HCL.HR

Destiny

  • 114 Odgovora
  • 32465 Hitova
*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Destiny
« Odgovori #90 : 13. Rujan, 2014., 15:29 »
Napucavanje u igri je jako zarazno i zabavno, a sviđa mi se i vožnja :D
Priča je mogla biti i malo bolja...isto tako ocekivao sam puno otvoreniji svijet (iako nije ni ovo toliko lose...)
trenutno sam 19.lvl warlock, i cini mi se da se puno toga otvara tek kad se stigne na 20. (puno raidova od kojih su neki slozeni da se mogu igrati npr. tek na 22.,24. ili 26.lvl-dobivas vece levele s onim LIGHT,jos tocno ne kuzim kako to funkcionira jer jos nisam 20.)
Sve u svemu, igra je lijepa,zabavna (pogotovo s drustvom),a meni je odlican i PvP. Nadam se da dodatne sadrzaje nece sve dodatno naplacivati (bilo bi bolje da ima vise podklasa,a ne samo dvije...)
Klan imate na bungijevoj stranici, zove se Cro Destiny (evo link: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/111310 ).
Evo vam i kodove za besplatne kartice, 6 emblema i dvije farbe za lika ako ko hoce, ukucajte na bungijevoj stranici, ja sam ukucao jucer i sve sljaka:) 
1 Grimoire Warlock YKA-RJG-MH9
2 Grimoire Hunter 3DA-P4X-F6A
3 Grimoire Titan MVD-4N3-NKH
4 Grimoire Rixis TCN-HCD-TGY
5 Grimoire Old-Russia HDX-ALM-V4K
6 Grimoire Hive 473-MXR-3X9
7 Grimoire Moon JMR-LFN-4A3
8 Grimoire Gjallorhorn HC3-H44-DKC
9 Grimoire Duke MK.44 69P-KRM-JJA
10 Grimoire The Tower 69P-VCH-337
11 Grimoire The Hive: Ogre 69R-CKD-X7L
12 Grimoire Valley of the kings, Mars 69R-DDD-FCP
13 Grimoire The Fallen 69R-F99-AXG
14 Grimoire Red Death 69R-VL7-J6A
15 Grimoire The Cabal 69X-DJN-74V
16 Grimoire The Devastated Coast, Venus 6A7-7NP-3X7
17 Grimoire Vex Minotaur 6A9-DTG-YGN
18 Emblem Sign of the Finite 7F9-767-F74
19 Emblem Binding Focus FJ9-LAM-67F
20 Emblem Illusion of Light JD7-4CM-HJG
21 Emblem Ab Aeterno JDT-NLC-JKM
22 Emblem Field of Light JNX-DMH-XLA
23 Emblem Lone Focus, Jagged Edge 7CP-94V-LFP
24 Shader Doppel-Banshee 7MM-VPD-MHP
25 Shader Orakel 99 RXC-9XJ-4MH
PSN: Alnor_96

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Destiny
« Odgovori #91 : 15. Rujan, 2014., 19:16 »
Napravih video komentar o igri s mojim prvim dojmovima, pa eto ga i ovdje:
https://www.youtube.com/watch?v=p2XD-zsP_fI

Priča mi je trenutno definitivno najgora stvar u cijeloj igri. Kažu da nakon 20-og levela počinje akcija pa eto - moram se levelirat brzo, a ide sporo :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Destiny
« Odgovori #92 : 15. Rujan, 2014., 19:23 »
Ja sam zaprao čuo da kažu nakon 20 sati. Malo apsurdno jer ljudi kažu kako se glavna kampanja može završit i za manje od toga.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Destiny
« Odgovori #93 : 15. Rujan, 2014., 19:34 »
Ma zapravo, jučer kad sam prošao tu zadnju misiju na Mjesecu se igra malo pomakla od nekih standarda na koje te navikne kroz 7-8 sati igranja. Standarda kojih se drži ko pijan plota i koji postanu malo repetitivni. Pa se tako nije otvorio samo novi planet za istraživanje, nego je i priča dobila malo na zanimljivosti, predstavila novog ključnog lika i novi tip neprijatelja, dala malo bolji konteksta napucavanju hordi neprijatelja.

Mislim, nakon podužeg niza misija koje ne daju osjećaj da radiš išta bitno za cijeli taj univerzum (a svojski se trudiš da ih završiš, što usput i dosta traje), napokon se priča malo otvorila i dala ti do znanja da si bitan i drugačiji od svih ostalih Guardiana (iako, realno, nisi - jer znaš da su oni igrači s većim levelom koje povremeno susrećeš već vidjeli istu "ti si bitan" cutscenu, ali ajmo se pretvarat da nisu).

