HCL.HR

F1 2017

  • 57 Odgovora
  • 26806 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2017
« Odgovori #45 : 15. Listopad, 2017., 09:09 »
Nažalost damage je na najjače, ali ovo je sve bilo tik do oštećenja. No neznam kolko Mortiis ti gledaš pravu F1, no krilca ne otpadaju samo tako od svakog dodira.

Odg: F1 2017
« Odgovori #46 : 15. Listopad, 2017., 09:36 »
ovo nisu bili samo mali dodiri,dosta puta sam vidio na kočenju da dobrano udaris u drugog vozaca i samo se odbijes i nista nikom...
igrao sam godinama online ligu u F1(doduse ne u codemastersovoj arkadi) pa kod svakog takvog dodira u najmanju ruku negine box..

Odg: F1 2017
« Odgovori #47 : 12. Studeni, 2017., 11:27 »
Znaci nemogu vjerovat sto mi se dogodilo sad na trci u karijeri. Velika nagrada Austrije. Vozim 5 krug i prvi sam, tisce me Raikonen od pocetka. I neka nesreca se dogodi i kao dode Safety Car na stazu. I sad odvozim 1 krug i naletim na SC. I sad nisam znao dal da moram stat i vozit iza njega ili mogu samo dalje. I ja ga preletim jer ga nisam odmah vidio i onda naglo zakocim da ga propustim da mi nedaju kaznu. Kako ja zakocim tako me Raikonen prestigne i odjuri dalje, meni dode obavijest kako nek vratim svoju poziciju i prestignem Raikonena. Ja obidem SC i ne mogu dostici Raikonena kad ono nakon pol minute njega kazne i izbacuju ga iz utrke zbog prestizanja pod SC. Ja se nisam morao vratit iza SC nego sam za cijeli krug dostigao kolonu i nakon sto se SC maknuo sve lijepo obisao za puni krug i tako lagano zavrsion utrku.

E sad mene zanima jel to bio neki bug da ja nisam morao se vratit iza SC ili sta?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2017
« Odgovori #48 : 12. Studeni, 2017., 15:49 »
Nisu to još riješili kak spada, ima igra te neke stvari koje u stvarnosti funkcioniraju, a tu baš i ne.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2017
« Odgovori #49 : 11. Veljača, 2018., 13:25 »


F1 - SEASON 2017 - SEASON I |  Scuderia Toro Rosso Formula One Team | #55 CARLOS SAINZ 1st DRIVER #4 TOMO COLE - 2nd DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM

Nakon višemjesečnog izbivanja u igri i ovim VIDEO dnevnicima, vraćam se u velikom stilu! Evo dragi moji sedme utrke i sedme epizoe! Ova epizoda je malo izmjenjenog formata, ali ništa na što se nemožemo naviknuti! Utrka puna dešavanja i razno raznih situacija i uzbuđenja. Ponovno sam u bodovima i to finim bodovima! Komentari i prijedlozi dobrodošli...


Odg: F1 2017
« Odgovori #50 : 11. Veljača, 2018., 18:48 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:34 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2017
« Odgovori #51 : 11. Veljača, 2018., 20:53 »
Tnx. :hihi:

"Pace" in motor racing is a term used to qualitatively describe the average lap times of a competitor at a point in the race, judged relative to the competition, pre-race expectations, or even the performance of the same competitor at an earlier time in the race.

For example, you may hear the commentator say "driver A hasn't got any pace at this point in the race" which means that driver A is falling behind (or failing to catch up) with those in front of him, contrary to expectation.

You may also hear comparisons between drivers within the same team which contrast qualifying pace with race pace. One driver may be consistently faster than the other over a single qualifying lap, but not hold the same advantage over a succession of laps during the race. We would say that the slower driver had "better race pace than qualifying pace".

Ista terminologija se upotrebljava i u ostalim situacijama u životu. Pejs filma mi odgovara da je tako spor npr. A gašenje svijetla na semaforu je trebalo ić u onaj trenutak kada su se sva svjetla zgasila, al sam krivo tajmiro edit. :wildboy:

Video nakon edita zatitra par puta, fali mi definitivno rama i proca. :wildboy:

A vlakić; pa vjerojatno pad koncentracije pa sam usporio dosta, ali i varira jako brzina bolida u stadijima utrke, nekad možeš se borit s ferrarijem, nekad ne, sve ovisi o setupu i stanju bolida u tom trenutku. Ma ovisi zapravo o još pedeset random stvari i situacija...


Odg: F1 2017
« Odgovori #53 : 10. Travanj, 2018., 19:18 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:33 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2017
« Odgovori #54 : 11. Travanj, 2018., 08:59 »
Pa to se zove teaser.

Odg: F1 2017
« Odgovori #55 : 22. Studeni, 2018., 16:10 »
posto smo i ja i prijatelj kupili f1 2018 za ps4 (kupili i volane i tako dalje) i vjerojatno ce jos dvojica,trojica (nekadašnjih ''suvozača'' iz tadašnje zajedničke lige)

došli smo na pomisao da ponovno probamo oformiti nešto za igrače/vozače sa ovih prostora...vjerojatno neće biti lako, ali eto vrijedi pokušati....

prije smo jedno 4-5 godina imali online ligu koja je bila vrlo vrlo dobro organizirana...sadržavala uvijek između 20 i 25 vozača,imali smo svoj forum, svoju stranicu, video urakte nakon svake utrke sa komentatorima itd itd...

tada se to igralo na PC i igrao se rfactor...sada je eto proslo dobrih 6-7 godina otkako je to zamrlo i eto sada su ipak konzolaši većina tako da smo se i mi tu prebacili....

igramo mi u nekim stranim ligama (koje stvarno ima hrpetina) ali ipak ponekad zafali ono sto smo imali prije...''domaće'' :)


jel bi se našlo vamo nekog koga bi tako nešto zanimalo...dakle F1 2018 na PS4!?

Odg: F1 2017
« Odgovori #56 : 09. Prosinac, 2018., 06:21 »



jel bi se našlo vamo nekog koga bi tako nešto zanimalo...dakle F1 2018 na PS4!?

 :thumbs: dodaj me na psnu: Leraa98

Odg: F1 2017
« Odgovori #57 : 23. Prosinac, 2018., 16:49 »
dodao @lera1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9