HCL.HR

Far Cry 5

  • 120 Odgovora
  • 44353 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #105 : 23. Travanj, 2018., 19:49 »
#totalno neozbiljan FC naslov

Far Cry 1 - onaj gdje je DR KRIEGER RAZVIO MUTANTE KOJI TE NAPADAJU
Far Cry 2 - ok, ovaj je toliko ozbiljan da imaš malariju.
Far Cry 3 - onaj gdje lik bez ikakvog vojnog treninga postane mašina za ubijanje, konzumira gljive i priviđaju mu se neka velika čudovišta.
Far Cry 4 - onaj gdje jašiš slonove i loviš yetija
Far Cry Primal - onaj gdje lik upravlja pticama i ima rengenski pogled

kenjkaš.

Daj odi si naruči kavu i gemišt u Victoriu i razmisli malo o životu.

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #106 : 24. Travanj, 2018., 09:27 »
^^ Life is just a game.  :loludara:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #107 : 01. Svibanj, 2018., 02:09 »
Trust. Pray. Obey.



Nažalost setting i atmosfera novog Far Cry naslova meni se gadi...




Prvo i osnovno, ovo je vrlo dobra igra. FC5 je sve samo ne reciklaža prijašnjih FC naslova. No evo, nakon 15 sati igre sam puknuo i nisam više mogao progutati igru, atmosferu i setting. Kultisti, likovi mi se jednostavno gade. Nesjećam se kada su mi negativci bili toliko glupi, nezanimljivi i odbojni kao u ovome naslovu. Niti najmanje pozitivnu stranu nisam našao u tom svijetu negativaca. Drago mi je da je mnogima ovo sjelo, kao over the top američko pretjerivanje uz pregršt akcije, no meni se ovo zgadilo kao niti jedna igra u zadnjih 20 godina. Gameplay ima svijetlih strana naravno, ima tu dosta novih elemenata koji su me vukli da možda imam pozitivnije mišljenje. No vožnja helića i aviona mi je prelila čašu. Puknuo sam na misiji kada treba skinut avion od Seeda. Izbrisao igru i pogledao na YT sve krajeve i šta se dešava nakon tih glavnih misija. Hitbox me ubio; u sto situacija uopće nisam metkom zahvatio protivnika, a ubio sam ih. Jedini razlog zašto mi je žao što mi se igra ne sviđa, jer je Montana prelijepa. Nadam se da će uzet neku pauzu, pa se vratiti kao što je to bilo s FC3. Od mene 55/100.


Odg: Far Cry 5
« Odgovori #108 : 01. Svibanj, 2018., 05:51 »
Trust. Pray. Obey.



Nažalost setting i atmosfera novog Far Cry naslova meni se gadi...




Prvo i osnovno, ovo je vrlo dobra igra. FC5 je sve samo ne reciklaža prijašnjih FC naslova. No evo, nakon 15 sati igre sam puknuo i nisam više mogao progutati igru, atmosferu i setting. Kultisti, likovi mi se jednostavno gade. Nesjećam se kada su mi negativci bili toliko glupi, nezanimljivi i odbojni kao u ovome naslovu. Niti najmanje pozitivnu stranu nisam našao u tom svijetu negativaca. Drago mi je da je mnogima ovo sjelo, kao over the top američko pretjerivanje uz pregršt akcije, no meni se ovo zgadilo kao niti jedna igra u zadnjih 20 godina. Gameplay ima svijetlih strana naravno, ima tu dosta novih elemenata koji su me vukli da možda imam pozitivnije mišljenje. No vožnja helića i aviona mi je prelila čašu. Puknuo sam na misiji kada treba skinut avion od Seeda. Izbrisao igru i pogledao na YT sve krajeve i šta se dešava nakon tih glavnih misija. Hitbox me ubio; u sto situacija uopće nisam metkom zahvatio protivnika, a ubio sam ih. Jedini razlog zašto mi je žao što mi se igra ne sviđa, jer je Montana prelijepa. Nadam se da će uzet neku pauzu, pa se vratiti kao što je to bilo s FC3. Od mene 55/100.

(Klikni za pregled slike.)

Oštro... Imas neki razlog takvog stava prema negativcima?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #109 : 01. Svibanj, 2018., 15:57 »
Jednostavno mi nisu zanimljivi. Neznam dal sam ijednu animaciju u igri pustio do kraja, sve sam ih prekidao, što inače nikad ne radim. Valjda jedna od onih igara koje ti nikako ne sjednu.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #110 : 03. Svibanj, 2018., 20:59 »
Nije ti sjela i bok,nema se tu sta puno pricat,nema veze sto se radi o Far Cry-u nez jesi uzivao sa prijasnjim nastavcima.
Npr meni nije sjela Mass Effect 2 iako je igra bila 100/100 ja sam je izbrisao nakon 4-5 sati,smucilo me.

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #111 : 03. Svibanj, 2018., 21:30 »
Mene isto FC 3 smori.
Ubi me u pojam.
Najgluplji neprijatelji koje sam susreo u gejmingu

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #112 : 04. Svibanj, 2018., 02:47 »
Nisi imao Ziggya. :)

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #113 : 04. Svibanj, 2018., 08:50 »
Igra prozvakana, arcade mode nikako. Slazem se u vecini sa Coletom

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #114 : 04. Svibanj, 2018., 10:14 »
Bar netko. :hiha2:

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #115 : 04. Svibanj, 2018., 14:16 »
Bar netko. :hiha2:

U pravilu se i ja slazem. Pogotovo sada kada su se dozivljaji slegli. Mislim si, na kraju; pa da nisam igrao FC5, zapravo nista ne bih propustio. Ovsko sam samo na hold stavio remek djelo - Divinity: Original sin 2.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 5
« Odgovori #116 : 04. Svibanj, 2018., 16:35 »
Nakon 600+ sati u FC3 i pola od toga u FC4, ovaj dio mi se uopšte ni ne igra.
Svakako da ću ga ugrabiti prvom prilikom, čitaj na prvom sniženju, ali sudeći po onome šo sam do sada vidio i pročitao, dajem joj oko 100 sati plafon.

Šteta.

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #117 : 04. Svibanj, 2018., 16:53 »
Svaka čast metalni :)

Ne znam što si toliko sati radio ali meni je FC 3 teški smor, ne znam zašto

Možda je vrijeme pregazilo

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #118 : 04. Svibanj, 2018., 18:07 »
Meni je trojka prejebena,jedna od drazih ubishitovih igara,cetvorka nista posebno,peticu ladno zaobilazim.

Odg: Far Cry 5
« Odgovori #119 : 14. Svibanj, 2018., 00:22 »
Za platinu mi fali 4 trofeja iz arcade koja je katastrofa :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9