HCL.HR

Dragon Ball Xenoverse

  • 13 Odgovora
  • 11027 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Dragon Ball Xenoverse
« : 10. Siječanj, 2015., 22:04 »

OSNOVNE INFORMACIJE

Naziv: Dragon Ball Xenoverse
Proizvođač: Dimps
Izdavač: Namco Bandai
Platforme: PS4, X1, PS3, X360, PC
Datum izlaska: 27. veljače
Žanr: Tabačina

U novoj Dragon Ball igri kreiramo svog vlastitog lika iz jedne od 5 dostupnih rasa (zemljani, s Nameka, s Friezerovog planeta, Saiyan i Maijins) te s istim sudjelujemo u nekim od najvažnijih borbi serijala. Osim singleplayera tu je i mrežni versus mod, a navodno bi se trebao pojaviti i kooperativni način igre. Ja sam dosta nabrijan na ovo, izgleda da bi nakon dugo vremena trebali dobiti dobru DB igru :ementaler:

HCL: Dragon Ball Xenoverse odgođen do kraja veljače u Europi

SLIKE I TRAILERI







Dragon Ball XENOVERSE - Jump Festa Trailer

Dragon Ball Xenoverse - PS3/PS4/X360/XB1/Steam - You are the reclaimer (Extended Trailer)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #1 : 10. Siječanj, 2015., 22:26 »
Ozbiljno razmišljam o tome da ovo nabavim uz pošteni kontroler ... izgleda jako jako dobro :ementaler:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #2 : 10. Siječanj, 2015., 22:36 »
Meni pogotovo rula kreiranje likova, napokon mogu kreirati Arcosiana (rasa iz koje je Frieza) te ga obojiti u željenu boju :ementaler:

Inače evo dio kreiranja likova

Dragon Ball Xenoverse Majin Character Creation

URED: Ili ženskog Majina, sad sam u nedoumici :hiha2:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #3 : 10. Siječanj, 2015., 23:00 »
Veliki hajp, već jako dugo čekam pravu DBZ igru. Ja sam definitivno Namekian (Namečanin?) u ovome jer su mi oduvijek bili najsimpa rasa (da se bar da složit lik ala mali Dende <3) a i ta Namek/Frieza saga mi je bila najmilija oduvijek.

A na koju bi točno šemu išao taj SP dio? Ne kužim baš, na ovom videu izgleda poprilično mmo-asto sve, valjda neće bit kvestovi "odi tamo pa donesi/raznesi nešto" nego bar nekakvi zapleti i pričanje priče... inače čemo samo MP igrat.
Jedine DBZ igre koje sam igrao su oni prastari arena fajteri bez ikakve priče. I malo onaj source mod za HL2 koji mi je neprestano krešao i bio neigriv.


Offtopic, ove godine dolazi i novi film :ementaler: onaj iz 2013' sam nekoliko puta gledao, preporuka ako niste 10/10

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #4 : 10. Siječanj, 2015., 23:06 »
Pogledaj drugi video u prvom postu za dijelove priče, ugl netko nepoznat poništava sve najvažnije borbe kroz povijest DB-a što utječe na sadašnjost zbog čega mislim Trunk skuplja kugle i traži od zmaja heroja koji će sve vratiti na stvari kakve su trebale biti. Pogađaš, taj heroj smo mi :ementaler: Ugl trebali bi proći sve bitne borbe iz DBZ serijala, ali valjda u alternativnoj stvarnosti, što mi se čini da bi moglo rulati jako

URED: I da, možda budeš mogao napraviti lika a'la Dende, jer se očigledno mogu birati veličine lika, pogledaj samo ovaj Bujin kreator i kolike su razlike u visini
« Zadnja izmjena: 10. Siječanj, 2015., 23:09 kaisersephirot »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #5 : 10. Siječanj, 2015., 23:25 »
netko nepoznat poništava sve najvažnije borbe kroz povijest DB-a što utječe na sadašnjost zbog čega mislim Trunk skuplja kugle i traži od zmaja heroja koji će sve vratiti na stvari kakve su trebale biti. Pogađaš, taj heroj smo mi :ementaler: Ugl trebali bi proći sve bitne borbe iz DBZ serijala, ali valjda u alternativnoj stvarnosti, što mi se čini da bi moglo rulati

