HCL.HR

Driver serijal

  • 12 Odgovora
  • 12550 Hitova
Driver serijal
« : 25. Srpanj, 2016., 13:30 »
Zapoceo sam Driver 3 i interesuje me kakva su vasa misljenja o ovoj igrici, kao i koji je po vama najbolji deo Driver serije.
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2016., 15:29 snowblind »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Driver serijal
« Odgovori #1 : 25. Srpanj, 2016., 16:52 »
Hmm, teško pitanje.

Nema tu najbolja igra u tom serijalu, prva tri djela su promjene ogromne donijele.

1.dio: jer je prvi dio, lol! :D  Napetost kad te policija vata, pa Miami i San Francisco. Puno mladih dana je potrošeno na toju igru. Kad netko spomenje PS1 (sivonju) prvo mi DRIVER 1 padne na pamet.(veći yostic od šake mi bio)  :hihi:
Pa bježanje od policije, pa ko fin ti gospodin polako voziš voziš, ejj i žimigavac (štop svijetlo više al' dobro žmigavac je bio!!) se mogao palit a GTA 2 je bio znate i sami kakav.

2.dio: Isto velike promjene (bar za mene su bile) UU jbte pa lik more iz auta izać i sjest negdje u kafić :D To je za mene bilo ono full dobro i (izgledalo mi je full realno)
(I ne zanima me ako mi netko kaže (hahhaha šta je tu realno?!) je realno je....)
Samo nisi mogao izać iz auta kad te policija vata,
mislm da je bio neki bug pa policija prođe kroz tebe ako u nekom trenutku sretnom upreš (Trokut) i ono pitanje: ako je ovaj dio dobar kakav će treći bit!?  :slini:

3.dio: Jako se razlikuje od prva dva i drugi se razliku od prvog, izać iz auta i pucati!! Zakon! :D Pa to realno razbijanje auta.. Ili uzmeš Audia 80 žutog (najbrža boja) i vozaš se po cijeli dan, čak sam i vrijeme namještao kakvo je i vani bilo.

Nisam igrao Driver San Francisco.  :wildboy:

A šta mislim o Driver 3. Ma sve najbolje samo vozaj. :D Čuvaj se na moru u kućama, tamo ima neki kreten sa machine gun. Mrzio sam ga.  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Driver serijal
« Odgovori #2 : 25. Srpanj, 2016., 19:53 »
Igrao sam ih sve,svaki je bio solidan,gta je jednostavno sahranio ovu fransizu,sve je bilo bolje uradjeno u gta da nije vise bilo potrebe za driverom :)
Meni je najbolji Driver chronicles,igrao sam na xbox360,stvarno solidna igra koja je donekle mogla parirat gta serijalu.Pocetak igre je tamo 80-e,na pola igre odlazis u zatvor,nakon 20 godina si vanka i ono druga totalno igra.
Od cijelog serijala nju su po meni najbolje uradili od voznje do napucavanja i price.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Driver serijal
« Odgovori #3 : 25. Srpanj, 2016., 20:25 »
Meni je prvi svakako ostao u najljepsem sjecanju.Kad se samo sjetim one garaze i mucenja dok sam shvatio sta sve treba napravit.Igra je bila stvarno teska, al sam gustao i proveo sam sate i sate u njoj.

Drugi dio sam takoder peglao satima, sjecam se Havane ko da je bilo jucer.Svakako odlicna igra i bas mi je ostala u predivnom sjecanju.

Treci dio sam isto peglao dosta.Sjecam se nekih scena poput nekog zutog auta na pocetku i neke kuce uz more, mislim da je to bio Miami.

Ovo na sta ti mislis dilo_trasul je vjerojatno Driver Parallel Lines, njega sam isto peglao dosta, cini mi se na PCu.Cak sam ga i zavrsio ako se ne varam.

Kad se samo sjetim koliko su prvi Driveri bili teski, ona policija ti neda mira, na mapi sam krojis put, nema nikakve trake da te vodi, grafika nikakva jedva vidis ista, a ja gustam ko da sam u VRu.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Driver serijal
« Odgovori #4 : 25. Srpanj, 2016., 21:21 »
Ja se sjećam da mi je bilo pravo čudo kad sam otkrio da se u drugom dijelu moglo sjesti na stolicu negdje usred grada i mijenjati kameru.

Totalno nebitno i nevažno za išta, ali to mi je bilo fascinantno.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Driver serijal
« Odgovori #5 : 25. Srpanj, 2016., 23:26 »
Meni je prvi svakako ostao u najljepsem sjecanju.Kad se samo sjetim one garaze i mucenja dok sam shvatio sta sve treba napravit.Igra je bila stvarno teska, al sam gustao i proveo sam sate i sate u njoj.