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Destiny
« Odgovori #94 : 15. Rujan, 2014., 20:05 »
Presao sam story za oko 15-16 sati (s tim da sam par sati potrosio na crucible,strike i exploring), dosao sam i do 20.lvl-a na oko 16-17 sati igre...da,dosta toga se otvorilo,jos nisam stigao isprobati to sve,ali kako god bilo ocekivao sam (i nadao se) da ce biti puno vise levela (iako se ide max do 30,al i to je malo za mmo po meni...) i takodjer planeta (znam,vjerojatno ce ih dodati dlc-evima,sto je po meni totalna glupost,al jbg,ipak je activision u pitanju),da je vise planeta (jos barem 2-3) onda bi bilo i puno vise lvl-a, npr. 50-60 sto bi vec dalo puno i na storyiju igre a i na sadrzaju...(sigurno i na ocjeni trenutnoj koje kruze po internetu i koje nisu bas bajne) ...tada bi igra vjerojatno bila ono sto sam ja ocekivao da ce biti,ovako je samo nekako dosta nedovrsena u nekim stvarima,al kako god bilo zabavno je:D
PSN: Alnor_96

Odg: Destiny
« Odgovori #95 : 18. Rujan, 2014., 22:17 »
Ima li itko problem s igrom vezano za pucanje veze. Npr. sve mi uredno radi dok ne pocnem control ili bilo koji pvp mod. Nakon toga usljedi pucanje veze i izbacivanje s servera s obavijesti o eroru baboon a nekad i caterpillar... U slucaju da sam ja host nema pucanja i uredno zavrsim partiju. Pomagajte ljudi...

Odg: Destiny
« Odgovori #96 : 21. Rujan, 2014., 23:42 »
Evo i Facebook grupa da se lakse nadjemo ingame, pa tko voli nek' izvoli: https://www.facebook.com/groups/356841381134870/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Destiny
« Odgovori #97 : 28. Rujan, 2014., 13:22 »
Evo i mog drugog video komentara:
http://youtu.be/41Ds2I2lMV0

Da bude i ovdje u temi, jer onako - to je moje mišljenje o igri, a tu se pišu mišljenja o igri. Logika.

Inače, došao do levela 20 jučer, skuplja se light pomalo i tako. I dalje je relativno zanimljivo iako više nema više toliko onog osjećaja napretka kao u vrijeme kad su se bildali leveli igrajući story misije. Koliko god je priča jadna, bolje je tako nego da nema nikakve priče, valjda. Sad nakon levela 20 je kao fokus na tome da istražuješ svaki planet, sve što se može raditi u Toweru i sudjeluješ u nekim posebnim misijama koje Bungie izbaci tu i tamo. Grindaš. Jer stvar je u tome da su lokacije i neprijatelji uvijek isti, a i oružja uglavnom izgledaju ili funkcioniraju na istoj osnovi... pa i to malo dosadi. Osim ako sam sebe ne poguraš malo da si promijeniš loadout pa da napokon pucaš iz nečega što ti se inače nije sviđalo na prvu.

Jučer sam u sklopu jednog od onih posebnih dnevnih evenata igrao level 20 story misiju na Mjesecu - koju sam već igrao prije 10 sati. Što je s tim? Ista misija koju sam već igrao, samo malo teža - i to je kao posebni dnevni izazov? :wildboy: To me definitivno neće zadržat, osjećam kao da uzalud trošim vrijeme na takve stvari. Pogotovo kad na kraju ne dobijem ništa bitno za svog lika.

EDIT: E da, dijelimo dva primjerka Destinyja - jedan za PS3 i jedan za PS4. Viš o tome ovdje:
http://www.hcl.hr/vijesti-hcl-video-dijelimo-dva-primjerka-destinyja-i-prelazimo-strike-misiju-na-marsu-11932-27.html
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2014., 15:25 Ementaler »

Odg: Destiny
« Odgovori #98 : 21. Listopad, 2014., 08:57 »
Kratak osvrt nakon 40 dana!

Igru sam dobio sa PS4 drugi dan od izlaska! U pocetku mi je bila jako teska, zajedno sa privikavanjem na gamepad :). Za prolazak story line-a mi je trebalo 20 dana.
Nakon nje sam odigrao i Killzone i Tomb Rider i Second Son i stalno se vracam na Destiny.

