HCL.HR

Dying Light

  • 165 Odgovora
  • 54777 Hitova
Odg: Dying Light
« Odgovori #150 : 05. Ožujak, 2018., 16:48 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:36 Bert_Raccoon »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dying Light
« Odgovori #151 : 05. Ožujak, 2018., 17:21 »
Onaj koji je igrao igru direktno po izlasku i prednaručio ju.
Ovo u coop-u je brutala, a o DLCu da ne pričam.


Isto tako odakle tebi te cijene?!?
Igra je doslovno 16€ + 11€ za glavni DLC...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dying Light
« Odgovori #152 : 05. Ožujak, 2018., 17:28 »
Kakva je ovo tema?!?!? Pa igra ima temu čovječe! :hiha2:

Odg: Dying Light
« Odgovori #153 : 05. Ožujak, 2018., 20:50 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:35 Bert_Raccoon »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dying Light
« Odgovori #154 : 05. Ožujak, 2018., 21:01 »
Tko još kupuje igre na Steamu?!? Samo ako su na akciji, a čak i tada su jeftinije drugdje. Ako kupuješ putem PayPal-a nema problema.


Odg: Dying Light
« Odgovori #155 : 22. Kolovoz, 2018., 17:41 »
Igra li još tko ovo čudo ?

Ja sam se malo bacio u avanturu sa zombijima kao blagi predah od Witchera 3 i moram priznati da igra nije nimalo loša, ako ništa zabavna je.

Odmah me je igra podsjetila na film I"m Legend  :hihi:

Uglavnom, imam već nekih 12h igranja i još nisam našao nikakvo vatreno oružje. Samo čekić, lopata, francuski ključ i sl. haha ali fora je i bježanija kao izlaz u slučaju nužde.

Ono što me je iznenadilo je da postoji upad drugih igrača ako igraš u online načinu.

Uglavnom napao me je neki stvor, ali bio sam preslab da se suprostavim  :hihi:




*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Dying Light
« Odgovori #156 : 22. Kolovoz, 2018., 18:17 »
Vjerojatno te napao onaj Volatile ili kako vec. Odlicna je igra, ja i kolega Hrvatina smo je presli zajedno i krenuli na The Following gdje smo malo zapeli sa igranjem. Prezabavna je u co opu za igrat.

Inace meni top igra, gameplay je vrhunski i uzitak je parkourati po gradu. Prica nije losa, a setting je odlican. Bas se najezis kad ti zazvoni sat i kazu ti night is coming.

Odg: Dying Light
« Odgovori #157 : 22. Kolovoz, 2018., 19:32 »
Da znam da vas dvojica gonjate to  :thumbs:

E da i to sam primijetio da se noću pojavljuju neki zombiji tragači pa moraš biti oprezan jer ako te vide ne piše ti se bajno

Ako preživiš noć dupla ti se experience pa je u svakom slučaju fora

Dobra stvar u ovoj igri mi je također što nisi nadmoćan da ono čistiš sve pred sobom nego je prava survival situacija. Sa dva tri zombija možeš uči u koštac ali već sa 4-5 je pametnije pobjeći a ujedno i sačuvati oružje jer se oštećuje i propada.

Ne znam kako je poslije ali sada je tako

A ne znam šta me je napalo ali bio je neki stvor tako što me je privukao sa svojim pipcima valjda i to je to  :wildboy:

p.s. kakav je DLC ?


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dying Light
« Odgovori #158 : 22. Kolovoz, 2018., 19:41 »
DLC je meni osobno skoro duplo bolji. Uveli su novu granu za upgrade skill-a vožnje, imaš vozilo i za njega moraš tražiti od benzina do matica. Fora je što ga možeš customizirati, a možeš i nabrijavati to vozilo od lv. 1 komponenti do lv. 5 (ako se ne varam).


A Bartule, mi nastavljamo kad se vratiš tamo gdje smo stali :)


Ako Darijoman stigne do tada do DLC-a, može i on s nama ako se vremenski pogodimo. Coop ide do 4 igrača. I fora je jer međusobno možemo dijeliti oružja, iteme, itd.
U Coop-u najviše profituje slabiji igrač jer ovaj s većim lvl dobiva i bolja oružja (recipročno tvom levelu) koja može baciti iz inventory-a i onda ga ti možeš pokupiti.

Odg: Dying Light
« Odgovori #159 : 22. Kolovoz, 2018., 20:05 »
A ne znam ništa.