Ovo na sta ti mislis dilo_trasul je vjerojatno Driver Parallel Lines, njega sam isto peglao dosta, cini mi se na PCu.Cak sam ga i zavrsio ako se ne varam.

Kad se samo sjetim koliko su prvi Driveri bili teski, ona policija ti neda mira, na mapi sam krojis put, nema nikakve trake da te vodi, grafika nikakva jedva vidis ista, a ja gustam ko da sam u VRu.
Prvu misiju nisam nikad ni prešao u Driver-u 1 xD

Ma kakav sad 4k, to je mala beba kakav je prije bio osjećaj. :D

Driver Parallel Lines na ps2 sam ja igrao :D Sjećam se jedne pjesme u toj igri koju sam obožavao iđe refren vako nešto :"gicha gicha" dalje ne znam ali mi samo to ušlo u glavu i par puta samo sam je čuo odakad sam je prestao igrati. :)

Ja se sjećam da mi je bilo pravo čudo kad sam otkrio da se u drugom dijelu moglo sjesti na stolicu negdje usred grada i mijenjati kameru.

Totalno nebitno i nevažno za išta, ali to mi je bilo fascinantno.

Haha samo mi je jedna stvar bila problem. Nije se moglo auto ugasiti i sijediti u kafiću ko čovjek.  :wildboy:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Driver serijal
« Odgovori #6 : 26. Srpanj, 2016., 05:10 »
Meni je prvi svakako ostao u najljepsem sjecanju.Kad se samo sjetim one garaze i mucenja dok sam shvatio sta sve treba napravit.Igra je bila stvarno teska, al sam gustao i proveo sam sate i sate u njoj.

Drugi dio sam takoder peglao satima, sjecam se Havane ko da je bilo jucer.Svakako odlicna igra i bas mi je ostala u predivnom sjecanju.

Treci dio sam isto peglao dosta.Sjecam se nekih scena poput nekog zutog auta na pocetku i neke kuce uz more, mislim da je to bio Miami.

Ovo na sta ti mislis dilo_trasul je vjerojatno Driver Parallel Lines, njega sam isto peglao dosta, cini mi se na PCu.Cak sam ga i zavrsio ako se ne varam.

Kad se samo sjetim koliko su prvi Driveri bili teski, ona policija ti neda mira, na mapi sam krojis put, nema nikakve trake da te vodi, grafika nikakva jedva vidis ista, a ja gustam ko da sam u VRu.

Da u pravu si parallel lines se zove,nemam pojma zasto sam je zapamtio kao chronicles :-)

Odg: Driver serijal
« Odgovori #7 : 26. Srpanj, 2016., 12:14 »
Parallel lines pamtim po dosta dobroj priči, a Driv3r (treći nastavak) po odličnom soundtrack-u i Miami feel-u. Igra je imala i super grafiku za ono vrijeme.

Odg: Driver serijal
« Odgovori #8 : 26. Srpanj, 2016., 23:36 »
Igrao sam ih sve,svaki je bio solidan,gta je jednostavno sahranio ovu fransizu,sve je bilo bolje uradjeno u gta da nije vise bilo potrebe za driverom :)
Meni je najbolji Driver chronicles,igrao sam na xbox360,stvarno solidna igra koja je donekle mogla parirat gta serijalu.Pocetak igre je tamo 80-e,na pola igre odlazis u zatvor,nakon 20 godina si vanka i ono druga totalno igra.
Od cijelog serijala nju su po meni najbolje uradili od voznje do napucavanja i price.

Koliko se secam tu Tannera nije bilo.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2016., 23:38 Filip 1 »

Odg: Driver serijal
« Odgovori #9 : 26. Srpanj, 2016., 23:38 »
Parallel lines pamtim po dosta dobroj priči, a Driv3r (treći nastavak) po odličnom soundtrack-u i Miami feel-u. Igra je imala i super grafiku za ono vrijeme.

I AI je bio dobar za ono vreme.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Driver serijal
« Odgovori #10 : 27. Srpanj, 2016., 00:29 »
@cobra

https://www.youtube.com/watch?v=_zBwRDEFMRY

blondie - one way or another

valjda svi koji su igrali taj driver su zapamtili tu pjesmu :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Driver serijal
« Odgovori #11 : 27. Srpanj, 2016., 01:46 »
@cobra

https://www.youtube.com/watch?v=_zBwRDEFMRY

blondie - one way or another

valjda svi koji su igrali taj driver su zapamtili tu pjesmu :D

To kralju, hvala ti!  :thumbs: :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Driver serijal
« Odgovori #12 : 28. Srpanj, 2016., 19:00 »
@cobra

https://www.youtube.com/watch?v=_zBwRDEFMRY

blondie - one way or another

valjda svi koji su igrali taj driver su zapamtili tu pjesmu :D

Ja sam zapamtio i Sufragette  City od Davida Bowia

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9