U stvari, tek sad sam svjestan koliko je igra glatka, precizna, dinamicna i zabavna!
Uzivam u dodatnim misijama, zajednickim zadacima i posebnim nagradama!

Svaka preporuka svima! Rijetka igra koju guramo opet i opet u konzolu i uvijek ponovno zabavna!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Destiny
« Odgovori #99 : 26. Listopad, 2014., 06:32 »
@Alnor: fala lipa, i dalje rade ove sifre, upravo ih ukucao :mrgreen:

Evo ja sam malo ''zakasnio'', poceo sam igrat tek ovaj tjedan, trenutno LVL 10 hunter i upravo odradio misiju na Veneri, svaki dan odigram 4-5 misija, neznam meni je ovo odlicna igra, bas mi pase.

Koristim hand cannon (pistolj) i vecinom lupam ekipu u tintaru pa mi je tako najdraze i najbrze, puskice su mi nekako slabasne.

Probao sam igrat na Hard, i uspio prec prvih par misija, ali onda se razlika u LVL-u izmedju mene i neprijatelja drasticno povecala i igra je postala nemoguca, pa sam se vratio na normal, barem dok ne apgrejdam lika kako treba.

Posto sam prije ovoga odigrao D3, ovo mi djeluje bas kao Diablo FPS (Borderlands nisam igrao, ali bi mogao posto mi se svidja ovaj tip igre), naravno ovo nije ni blizu kvaliteti D3, ali je i dalje odlicna igra :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Destiny
« Odgovori #100 : 26. Listopad, 2014., 12:09 »
np:)
hehe,malo pricekaj za misljenje,kada dodjes na 20.lvl onda ce poceti festa (jaci strikeovi,opcenito zahtjevnije za nadograditi lika-skupljanje shardova,pa ce kasnije poceti i raidovi-sto je nesto najbolje u igri itd.). vjerojatno ces jos par put promijeniti misljenje o igri :mrgreen:
sto se mene pita,imam oko 100 sati igre i meni je i dalje zabavno (sto mi dokazuje da je odlicna igra buduci da nema puno igri koje bi tolko igral,i da,nakon 100 sati sam 28.lvl) :)
PSN: Alnor_96

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Destiny
« Odgovori #101 : 29. Listopad, 2014., 22:57 »
Eto ja sam ju jucer tek poceo i zasada sam zadovoljan,brzo napredujem,pa se javim sa kasnijim impresijama,pa se mozemo i dogovoriti za neko zajednicko igranje :piva:

Odg: Destiny
« Odgovori #102 : 31. Listopad, 2014., 18:00 »
Evo malo Hrvatskog streaminga na nasem jadnom upload_u no gledljivo je. Uglavnom tu se osim Destiny stremaju sve popularne igre na PS4 I PC platformi.

 

  http://www.twitch.tv/w1k1n6_cro
Ljudi se rađaju s neznanjem, ne s glupošću. Glupi postaju školovanjem.

*

alkatraz

  • n00b
  • 1
Destiny ps3
« Odgovori #103 : 30. Prosinac, 2014., 14:02 »
Ako netko hoce igrat destiny na PS3 neka me doda ja sam level 25, a korisnicko ime mi je ALKATRAZ140
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2014., 14:23 wyzard »

Odg: Destiny
« Odgovori #104 : 31. Kolovoz, 2015., 19:01 »


/hype

Jel igra još tko? Ili misli opet igrat za 2 tjedna kada izađe ekspanzija?
Počeo sam igrati prije 2 mjeseca i nisam pipnuo ni jednu drugu igru od tada.

Super mi je kombinacija FPS-a i RPG skillova, super su to iskombinirali.
Raidovi su zabavni, PvP je zabavan. Igra je jedan veliki grind, ali zabavan grind.

Koliko sam čitao komentare igra se jako promijenila od početka, na bolje. Ljudi koji su bili jako razočarani dosta hvale sadašnje stanje.
Ima ponekih problema, trenutno meta stanje PvP-a je u kurcu, ali idući tjedan dolazi patch koji to mijenja.
A tjedan nakon dolazi ekspanzija koja puno toga mijenja. Više nema light levela, maksimalni level će biti 40 a light stat će zamijeniti attack i defense.
Dolazi po jedna nova podklasa za svaku klasu, novi raid, novi PvP modovi, nove mape i još puno toga.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9