HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 159394 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #540 : 26. Siječanj, 2014., 15:13 »
Meni je FC3 jedna zaista sjajna igra, koja me uvijek iznenadi sa nečim, čak i poslije toliko vremena igranja- a igram je od kad se pojavila. Iako sam prešao popriličan broj puta, uvijek isprobavam nešto drugo- i svaki put se zabavim do ibera. Jedino što još nisam uradio, a to je da je pređem na "Master" levelu- ali budem svkakao idući mjesec počeo i sa tim. 
=D>

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #541 : 26. Siječanj, 2014., 16:00 »
Ne razumijem kako netko može Far Cry 3 nazvati lošom igrom.

Jel se ovo trebalo odnositi na mene? Ako da, ja nigdje nisam rekao da je loša, pa dao sam joj 70/100 što je daleko od lošega. Samo sam rekao da je monotona i dosadna, što i jest. No to nije boljka samo FarCry3 nego svih open-world igri. Iskreno se nadam da će Witcher 3 to promijeniti.
Screw you guys, I`m going home!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #542 : 26. Siječanj, 2014., 18:28 »
Ja poštujem kada neko ovako kao buby ne svidi mu se igra ali je ipak svjestan njenih kvaliteta pa joj da neku solidnu ocjneu (7/10). Jer bilo ih je ovdje na forumu koji su  FC3 davali ocjenu 3/10 :fpalm:. Meni lično FC3 je toliko zabavna da mi nikad ne može dosaditi, davno sam je kompletirao 100%, dakle sve što se može odraditi sam odradio ali mi je uvijek zabavno ući i ponovo u ghost stilu osloboditi 1-2 baze. Replay value je nevjerovatan.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #543 : 26. Siječanj, 2014., 20:33 »
Nitko nije rekao da je igra "sranje". Igra je zapravo odlicno napravljena. Ali nekima se ocito takav tip igre ne svidja. Sve su igre nekim trudom napravljene, cak i ghosts i BF 4. I to treba cijeniti. Ali ako se nekome ne svidja tip igre, ne morate ga odma ubijati sa svakakvim rijecima. Svako ima svoje misljenje i to treba postovati. Ja dok sam prelazio AC 3, samo sam presao Main misije, nisam niti jednu misiju sa strane preso, dok sam AC IV presao cjelu, i razmisljam da opet pocnem. FC 3 sam isto igrao, presao sam negdje skoro 10 misija, ali eto postala mi je monotona i dosadna.

*

vauman

  • n00b
  • 4
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #544 : 15. Veljača, 2014., 20:35 »
Ja poštujem kada neko ovako kao buby ne svidi mu se igra ali je ipak svjestan njenih kvaliteta pa joj da neku solidnu ocjneu (7/10). Jer bilo ih je ovdje na forumu koji su  FC3 davali ocjenu 3/10 :fpalm:. Meni lično FC3 je toliko zabavna da mi nikad ne može dosaditi, davno sam je kompletirao 100%, dakle sve što se može odraditi sam odradio ali mi je uvijek zabavno ući i ponovo u ghost stilu osloboditi 1-2 baze. Replay value je nevjerovatan.

Ti očito nisi igrao puno kvalitetnih naslova ili nemaš pojma o kvaliteti. FC 3 je smeće i vrlo dosadna igra sa velikim praznim prostorom i debilnom pričom. Stalker, SS2, FC1, HL1 su troduplo bolje od ovem dosade.

Tako ti je i blacklist vrhunska igra. I je osim ako nisi igrao mgs i prijašnje nastavke serijala. I pes 2014 ti je "posebna" :clap::hihi::ave:

Zato se sakrij u rupu i dosta.

Ugodna ti zima=D>

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #545 : 15. Veljača, 2014., 21:19 »

Ti očito nisi igrao puno kvalitetnih naslova ili nemaš pojma o kvaliteti. FC 3 je smeće

Zato se sakrij u rupu i dosta.

Ti si smeće :mrs:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #546 : 15. Veljača, 2014., 21:25 »
Ma dajte ljudi,trola vas lik. :loludara:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #547 : 16. Veljača, 2014., 12:11 »
Ekipa, jel tko ovde igrao Ziggijev mod?
Ja sam uzeo još kad je izašao, ali tek sam ga sinoć instalirao i moram priznati da je zaista nevjerovatno iskustvo...
Toliko drugačije, da se ponekad pitam da li je to ta ista igra. =D>

*

vauman

  • n00b
  • 4
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #548 : 16. Veljača, 2014., 19:13 »

Ti očito nisi igrao puno kvalitetnih naslova ili nemaš pojma o kvaliteti. FC 3 je smeće

Zato se sakrij u rupu i dosta.

Ti si smeće :mrs:

Ove cure kad su u pms-u kao da polude. Draga, ako želiš vidjeti smeće, nađi obližnje ogledalo i pogledaj se:mrgreen:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #549 : 16. Veljača, 2014., 19:20 »
Isto vrijedi i za tebe.... :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #550 : 16. Veljača, 2014., 19:28 »
a baš je VAUman


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #551 : 16. Veljača, 2014., 20:13 »
Ekipa, jel tko ovde igrao Ziggijev mod?
Ja sam uzeo još kad je izašao, ali tek sam ga sinoć instalirao i moram priznati da je zaista nevjerovatno iskustvo...
Toliko drugačije, da se ponekad pitam da li je to ta ista igra. =D>

Strašan mod, jedan od najboljih koje sam vidio.
Prema ovome igra izgleda u originalu kao mačji kašalj. Ovo definitivno ide u drugom igranju.
Savršeno koliko je imerzivnija i realnija igra.

Pogledao video prezentaciju i to samo PART I od 22 minute.

Far Cry 3 - Ziggys Mod - Part 1
« Zadnja izmjena: 16. Veljača, 2014., 20:17 Cole »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #552 : 16. Veljača, 2014., 21:01 »
O da, itekako... što više igram, toliko primjećujem koliko je sve drugačije, a posebno moj stil igranja.
Jednostavno, prijašnji Rambo pristupi čak i na Master težini, sada jednostavno ne prolaze.... I onda za čas vidiš loading screen. =D>

Inače, ako netko hoće da proba- uploadam ja večeras, pa skidajte... To je nekih 45mb.
Naravno, radi samo na oriđiđi igrama.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #553 : 16. Veljača, 2014., 22:06 »
Odlično, jer jedino original i imam.
Ali to ću ostaviti si za kraj godine ili za iduću.

:hug

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #554 : 16. Veljača, 2014., 22:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9