  • *
  • 58
Odg: Destiny 2
« Odgovori #13 : 31. Kolovoz, 2017., 02:23 »
Pa evo, ja sam odusevljen. Usao sam u betu strasno pesimistican, ali igra me se lijepo dojmila i mislim je uzet kad izadje.
Kome se nije svidjela jedinica nece mu se svidjeti ni ovo, ali sama po sebi igra je zabavna i velik dio hatea zaista je neopravdan.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Destiny 2
« Odgovori #14 : 31. Kolovoz, 2017., 03:31 »
Meni osobno je se svidjela igra isto, prva misija koja je uvod u igru je zanimljiva, glavni enemy je zanimljiv i naravno 3 glavna lika koja smo dosada vidjeli u promocijama igre i cinematic dijelu igre. Ovo je jedna od vrsta igara koje ako bude igrao sa prijateljima ces se pravo zabavit, a igrajuci je solo vjerovatno ce dojadit poslije zavrsetka main storya. Jedina stvar koja me je razocarala u igri, je competitive dio igre, nisam dobio isti osjecaj kao kad sam gledao video za sam multiplayer competitive dio:

https://www.youtube.com/watch?v=hMUJ61jT4eY

Naravno ja sam svijestan toga da je igra u beti, i da sam gameplay iz videa iznad je najverovatnije end game gearevi, i end game skillovi. Ali glavni razlog sto neplaniram igrat igru je jel nemogu zamislit sebe da ulozim 200+ sati u looting igru, igrajuci solo ili sa random ljudima sa kojima me je igra spojila zajedno. Ali u svakom slucaju igra je zanimljiva.
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2017., 03:37 Mrky1337 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9