HCL.HR

Far Cry 3: Blood Dragon

  • 25 Odgovora
  • 7396 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Far Cry 3: Blood Dragon
« : 12. Travanj, 2013., 14:14 »


Blood Dragon je standalone (nezahtjeva kopiju originalne igre) ekspanzija popularne uspješnice Far Cry 3. Igra je radnjom smještena u retro futuristički otvoreni svijet kombinirajući osnovnu gameplay mehaniku iz FC3, nekakvog Đukinog humora, 16-bitne animacije, odnosno cutscene, glazbu iz osamdesetih i devedesetih godina + mnoge reference na poznate akcijske filmove iz tih vremena poput Terminatora, Komandosa i Univerzalnog vojnika i itd. Igra se također sprda sa samim žanrom i prepuna je impresivnog humora te odlično kombinira provjerenu mehaniku sa futurističkim settingom suludog izgleda. Kao što prve recenzije i dojmovi kažu, Ubisoft je ovom ekspanzijom riskirao podosta, a dobio jako pozitivne kritike ponudivši nešto drukčije i sviježe.





Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #1 : 12. Travanj, 2013., 16:16 »
edit:

vidio drugu temu, zanemarite ovaj post :fpalm::mrgreen:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #2 : 12. Travanj, 2013., 17:39 »
Ajme kako rula soundtrack. Objavljeno je da će kompletan OST sadržavati 20-ak pjesama.

Power Glove - Power Core
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #3 : 12. Travanj, 2013., 17:57 »
Nimalo ne kužim ekipu koja hejta igru, ovo je totalno nešto drukčije od svega.
Ovakvo sprdanje sa vlastitim žanrom nisam nikad doživio, ima vizualni identitet koji se neće svima svidjeti, ali uz taj humor, atmosferu i zabavno napucavanje.

Tutorijal je valjda najbolji ikad. Isto tako različiti infoi poput ovog sa lukom, nezz urnebes. :hihi:



*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #4 : 12. Travanj, 2013., 18:34 »
Dobra je stvar što gameplay nisu dirali a toga sam se najviše plašio. Jer 80-te su bile zlatno doba akcionih filmova i ni u jendom nećeš naći kakvo šunjanje i sl. nego samo run and gun, pa sam mislio da će ukloniti odličnu stealth mehaniku iz FC3 i sve ostale brojne mogućnosti eliminacije, izgleda da su to ostavili kako treba. Ali ipak ne znam hoću li moći preći preko ovog šarenila i svog tog futurističkog settinga, oružja i sl. Nikako nije po mom ukusu. Mišljenja sam da bi bilo bolje da su uradili dlc na nekom novom otoku (osjetno drugačijeg dizajna), novu priču i likove a sve ostalo da ostane kao u originalnom FC3. Neka se ugledaju na Dishonored i njegove dlc-ove. Ali probat ću ovo sigurno jer mi je FC3 ipak među 2 najbolje igre koje sam ikada odigrao.
« Zadnja izmjena: 12. Travanj, 2013., 18:37 Adam Jensen »

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #5 : 12. Travanj, 2013., 19:21 »
Odma mi se zgadio užasno sforsani humor. Neću ni pogledat igru više :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #6 : 12. Travanj, 2013., 22:54 »
Cini mi se da ljudi kojima se ovo ne svida nisu shvatili bit ovoga i kao minuse stavljaju ono sto u ovakvoj stvari moze biti jedino plus.

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #7 : 12. Travanj, 2013., 23:10 »
Cini mi se da ljudi kojima se ovo ne svida nisu shvatili bit ovoga i kao minuse stavljaju ono sto u ovakvoj stvari moze biti jedino plus.

Točno to, evo mojih dojmova

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #8 : 13. Travanj, 2013., 18:35 »
Cini mi se zabavno. Nekako ubrzano je napucavanje, samim tim valjda i bolje pa slici onom u CoD-u. Cut scene su doista dobro odradjene, nekima se ne svidjaju zbog stila iz 80-tih ali meni su bas zbog toga dobre. Igra dolazi 1. svibnja, valjda? Posto je standalone mislim da necu preskociti. Te cu sigurno kupiti kad izadje. Da li su izasli dojmovi, recenzije i nesto vise video snimaka iz igre? Da li mi se isplati prednaruciti? Da li se nadovezuje na pricu iz igre Far Cry 3? ( posto sam FC3 igrao nesto malo na frendovoj konzoli )
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #9 : 13. Travanj, 2013., 18:48 »
Mogu ti odgovoriti jedino to da priča Blood Dragona nema nikakve veze s FC3. Što se tiče toga isplati li se prednaručiti sve zavisi od ukusa, jednima se ne sviđaju promjene (uključujući moju malenkost) a drugima se to sviđa, sve zavisi od tebe. Igra ne bi trebala biti loša (ipak nosi Far Cry 3 u imenu :mrgreen:)
« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2013., 18:52 Adam Jensen »

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #10 : 14. Travanj, 2013., 08:24 »
Hvala na odgovoru. Mislim da necu prednaruciti, ipak cu sacekati recenzije i ostalo. Ali kupit cu sigurno. :thumbs:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #11 : 14. Travanj, 2013., 09:08 »
Koliko vidim ovo samo izlazl digitalno, PSN, XB Live?

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #12 : 14. Travanj, 2013., 11:50 »
A evo preša sam ga mislim igra je super, humor je super, radnja vamo tamo isto je ok, ali nervira recimo vrijeme koje umara oči ono stalno crvenilo, mogli su mračnu atmeferu stavit kao u blade runner itd... trćanje i skakanje je super i to šta možeš past odakle hoćeš.
I naravno prekratak je dlc. Bilo bi bolje bi da su  napravili dlc koji je kao nova kampanja u fc3 na onoj staroj mapi koja je neiskorištena dodali koje oružje više koju beštiju i nove baze za osvajanje.... ovako je puno truda otišlo na mapu na novi dizajn svega staroga itd

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #13 : 14. Travanj, 2013., 12:03 »
Pa koliko je zapravo igra duga? I bojao sam se da je krataka. Ne bih volio davati 15 eura za 5-6 h zabave. :wildboy:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Far Cry 3: Blood Dragon
« Odgovori #14 : 14. Travanj, 2013., 12:07 »
Kupi meni i sebi po F1 duže traje od ovoga.

Klik.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9