HCL.HR

Fallout 3

  • 292 Odgovora
  • 62885 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Fallout 3
« Odgovori #165 : 02. Studeni, 2008., 22:28 »
rofl, bar nisam provuko tri krivulje u photoshopu da uopće vidim sadržaj slike

drito to xD

ja povećao brightness na monitoru za 40 da bi išta vidio :bonk:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Fallout 3
« Odgovori #166 : 02. Studeni, 2008., 23:11 »
jebem vas ćorave. malo je tamno, al se sve vidi.  :tired:
što dulje igram, to mi je bolja igra. i priča je dobra, šta ga serete. još ako se gleda iz perspektive trilogije onda je jedna od boljih uopće.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Fallout 3
« Odgovori #167 : 03. Studeni, 2008., 00:05 »
fallout 3 je ko mad max 3
skuži sam
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Fallout 3
« Odgovori #168 : 03. Studeni, 2008., 00:24 »
jesi ti odigrao igru?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Fallout 3
« Odgovori #169 : 03. Studeni, 2008., 01:26 »
Njubare, cim ima njuke, prica je po defaultu dobra.




I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Fallout 3
« Odgovori #170 : 03. Studeni, 2008., 10:32 »
:(

Priča:
Vi ste osoba X. Tata vam je znanstvenik, mama je isto bila, ali je umrla pri porodu. Rođeni ste u podzemnom bunkeru i cijeli život vam pune glavu govorima kako nitko nikad nije naknadno ušao niti izišao iz bunkera. No, vaš otac uspijeva pobjeći van. U potrazi za njim (a i čuvari vas traže), i vi bježite. Tražite ga po svijetu. Svaka informacija vodi vas do osobe koja ga jest vidjela, ali ne zna točno gdje je sad i upućuje vas na drugu osobu. Nakon nekoliko takvih, napokon uspijevate ući ocu u trag. Nalazite ga u jednom drugom bunkeru. Zajedno odlazite i nalazite se sa njegovom bivšom kolegicom i svi zajedno odlučujete da se projekt na kojem su davno radili, voter pjurifajr, nastavlja. Ali oh ne, nemoš vjerovat. Američka vlada oduzima vam to i ubija vašeg oca. I eto, vi radite u tajnosti, nakratko ste čak u vladi, da bi na kraju pokrenuli voter pjurifajr. Di end.

Bar nije predvidljivo i loše izrežirano, a svi likovi (osim vašeg oca) imaju skoro 0 osobnosti i pojavljuju se jednom ili dva puta u igri samo kako bi vam dali zadatak i to je to. Jej.
« Zadnja izmjena: 03. Studeni, 2008., 11:31 Ixy »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Fallout 3
« Odgovori #171 : 03. Studeni, 2008., 10:39 »
Bolje nego u 90% igara koje su izasle u zadnje vrijeme.

Re: Fallout 3
« Odgovori #172 : 03. Studeni, 2008., 11:20 »
meni je priča oke, malo pretjerujete.

btw. jeste naletili na onog Dukova? koja je lik kraljčina lol

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Fallout 3
« Odgovori #173 : 03. Studeni, 2008., 11:23 »
Ban Ixyu zbog spojlanja price.  :tired:


I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Fallout 3
« Odgovori #174 : 03. Studeni, 2008., 11:41 »
:ave:

Tek kad sam postao, skužio sam da su slova zapravo ispala veća umjesto manja. A HCL mi danas nešto uberspor pa mi se modify učitavo nekoliko minuta. Pa sam odusto. :wildboy:

Meni bi priča bila oke kad bi likovi bili povezaniji. Ako niste igrali, opet nemojte čitat sljedeći dio posta. Zapravo, nemojte čitat uopće i odite na neku drugu temu. Glupo je raspravljati s ljudima koji tupe, a nisu igrali.

Recimo, onaj Colin Moriarty. Očekivao sam da se lik opet pojavi, a ne samo da mi jednom kaže nešto u stilu: da, vidio sam tvog tatu. Ne znam gdje je točno, ali znam gdje je otišao.
Ista stvar sa Three Dogom.
Kao i onaj Owyn Lyons. To je već pred kraj igre. I on se isto pojavljuje na minutu-dvije i to je to.
Ili vaša frendica iz Vault 101...