Savršeno jebemti, još možda i dam PEDESET eura za ovo na steamu :hiha::wildboy:

URED: I da, možda budeš mogao napraviti lika a'la Dende, jer se očigledno mogu birati veličine lika, pogledaj samo ovaj Bujin kreator i kolike su razlike u visini

Premotao sam malo taj video :mrgreen: dat će se vjerojatno

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #6 : 10. Siječanj, 2015., 23:52 »
A nez, baš me zanima kakva sve sranja su se dogodila u budućnosti, vjerojatno je sve apokaliptično, a mi idemo malo po malo kroz prošlost i ispravljamo stvari, a samim time mijenjamo budućnost. Isuse kako bi to rulalo kad bi bilo tako, nadam se ovo recenzirati pa napišem osvrt ako ugrabim igru :ementaler:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #7 : 21. Siječanj, 2015., 20:29 »
Svježi info

New characters revealed, a Season Pass announced and more villainous characters unveiled: DRAGON BALL XENOVERSE keep on aiming higher than ever!

Omega Shenron and Gogeta SS4 confirmed to join DRAGON BALL XENOVERSE roster, isn't that great?!!!

The list of characters turned into villainous mode by Mira and Towa just got longer as Gotenks, Vegeta, Gohan, Piccolo, Androids and even the Great Apes are now confirmed! The two foes took their mischiefs even further by making Vegeta join the Ginyu Army…

You want more? Good because we are happy to announce a super-charged Season Pass is containing 3 different amazing DLC Packs for all Dragon Ball fans wishing to extend their experience. Here is a preview of the content:



Najavljeno je i par DLC-ova

DLC Pack 1 (Available in March 2015): 3 playable characters: GT Goku, Pan & GT Trunks; 4 Time Patrol quests; 12 Quests; 15 New Special Moves for the players’ avatars; 5 new costumes

DLC Pack 2 (release date to be confirmed later): Exclusive Playable Characters, Quests, Special moves and costumes

DLC Pack 3 (release date to be confirmed later): Turtle Hermit set, Jaco the Space Patroller and highly exclusive content!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #8 : 24. Siječanj, 2015., 01:29 »
Ovo se čeka. Stao sam na Tenkaichiu 3, ali vrijeme je bilo da se vratim ovim igrama zbog kojih sam PS2 i bio kupio nekada davno :ementaler:

*

gvags

  • *
  • 29
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #9 : 26. Veljača, 2015., 11:04 »
Ajoooj jos samo jedan dan?? :o

Da li mogu da pokrenem
« Odgovori #10 : 05. Studeni, 2016., 21:52 »
da li mogu da pokrenem Dragon Ball Xenoverse 2 ili Dragon Ball Xenoverse 1 sa
Procesor: AMD Athlom(tm)IIX2 260 Processor  3.20 GHz
Instarilana memorija (RAM):4,00GB(3,50 GBupotrebljivo)
Tip sistema:  32-bitni operativni sistem
 Graficka: AMD Radeon HD 6570

Odg: Da li mogu da pokrenem
« Odgovori #11 : 05. Studeni, 2016., 22:46 »
Prebaci se na 64-bitni sistem i radit' će ti ako bude sve na low. (Znam jer imam istu grafičku)

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #12 : 20. Studeni, 2016., 22:54 »
pozdrav... veliki sam fan dragon balla, ali od PS2 nisam igrao ni jednu igru.
sad me ovaj xenoverse jako zainteresirao, al mi se ne daje baš 350kn za drugi dio.
moje pitanje je, je li velika razlika između jedinice i dvoje? koje su glavne prednosti dvojke nad jedinicom? :)

Odg: Dragon Ball Xenoverse
« Odgovori #13 : 08. Lipanj, 2017., 20:34 »
jedno pitanje u vezi igre naime imam problem jedan kako da udaram brzo ako me razumijete sta ocu da kazem posto sam nov ovdje na forumu valjda ce neko da odgovori hvala unaprijed

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9