HCL.HR

Deus Ex: Mankind Divided

  • 170 Odgovora
  • 68874 Hitova
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #165 : 21. Travanj, 2017., 21:41 »
Nakon mlakog starta za divno cudo igra mi je sjela :)
Prvih desetak sati sam s mucenjem igrao,krenem koristit oruzja i gunplay mi je jako los,udarim restart,najveca tezina i sada ghostam gdje je to moguce ak ne non leathal takedowns :)

Najveci plus igre je svijet,stvarno je detaljan da je to nemoguce,jedno pola sata sam se divio dizajnu onog stozera,sta su sve nakrcali u mali prostor i kako dobro izgleda.
Pala mi je na pamet Nikita i 24, serije :) bas zivo i vjerodostojno izgleda

Grafika jako solidna,igram na pro,nisam imao nikakvih dropova,igra izgleda i ide odlicno.Prica doduse nista posebno al opet moze proci,likovi su ok,neki me iznenade kako su uradjeni sa solidnim voice actingom dok su drugi onako meh nit smrde nit mirisu.

Hubovi su mi onako,moglo je s danasnjom tehnologijom i bolje,mislim na Prag,dok je onaj geto vrhunski uradjen,kod Praga me smeta velicina,nekako nisam zadovoljan mogao je i morao biti veci.

Augmentacije izbjegavam koristit,samo hakiranje i to je to.Iako ih ima zanimljivih na njih cu se oslonit u drugom prelazu kad budem ubijao sve redom.

Solidan dodatak fransizi al daleko je ovo od igre kakvu sam ocekivao,sidequestovi su bezze,vecinu koju sam odradio smorili su me,jedino mi je ona banka zanimljiva bila ostalo sve jako zaboravno.

Dobra stvar sto sam je prvi put doslovno presao kao walkng simulator,istrazuj,hodaj,oruzje nikad u rukama,pa ima smisla prekucat je jos jednom :)

I da ono sto me zasmetalo najvise su proklete ventilacije one su rjesenje svih problema u deus ex svijetu,malo su ih u ovom nastavku previse isforsirali.

7/10

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #166 : 22. Travanj, 2017., 08:36 »
proklete ventilacije one su rjesenje svih problema u deus ex svijetu

Ventilacije su u svakom svijetu rješenje svih problema  :hihi: Čovječanstvo se ne venta dovoljno

Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #167 : 25. Travanj, 2017., 13:50 »
Završio nedavno. Vrlo sam podijeljenog mišljenja za ovo.

Nezz možda nabacim neku mini recu možda samo stavim dojmove u listu odigranih ali prilično sam razočaran.
HR je za DVA koplja bolja igra.

HR-u sam dao 9/10
MD-u nedam više od 7.5/10

 :hiha2:

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #168 : 07. Ožujak, 2018., 14:11 »
Mali bump teme.

Planiram danas početi, pa me zanima kakav je ovaj Criminal Past DLC, ako je neko igrao? Vrijedi li da se kupi?

Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #169 : 07. Ožujak, 2018., 18:12 »
Imas solidnih 5 sati igranja s nekolicinom tajni i dosta dobrom pricom, isplati se s obzirom na cijenu

Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #170 : 07. Ožujak, 2018., 18:20 »
Meni osobno se jako svidio.

Solidnog je trajanja ako se dobro sjećam, ovisi koliko istražujes i da li koristis sve Jensenove gadgete.

Dlc me podsjeća na Riddicka i njegov Escape from Butcher Bay.

Cijeli zatvor je odlično dizajniran.

Priča je zanimljiva i mislim da se isplati uzeti. Uglavnom, zanimljiviji mi je nego prethodni dlc.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9