Jedini likovi koji se pojave nekoliko puta su vaš otac i ona znanstvenica. Ostali likovi se prebrzo izmjenjuju i nemaju neku važnost.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Fallout 3
« Odgovori #175 : 03. Studeni, 2008., 17:36 »
:(

Priča:
Vi ste osoba X. Tata vam je znanstvenik, mama je isto bila, ali je umrla pri porodu. Rođeni ste u podzemnom bunkeru i cijeli život vam pune glavu govorima kako nitko nikad nije naknadno ušao niti izišao iz bunkera. No, vaš otac uspijeva pobjeći van. U potrazi za njim (a i čuvari vas traže), i vi bježite. Tražite ga po svijetu. Svaka informacija vodi vas do osobe koja ga jest vidjela, ali ne zna točno gdje je sad i upućuje vas na drugu osobu. Nakon nekoliko takvih, napokon uspijevate ući ocu u trag. Nalazite ga u jednom drugom bunkeru. Zajedno odlazite i nalazite se sa njegovom bivšom kolegicom i svi zajedno odlučujete da se projekt na kojem su davno radili, voter pjurifajr, nastavlja. Ali oh ne, nemoš vjerovat. Američka vlada oduzima vam to i ubija vašeg oca. I eto, vi radite u tajnosti, nakratko ste čak u vladi, da bi na kraju pokrenuli voter pjurifajr. Di end.

Bar nije predvidljivo i loše izrežirano, a svi likovi (osim vašeg oca) imaju skoro 0 osobnosti i pojavljuju se jednom ili dva puta u igri samo kako bi vam dali zadatak i to je to. Jej.

i najbolja priča kad ju retardirano prepričaš zvuči glupa. priča je ok i dobro je prezentirana, a to što se likovi ne pojavljuju više puta jebi ga. oni su stanovnici nekakvih naselja usred radioaktivne pustoši i nemaju nekakvog razloga zujat okolo, dok ti recimo imaš. ako si igrao prijašnje nastavke, tamo je ista situacija. ni tamo ne srećeš iste likove, nego ih ima milion što je recimo i dobro jer bi bilo retardirano da sve zadatke u igri dobivaš od 3 različita frajera.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Fallout 3
« Odgovori #176 : 03. Studeni, 2008., 17:46 »
Netko je zbunjen.

Ako zelis emotivnu povezanost sa likovima u igri i dobru pricu, igraj japanske rpg-ove.
Ako zelis sadrzajem bogate igre, ali sa slabom karakterizacijom, igrat ces americke rpg-ove.

Dakle, koje bi bio Fallout?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Fallout 3
« Odgovori #177 : 03. Studeni, 2008., 17:54 »
yuri, uberfail
meteorski, fail veličine teksasa
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Fallout 3
« Odgovori #178 : 03. Studeni, 2008., 18:16 »
Ono, kad ti takvo nesto kazes, onda covjek moze biti siguran da je na necemu.

Hipi.

Oh and, budi originalan i ne kradi Armageddon related failove. :)

Re: Fallout 3
« Odgovori #179 : 03. Studeni, 2008., 22:22 »
i najbolja priča kad ju retardirano prepričaš zvuči glupa. priča je ok i dobro je prezentirana, a to što se likovi ne pojavljuju više puta jebi ga. oni su stanovnici nekakvih naselja usred radioaktivne pustoši i nemaju nekakvog razloga zujat okolo, dok ti recimo imaš. ako si igrao prijašnje nastavke, tamo je ista situacija. ni tamo ne srećeš iste likove, nego ih ima milion što je recimo i dobro jer bi bilo retardirano da sve zadatke u igri dobivaš od 3 različita frajera.

Ja stvarno ne znam što je to vama tolko "oke" u priči. U najboljem slučaju, ona je prosječna.
Ajd sad svi probajte u pet minuta nekako obogatit neku priču. Al onako ozbiljno, da ne pokušavate biti sarkastični/smiješni/nešto. Stvarno nije teško.
I kako je to dobro prezentirana? Ako se zapravo dosta velik dio priče svodi na to da ideš od lika do lika koji zapravo nemaju nikakve veze sa samom pričom i rješavaš zadatke za njih, to mi nije dobro, to je retardirano.
I kao što rekoh, nisam igrao prva dva nastavka i nije me briga kako je tamo. Treći nastavak se ionako pričom ne nadovezuje na prva dva.


Netko je zbunjen.

Ako zelis emotivnu povezanost sa likovima u igri i dobru pricu, igraj japanske rpg-ove.
Ako zelis sadrzajem bogate igre, ali sa slabom karakterizacijom, igrat ces americke rpg-ove.

Dakle, koje bi bio Fallout?

Ček, Fallout 3 je američki RPG pa je samim time opravdano što priči i nije posvećeno baš toliko pažnje?  :geek:
Pojasni mi.
Ajmo onda ovak - RPG-i mogu imati lošu grafiku jer hej, ako želiš uživati u dobroj grafici, igraj Crysis. Samo malo gluplja tvrdnja od ove tvoje.  :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9