HCL.HR

Fallout: New Vegas

  • 114 Odgovora
  • 25504 Hitova
*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #90 : 23. Listopad, 2010., 16:49 »
Ja sad riješio side quest tamo u solarnoj elektrani. :D Samo uzo sam dosadni kraj toga questa.  :wildboy:


*

udp11

  • *
  • 24
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #91 : 23. Listopad, 2010., 18:12 »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #92 : 23. Listopad, 2010., 19:42 »
Imam pitanje. Kako ući u strip? A da ne platim a i da nemam putovnicu? Jeli ikako moguče? Ako zna neko.

EDIT: Snašo se. :D
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2010., 20:13 zg_rider111 »


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #93 : 11. Studeni, 2010., 18:09 »
I evo naše VIDEO recenzije New Vegasa, nalazi se iza sljedećeg linka, a proceduru već znate - komentirajte i ocjenjujte:

VIDEO RECENZIJA: Fallout: New Vegas

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #94 : 19. Siječanj, 2012., 17:55 »
Fallout: New Vegas Ultimate Edition u Europu stiže 10. veljače i sadržavat će sve do sad objavljene DLC-ove,
(Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier’s Stash, Gun Runners’ Arsenal).

Fallout: New Vegas Ultimate Edition Trailer

[IZVOR]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #95 : 19. Siječanj, 2012., 17:58 »
Uzeo sam ga na popustu steamovom, jedva čekam zaigrat  :ementaler:

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #96 : 19. Siječanj, 2012., 23:55 »
Protip: int stavi barem na 8, a za traitove uzmi skilled i hoarder.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #97 : 20. Siječanj, 2012., 00:43 »
ako želiš uber lika, stavi perception na 1 a ostatak si rasporedi (većinom beskoristan skill, no pogledaj si prvo perk requirementse). Intelligence na 9 i endurance na barem 6 (zahvalit ćeš mi kasnije :D)

toplo preporučam babićev prijedlog za traitove.

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #98 : 20. Siječanj, 2012., 01:28 »
Nemoj perception smanjit ko šaban. Koristan je za dosta dijaloga plus vidjet ćeš neprijatelje iz veće daljine. Smanji agility ako baš želiš min maxat jer je on potpuno beskoristan ak ne misliš koristit VATS koji je ionako smeće(što je pomalo komično jer je bio daleko najvažniji u prve dvije igre). Ak želiš ultimativnog lika, stavi int 10, agi 1 i eventualno smanji karizmu na jedno 3 jer je karizma isto tako beskorisna, jedino kaj ti povećaje dmg kompanjona (5% po poenu). Ništ drugo nemoj stavljat više od 9 jer ćeš moć kupit određene čipove koji ti povećaju atribut za 1. Ak igraš DLC, dobit ćeš +2 u str i end tak da njih nemoj iznad 7. Ako ćeš nosit power armor, str nemoj iznad 6 jer ćeš onda sve skupa imat +3 u str i +1 preko čipa. I igra s hardkor modom. Igrat bez toga je igrati pogrešno.
Ak želiš igrat baš hardkor, preporučio bih i Sawyerov (glavni dizajner igre) mod koji rebalansira igru (manje stimpaka kojih ima zbilja previše u igri, level cap na 30, manje hp-a kojeg ionako imaš previše, itd.)jer je levelanje iznad 35-og pomalo retardirano i pobija bit RPG-a.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #99 : 20. Siječanj, 2012., 13:07 »
Nisam igro nijedan fallout od prvog prije 15 godina tak da sam malo izgubljen u terminologiji  :ementaler:. Mislio sam buildat ko thief tak da bi po nekoj logici trebao imat pristojan perception/inteligence, sad koji trait ide uz thiefa neznam valjda sneak neki ako postoji.

Enivej hvala na savjetima, hc mod ide pod obavezno :)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #100 : 20. Siječanj, 2012., 14:42 »
Inteligenciju si stavi visoko, karizmu ovisi (ako igraš sam onda je beskoristan, ali ti suputnik dobiva veći damage, pa nekako rula jer hej, probao sam to.), agility nezz, meni je bio oko 2-3. :wildboy:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #101 : 29. Siječanj, 2012., 10:18 »
Kako sam konačno odigro i Lonsome Road, složio sam kratki video koji sam odgađo sve dok DLCe ne riješim. Ubijo samo vrijeme dok se novi DLC nebi pojavio :)

Fallout New Vegas - I Like Guns

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #102 : 29. Siječanj, 2012., 10:46 »
 :hug :ave:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #103 : 29. Siječanj, 2012., 10:57 »
Odlično hehe :D

Odg: Fallout: New Vegas
« Odgovori #104 : 28. Veljača, 2012., 20:05 »
Zna li netko može li se u Hrvatskoj negdje nabaviti ultimate edition (PC verzija)??
Screw you guys, I`m going home!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9