HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 158903 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #570 : 28. Veljača, 2014., 16:07 »
Ja sam jučer malo probao Co-Op... Dobra stvar, moram priznati.
Mada ispočetka nikako da se naviknem da sa mnom igraju ljudi, a ne botovi. =D>

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #571 : 05. Ožujak, 2014., 11:20 »
Jel treba ikakav kod za igranje mp na ps3?

Far Cry 3

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #572 : 05. Ožujak, 2014., 13:07 »
Treba kod ako me sjećanje ne vara.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #573 : 05. Ožujak, 2014., 13:29 »
Treba kod ako me sjećanje ne vara.

Jeli znas jeli ima negjde kupiti kod za mp?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #574 : 05. Ožujak, 2014., 13:39 »
PSN Store, ebay.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #575 : 05. Ožujak, 2014., 19:22 »
PSN Store, ebay.

PSN  store gledao nema,na ebayu moras kupiti i igru sa kodom ,a samo za komp prodaju posebno

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #576 : 05. Ožujak, 2014., 20:22 »
A onda ne znam, iako mi je čudno da nema za kupiti na PSN-u. Možda postoji kupnja koda direktno iz igre.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #577 : 10. Ožujak, 2014., 00:39 »
UPDATE 3:

Prešao sam na "master" level i sada bih mogao reći da igra dobija svoje pravo ruho.
Osim što su protivnici teži za ubiti a lakši na obaraču, cijene svega su drastično promjenjene. Tako da se nemojte čuditi kada u signature weapons meniju nađete cijenu od nekih 19.000$ za MKD, koji ne vrijedi ni 100 ali hajd.... Nadogradnje su isto tako otišle gore, pa obični prigušivač košta oko 800$.
Cijene onoga što vi prodajete su znatno manje, tako da će vam trebati više lootanja da pazarite nešto.

Odmah na početku, doskočio sam tome tako što sam kupio samo najpotrebnije a zatim uskočio u čamac i pravac Hoytov otok po Z93 (koju sam drpio u jednoj bazi od neopreznog snajperiste) i po P416 jurišnu pušku, koju sam pokupio od plaćenika na obali.   
Zatim sam se vrnuo nazad, nabacio prigušivaš, optiku i veći šaržer i tek onda počeo igrati kako treba.

Inače, prešao sam igru već priličan broj puta, tako da sada u stvari lutam po otoku i blejim u stvari koje nisam na prvu primjetio, isprobavam neke nove pristupe i tako u krug. Ne znam da li sam napomenuo, ali nakon prelaska igre, možete resetovati neprijateljske baze i onda ih osvajati opet. Dobra fora, ali još je bolje tada lutati po otoku jer pirata ima kao u priči, pa nije ništa čudno da vas recimo naganjaju po Amanaki selu, u kojem vi nemate oružje, jelte.
Dakle, Z93 + P416, sa prigušivačem, optikama i povećanim šaržerom i više vam ništa drugo ne treba u igri.
Ludilo brale. :bonk:

Eto tako, Pepeljuga je poginula kada joj se u ponoć tampon pretvorio u bundevu, a ja ću da poginem kad mi oči iscure za stolom.

Pozdravljam vas sa ovog zadnjeg update-a.
:kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #578 : 10. Ožujak, 2014., 05:43 »
Joj hypas me na igru,  a realno nemam vremena za nju.
Odlični osvrti.

:hug

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #579 : 10. Lipanj, 2015., 21:05 »
Znaci skinija danas instalira, igran aj sve u redu kontan dobila dobre ocjene valjda ce me zabavit...I malo po malo doden do medusa misije objasne mi snimanje kameron, suljanje itd, a ja fala bogu taman post prije toga oslobodija i uzea Mp5 najdraza mi puskica stavija prigusivac, i dog sight... i ostanen u soku i svatin da nisan u zivotu dozivija ovako dobro napucavanje, suljanje, zip lineom s broda na brod, pa okruzit neprijatelja, uzivija san se ajme...Doslovno se osjecam ko komandos, bogami, prvi put u zivotu da je neka igra ovako dobro napravaljena sta se tice borbe i to, teskiii show...Vec vidin da cu sigurno sve postove oslobodit i to u stealth modu kao Johnny Ramboo u First bloodu...

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #580 : 11. Lipanj, 2015., 19:42 »
Meni je trojka puno bolja od cvrke koju sam jedva presao,bas se natjerao jer sam se iskeso,trica mi je brdo bolja od gameplaya do mape,četvorka mi nije nikako legla

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #581 : 11. Lipanj, 2015., 23:33 »
Znaci skinija danas instalira, igran aj sve u redu kontan dobila dobre ocjene valjda ce me zabavit...I malo po malo doden do medusa misije objasne mi snimanje kameron, suljanje itd, a ja fala bogu taman post prije toga oslobodija i uzea Mp5 najdraza mi puskica stavija prigusivac, i dog sight... i ostanen u soku i svatin da nisan u zivotu dozivija ovako dobro napucavanje, suljanje, zip lineom s broda na brod, pa okruzit neprijatelja, uzivija san se ajme...Doslovno se osjecam ko komandos, bogami, prvi put u zivotu da je neka igra ovako dobro napravaljena sta se tice borbe i to, teskiii show...Vec vidin da cu sigurno sve postove oslobodit i to u stealth modu kao Johnny Ramboo u First bloodu...
Ja sam u drugom prijelazu isto išao oslobađat sve postove kako bi dobio ona posebna oružja, a i za mir u teritoriju.
Igra fakat nikad ne dosadi ;)
Probo bi i četvorku da mi moja konfa to dopušta...

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 6030X koristeći Tapatalk


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #582 : 12. Lipanj, 2015., 08:52 »
Ja taman pronasa onaj bodez i usput oslobodija cili gornji dio mape...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #583 : 12. Lipanj, 2015., 11:53 »
@Bartul: MP5 je dobar izbor za lagano igranje, ali ni približno dobar kao recimo u COD4, di mi je to pored naravno snipera, omiljeno oružje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #584 : 12. Lipanj, 2015., 12:42 »
A pribacija san sad koristin snajper i neki assault rifle zadnji po redu, tezi je nekako lipse ga osjecan na nisanu MP5 je vise za close encounters..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9