HCL.HR

F3AR (F.E.A.R. 3)

  • 10 Odgovora
  • 2562 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
F3AR (F.E.A.R. 3)
« : 13. Travanj, 2010., 12:45 »
krajem godine stiže novi nastavak FEAR-a i donosi nekoliko interesantnih stvari između kojih se ističu dvije kampanje, co-op mod te navodno još stašnija atmosfera za koju je ovaj put odgovoran novi razvojni tim. igra će koristiti sličan "Director"sustav kao L4D, tako da će se neprijatelji kod svakog novog igranja pojavljivati na drugim lokacijama i u drugo vrijeme. također ne treba zanemariti ni to da na priči trećeg FEAR-a pomaže i horror-majstor John Carpenter.

Teaser Trailer

dakle, mislite li da se F3AR može dostojno nositi u navali pucačina krajem ove godine (Brink, MoH, Crysis 2, CoD7, Halo: Reach, Ghost Recon 4)? što očekujete i čemu se nadate kad je u pitanju F.E.A.R. 3?

Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #1 : 16. Travanj, 2010., 07:24 »
S obzirom da na igri radi i John Carpenter,  treći dio bi trebao ispasti bolje od prvoga dijela (drugi je loš, totalno).

Ja se nadam da hoće.  :hug
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #2 : 16. Travanj, 2010., 09:41 »
Također nisam oduševljen dvojkom, a prema onome što do sada pročitah i vidjeh, trojka bi mogla biti stvarno dobra. Co-op mi zvuči dobro, kao i to "kopiranje" director moda... Nadam se da neće forsat neku otvorenost i nelinearnost. Hoću da F3AR bude čista skriptirana linearna pucačina sa onim prejebeno izražiranim interaktivnim in-game scenama.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #3 : 18. Travanj, 2010., 14:22 »
Slažem se s Ementalerom, dvojka malo razočarala, ali želim vjerovati da bi trojka mogla bit kvalitetno napravljena. Originalni FEAR možda nije bio toliko kul, ali pamtim ga kao prvu igru koju sam odigrao na tada friško kupljenom kompjuteru, sve je išlo na high detaljima i bio sam sretan skroz. Plus, imao je onaj penetrator gan koji je mogao razapeti likove <3

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #4 : 18. Travanj, 2010., 14:25 »
Penetrator je rulao, podjestio me na Painkillra i one kolce. Prejako kad zabiješ čovjeka na zid  :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #5 : 30. Svibanj, 2010., 11:12 »
U međuvremenu su izašla dva nova trailera za F3AR i oba su teški trash :). Developer je probao mješavinu između pravih glumaca i kojekakvih CGI sekvenci što je po meni totalno trashy ispalo.

VIDEO: F3AR: Pointman trailer
VIDEO: F3AR: Fettel trailer

Al ipak, ne čini se loše, grafika i nije nešto impresivna ako je suditi po ono malo in-game snimki što se može vidjeti, a nove stvari koje traileri prikazuju čine se zanimljivima. Šta vi mislite o svemu ovome?

Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #6 : 30. Svibanj, 2010., 14:59 »
Užasni traileri.
Baš ono, užasni. Igra bi me trebala potaknuti da kupim igru, a sudeći po ovom, igra će se prodavati na kioscima.  :(

Al opet, nikad nisam previše lajkao FEAR. Nezanimljiva priča i mlak gameplay.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #7 : 30. Svibanj, 2010., 21:02 »
Jedinica je bila pojam za igru. Sve kasnije ekspanzije i nastavak nisu bili ni blizu originalu. Cini mi se da se nastavlja u jednako losem tonu.
The greatest teacher, failure is.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #8 : 31. Svibanj, 2010., 14:42 »
Meni je dvojka bila baš kul i dobro me preplašila

Ali sudeći po najnovijim skrinsima koje smo stavili ne izgleda grafički napredno. Izgleda jako mlako.
http://www.hcl.hr/screenshots-fear-3-pc-x360-ps3-1078.html


Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #9 : 31. Svibanj, 2010., 18:50 »
Traileri za igru su užasni, očekivao sam mnogo bolje pošto i Carpenter radi na igri. Izgleda za sada da će biti gora od dvojke.  :(
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: F3AR (F.E.A.R. 3)
« Odgovori #10 : 31. Svibanj, 2010., 23:39 »
Uf, veliki sam obožavatelj FEAR-a, i bio sam u FEAR Combat klanu neko vrijeme. Ali dvojku, vjerovali ili ne, nisam ni probao. Nije me uopče iznenadila s ničim novim, ništa zanimljivo, čak neki segmenti po kojima se prvi nastavak izdvajao od ostalih FPS-ova bili su zapostavljeni... tako da, neznam zašto, ali ni novi nastavak me ne uzbuđuje baš. FEAR je FEAR, i mislim da s novim nastavcima samo previše kake, ko i sa večinom drugih igara. Ako baš kojim slučajem bude neko remek djelo i prođe jako dobro na recenzijama, onda se možda udostojim odigrat ga.
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9