Najbolje da ne gradimo nikakve velike planove. Ako se sretnemo bit će dobro  :piva:

Trenutno mi je ovo sekundarna igra pa ni sam ne znam koliko ću se posvetiti njoj ovih dana i kad ću to završiti, a isto tako i  vaša situacija


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Dying Light
« Odgovori #160 : 22. Kolovoz, 2018., 22:32 »
Mi cemo to zavrsit Hrvac pa cemo krenut sa necim drugim. Ako kolega uspije doc do Dlca neka uleti u koji game, bar da ga opremimo sa par vrhunskih oruzja.

Meni je dlc isto odlican, jedna od boljih ekspanzija u igrama i svakako se isplati odigrat.

Uskoro izlazli i drugi dio, a to ce ja mislim bit pun pogodak, jer su devovi ove igre stvarno nadareni. Koliko znam to je neki mali studio i prije DL nisu imali iza sebe neke velike igre.

Odg: Dying Light
« Odgovori #161 : 22. Kolovoz, 2018., 23:13 »
Ako dođem do DLC-valjda necu ostati na francuskom kljucu  :hihi:

Odg: Dying Light
« Odgovori #162 : 02. Rujan, 2018., 13:59 »
Pozdrav ljudi

Dali po završetku glavne priče ostaje mapa slobodna za rješavanje sporednih misija, karantena, izazova itd. ako šta ostane ili je gotovo ?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Dying Light
« Odgovori #163 : 02. Rujan, 2018., 14:43 »
Mislilm da ti sve ostane za rjesavat ovo sta nisi rjesio, side misije, challengei i to.

Odg: Dying Light
« Odgovori #164 : 15. Rujan, 2018., 00:44 »



Napokon odigrao igru uključujući i DLC The Following.

Ostao sam ugodno iznenađen koliko je ova igra kvalitetna. Priča nije sad neka duboka filozofija ,ali za ovaj tip igre je na sasvim  pristojnom nivo.

Riješio sam sve side questove koji su rame uz rame sa story questovima. Također riješio i sve quarantene gdje dobiješ kao nagradu bolju opremu.

Challengere nisam sve ima ih jako puno

Trebalo mi je 100-tinjak sati za sve

Igra je stvarno ogromna i sadržajna a uz to je jako zabavna jer DLC je velik gotovo kao i bazna igra :)
Mislim svaka čast ovim developerima na tako kvalitetnom potezu. Ne znam dali nam je itko ponudio osim CD Projecta tako ogroman DLC.

The Following je fakat perverzija od igre. Dosta  otvoreniji svijet ili bolje rečeno sa dosta manje građevina po kojima smo većinu skakali u originalu.

Vozilo buggy je pravo osvježenje nastavka, ali ne  samo tek tako kao neka kanta koja će nas prevesti od točke A do točke B.

Ubzo mi je postao prava ljubav. Tako su to sve detaljno napravili da sam na kraju imao odnos kao sa pravim autom :)

Buggy-a možeš nadograđivati.

Sve se troši na njemu: motor, amortizeri, gume, branik, gorivo i o svemu moraš voditi računa.

Lutaš na okolo tražiš  gorivo iz napuštenih automobila, također vadiš dijelove koji će ti služiti za popravak, zatim kraftanje boljih dijelova ma ono ludilo, a prijeko ti je potreban jer razmaci između dva questa poprilično su udaljeni da nekada i pola sata voziš u komadu, samo da stigneš do odredišta i naravno moliš se da te ne uhvati mrak :D

Ako negdje udariš psuješ u sebi kao ode mi branik ili guma :D

Fast travela nema, Bogu hvala jer bi narušavao imerzivnost, zato ovako opleti preko polja pa ko živ ko mrtav  :kava:

Osjećaj vožnje je fantastičan( barem mislim, jer ne igram racing igre) ali ono osjećaš da se vozilo ponaša u krivinama onako kako bi se trebao ponašati i onaj osjećaj da imaš amortizere, a ne kao da voziš neke tačke

Druga stvar su detalji. Sve što nadogradiš je fizički vidljivo od oklopa do UV svijetala. Stavio sam bacač plamena koji koristi zajedničko gorivo i baš se vidi crijevo koje ide do rezeorvara :)

Sve u svemu ova igra može slobodno u kategoriju 90

Uživao sam  :hug















« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2018., 02:48 darijoman »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9