HCL.HR

F1 2016

  • 50 Odgovora
  • 31039 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #45 : 09. Lipanj, 2017., 11:16 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



MASTER | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL
RACE #03 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - TOMO COLE
RACE #04 VTB RUSSIAN GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - MAX VERSTAPPEN


Nakon dvije pobjede zaredom, odlučio sam malo eksperimentirat, prvi eksperiment je bio podizanje na master težinu, no mislim da je to ipak preteško za mene, ne u smislu da se nemogu nosit sa suparnicima, nego moj pejsing nije dovoljno dobar da mogu biti konzistentan na toj razini težine, plus nemam toliku količinu koncentracije, jer je poprilična razlika između experta i mastera. Na stazama koje znam na pamet još bi i mogao biti konstantan sa većom količinom koncentracije, no ipak je to too much za mene. Druga stvar je što testiram naraciju svoje vožnje, iako nisam nimalo zadovoljan, ohrabren sam da ipak pokušam, kako bi prijenost bio što zanimljiviji...

Slijedi Catalunya; meni ne baš najdraža staza, jer rijetko kada odvozim savršen krug, a pošto sam podigao težinu na master, vrlo vjerojatno će biti i jako zahtjevna utrka za mene. Što se tiče R&D-a, preskočili smo konkurenciju i imamo najinovativniji i najnapredniji bolid u ovoj tekućoj sezoni. To je još jedan razlog zašto sam odlučio ekperimentirat s master težinom. Trening sesije su prošle savršeno; odvozili smo najviše krugova od konkurencije i ostvarili najbolja vremena; isto smo ponovili i u Q1 i Q2, no onda je došla promjena vremena...







A sada slijedi utrka s naracijom!

http://youtu.be/iH40wymwmdE


Odg: F1 2016
« Odgovori #46 : 10. Lipanj, 2017., 07:11 »
Po meni je bolje ovako s naracijom, nije monotono i više se dopre do gledatelja.
Tebi samo glupo zvuči jer je tvoj glas  :D
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #47 : 16. Lipanj, 2017., 04:33 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



MASTER | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL
RACE #03 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - TOMO COLE
RACE #04 VTB RUSSIAN GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - MAX VERSTAPPEN
RACE #05 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - KIMI RAIKKONEN




Nakon Catalunye izgubili smo prvo mjesto, no panici nema mjesta, pa smo se odmah okrenuli uvjetno rečeno najvažnijoj utrci sezone, VN Monaka. U Monte Carlo dolazimo prepuni samopouzdanjem. U kudikamo boljoj smo situaciji nego prošle godine pred utrku. Tada sam osvojio deveto mjesto u slabo konkurentnom bolidu. Ponovno smo Magnussen i ja najbrži na slobodnim treninzima, kao i u prve dvije kvalifikacijske sesije. A sada malo slika od ovog vikenda i snimka šeste utrke sezone - VN Monaca.














http://youtu.be/jdCabvAgpmI

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #48 : 26. Lipanj, 2017., 11:43 »

F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL
RACE #03 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - TOMO COLE
RACE #04 VTB RUSSIAN GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - MAX VERSTAPPEN
RACE #05 GRAN PREMIO DE ESPAÑA PIRELLI | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - KIMI RAIKKONEN
RACE #06 GRAND PRIX DE MONACO 2017 | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL



Nakon najbolje zasada utrke sezone u Monacu, nalazimo se u fenomenalnoj poziciji. Na vrhu poredka sam, kao i moj tim u konstruktorskom poretku. R&D tim radi punom parom i omogućuje nam najbolji bolid ove sezone. Renault je čekao deset godina da se vrati u sam vrh formule 1, što se napokon i dešava. Slijedi meni draga utrka u Kanadi, gdje sam prošle sezone osvojio tada solidno šesto mjesto. U slobodnim treninzima i kvalifikacijama odvozio sam rekordnih 30 krugova prije nego li sam nastupio u utrci. A sada slijedi sedma utrka sezone...







http://youtu.be/KVKmH6GlssU


*

tomi3571

  • n00b
  • 1
Odg: F1 2016
« Odgovori #49 : 02. Srpanj, 2017., 05:21 »
Kako se izlazi iz karijere zatvorim laptop i ne mogu izaci na glavni meni

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #50 : 02. Rujan, 2017., 17:39 »
Moram da se oprostim od ove igre postom, tj ukupnim dojmom o igri, kako bih ju uvrstio u pređene igre ove godine. Do aktualnosti igre, radi se o daleko najboljoj i najkompleksnijoj igri u serijalu. Vozni model je podignut na zavidnu razinu, izgled igre također, a prezentacija i općenito življenje prave F1 karijere je izvan svih očekivanja. Naravno prostora za napredak je bilo na pretek, no gledano u globalu, igra je bila jako jako dobra i iz mene je izmuzla preko stotinjak sati. No međutim pošto je F1 2017 ipak u svim segmentima napredovala mnogo u odnosu na ovu igru, ipak nebih preporučio da ovu igru netko kupi tko još uvijek nije, makar cijena bila jako jako mala; F1 2017 je must buy igra za sve one koji imalo drže do najvažnijeg racing sporta Formule 1. Ja igri dajem osam point two.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9